ارتش 1st Cav تنش MOPP دنده آن را به عنوان رزومه آموزشی در میان COVID-19

1 بخش سواره نظام را بر استفاده از مواد شیمیایی و بیولوژیکی خطر MOPP دنده به عنوان اولین واحد به آموزش برای ام

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 خرداد 1399

1 بخش سواره نظام را بر استفاده از مواد شیمیایی و بیولوژیکی خطر MOPP دنده به عنوان اولین واحد به آموزش برای امکان مشترک جنگ در عصر جدید از بیماری های همه گیر مشهور تقسیم معاون فرمانده گفت: پنج شنبه.

در گذشته سربازان تمایل به توجه خود را به دوره های آموزشی در پوشیدن و از بین بردن دست و پا گیر ماموریت گرا محافظ استقرار مناسب به عنوان یک مزاحم ارتش Brig. ژنرال برت سیلویا, 1st Cav معاون فرمانده-مانور گفت: در یک ویدئو کنفرانس از پزنان, لهستان.

بعدی به عنوان خوانده شده: "او به خوبی انجام می دهند:' Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

"و هنگامی که شما سر کردن به این زمینه تا کنون هیچ کس می خواهد برای قرار دادن در آن بزرگ MOPP کت و شلوار و دستکش و غنیمت و رفتن را از طریق تمام است که نوع مسائل" سیلویا گفت.

"خوب مردم با آن به طور جدی در حال حاضر مردم با پوشیدن آن لباس پوشیدن خود را محافظ دنده و آنها با توجه به این چیزها" برای محافظت از خود و واحد خود را از این ویروس گفت: در این ویدئو کنفرانس با حمایت و توسط Blue Star خانواده در COVID-19 و تاثیر آن بر نظامی است.

سیلویا گفت: 1st Cav تاکید بر اهمیت MOPP دنده در prepping برای یک مانور مشترک با نیروهای لهستانی به عنوان بخشی از ایالات متحده اروپایی فرمان مدرج به پایین مدافع اروپا 20 آموزش که منتقل شده هدف اصلی خود را به تمرکز بر روی نحوه مبارزه در طول یک بیماری همه گیر.

"ما در حال آنهایی که برای اولین بار انجام این کار در این مقیاس در ارتش گفت: آمادگی برای آینده و عبور از رودخانه عملیات مربوط به حدود 6000 ایالات متحده و نیروهای لهستانی.

ارتش می خواهد به درس های آموخته شده از ورزش "چگونه ما قادر به کار در محیط آلوده به," سیلویا گفت. "اصول ما را به کار ؟ چگونه می خواهیم برای حفاظت از زور استفاده جنسی کند؟"

واحد خواهد بود قرنطینه قبل از ورزش آغاز می شود, او گفت:, و اضافه کرد "100% ایالات متحده و نیروهای شرکت کننده در این مانور مورد آزمایش قرار خواهد شد" برای رمان coronavirus به دنبال نقطه تست به عمل آمده ،

ورزش را نیز استرس اجتماعی فاصله. "اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد آن وجود دارد و نه اجتماعی فاصله داخل یک مخزن" سیلویا گفت. "شما رو چهار بچه در بالای یکدیگر و آنها را حفظ فاصله است."

مدافع اروپا 20 در اصل برنامه ریزی شده به عنوان بزرگترین مانور مشترک در اروپا از زمان پایان جنگ سرد بوده ولی به طور قابل توجهی کاهش به دلیل گسترش ویروس.

سیلویا گفت: شش تمرینات در ابتدا برنامه ریزی شده که شامل در مجموع حدود 37000 نیروهای نظامی از 10 کشور ، "بدیهی است که همه چیز تغییر کرده است."

تمرینات بودند تعویق یا لغو شد, او گفت:. ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای ارسال 20,000 نیروهای نظامی از ایالات متحده به اروپا همراه با 20000 قطعه از تجهیزات است.

"حدود 6000 سربازان ساخته شده از آن" به اروپا سیلویا گفت.

"بدیهی است که مقدار زیادی از آن تبدیل به اطراف و به رهبری بازگشت به ایالات متحده," او گفت: نیروهای نظامی و تجهیزات.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: SecDef 'کاملا با اعتماد به نفس" ما را COVID-19 واکسن تا پایان سال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن