به عنوان دولت میسازد پایین جدول زمانی از تجاوز جنسی در آکادمی نیروی دریایی دفاع کاشت بذر شک

واشنگتن -- در اوایل در دومین روز از شهادت شهود در دادگاه Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago دادستان و دفاع به وضو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

واشنگتن -- در اوایل در دومین روز از شهادت شهود در دادگاه Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago دادستان و دفاع به وضوح تاسیس هر یک از استراتژی های خود را.

دادستان شروع به تنظیم یک جدول زمانی ایجاد آنچه که آنها در حال مشاجره هستند اتفاق افتاده است.

با midshipman که گزارش تجاوز جنسی در اکتبر 2018. با کسانی که بخشی از گزارش روند. سپس با یک پرچمدار که در گزارش تجاوز جنسی از فوریه 2018 و اقدام به تجاوز جنسی از سپتامبر سال 2018 است.

دفاع تاکتیک: معرفی شک. فشار با نوک انگشت سوراخ. را اعضای حدس دوم هر بیانیه.

Keago است به اتهام تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی انسداد عدالت و سرقت.

اولین midshipman به گزارش تجاوز جنسی مفصل چگونه Keago گفته آمد به اتاق او در حالی که او خواب بود و شروع به مالش آلت تناسلی خود را در برابر مهبل قبل از تلاش برای نفوذ در او. پایتخت نیست نام قربانیان تجاوز جنسی.

Tonia Bussey پزشکی قانونی در رحمت مرکز پزشکی انجام تجاوز جنسی معاینه پزشکی قانونی در midshipman.

آن را در طول Bussey شهادت که وکیل مدافع سرهنگ Cmdr. Andrea Kissner zeroed در اینکه اولین midshipman به گزارش Keago شد نفوذ.

نفوذ یک نقطه بسیار مهم در مورد دلیل برای اینکه دولت برای اثبات تجاوز جنسی به عنوان Keago شارژ مربوط به midshipman وکلای باید ثابت کند که Keago مرتکب یک عمل جنسی.

کد یکنواخت از عدالت نظامی ارتش قوانین تعریف یک عمل جنسی به عنوان نفوذ اندک زمانی آن را به عنوان است که به منظور آزار و اذیت و سوء استفاده تحقیر و یا در غیر این صورت تنزل و یا به خشنود و راضی کردن میل جنسی.

The midshipman شهادت Keago مالش آلت تناسلی خود را در برابر او اما گفت که او نمی قرار دادن آلت تناسلی خود را وارد واژن او.

او گفت Bussey چیزی مشابه پرستار شهادت دادند. از آنجا که midshipman گفت Bussey وجود نداشت ئی, پزشکی قانونی, پرستار, نیست برخی از امتحانات مانند گردن یکی.

از طریق سوالات خود را Kissner شروع به پخش کردن طرح خود را. را اعضای سوال اگر وجود دارد ،

اگر وجود دارد هیچ نفوذ وجود دارد می تواند هیچ تجاوز جنسی تحت قوانین نظامی.

دفاع وکیل تا به حال یک رویکرد مشابه برای پرچمدار که در گزارش Keago نیز تجاوز جنسی و اقدام به حمله جنسی به او.

این پرچمدار گفته سرهنگ Cmdr. پل LaPlante که مستقیم معاینه برای دولت است که او تا به حال دوباره بعد از یک شب از نوشیدن در فوریه 2018. او شهادت داد چند بار او بود مست و از آنجا که حافظه خود را مه آلود است.

به جای او چشمک می زند از خاطرات از شب.

او به خاطر بیدار شدن از خواب یک زن و شوهر از بار. هر زمان او را به یاد وجود دارد که حضور, اما او را از سقوط در خواب.

او از خواب بیدار در یک سوم زمان برای پیدا کردن Keago در بستر او شهادت دادند. او برهنه شد.

"و اولین چیزی که من متوجه است که من شورت پاچه کشیده پایین" این پرچمدار گفت.

او همچنین به یاد درد او احساس در مهبل (واژن). این که چگونه او می دانست که او نفوذ, او گفت:.

"یک میلیون چیز در مسابقه از طریق مغز من" این پرچمدار گفت. "تمام این جزئیات با عجله آمدند و به مغز من در آنچه احساس می دوم."

او گفت Keago در همان شرکت به عنوان او را ترک کنند. او پاسخ داد: او را دعوت به اتاق او. او نمی به یاد داشته باشید که اما پس از عقب و جلو که در طی آن Keago چپ او گفت که او فکر او باید یک به یک اشتباه را ندارد.

آن را راحت تر از فکر او تجاوز جنسی به پرچمدار گفت.

اما پس از آن در سپتامبر سال 2018 پس از یک شب از نوشیدن او بیدار شد و متوجه شد Keago در بستر او دوباره. او گفت: او را ترک کند و او به او گفت که دوباره او را دعوت.

این یک دروغ بود, او گفت:. او می دانست که او نیست. پس از آخرین بار او روشن ساخته است که او نمی خواست با او به صحبت دوباره. او یک بار دیگر آن شب است.

و پس از بار دوم او می دانست که او تا به حال بوده است, تجاوز جنسی, او گفت:. با توجه به نگرانی در مورد او شهرت او گفت که او تصمیم گرفت تا آن را گزارش.

تا زمانی که او به ذکر آن در طول یک مصاحبه با Naval Criminal Investigative Service افسران بودند که به بررسی تجاوز جنسی گفته می شود توسط Keago از دیگر midshipman.

Kissner متمرکز بر تناقضات بین پرچمدار چندگانه اظهارات. چرا او بگویید LaPlante چیزی متفاوت تر از او گفت: NCIS?

قبل از پرچمدار گفت که او تا به حال نه گفت: هر کسی که در مورد حمله به, در حال حاضر وجود دارد کسی به او گفت: بلافاصله پس از آن اتفاق افتاده است.

این پرچمدار گفت: این لغزش در حافظه که او بعدا بازیافت.

در باز کردن اظهارات Kissner گفت که شایعه شد دلیل Keago متهم شد. در سوال پرچمدار او نگاه کرد آن را روشن پرچمدار تنها گزارش او تجاوز جنسی پس از شنیدن در مورد دیگر حادثه است.

این پرچمدار گفت: او گفت: NCIS مورد تجاوز جنسی چون اگر وجود دارد هر چیز دیگری آنها باید بدانید در مورد Keago.

"برای من این نشانه ای از خداوند من نیاز به آنها بگویید که" این پرچمدار شهادت دادند.

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن