بهترین مکانیک مجموعه ابزار برای DIYers

هنگامی که مقابله با خودرو و یا پروژه های DIY, مطمئن شوید که شما بهترین مکانیک مجموعه ای از ابزار را در کنار ش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 خرداد 1399

هنگامی که مقابله با خودرو و یا پروژه های DIY, مطمئن شوید که شما بهترین مکانیک مجموعه ای از ابزار را در کنار شما و در یک مورد حمل دستی.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Mechanic Tool Set

عکس: depositphotos.com

یک ابزار اساسی کیت با تبادل نظر و ملزومات—چکش پیچ گوشتی نوار اندازه گیری و ناخن و پیچ—شما می توانید از طریق هر تعداد از ساده خانگی پروژه های. اما زمانی که شما در حال انجام مشاغل پیچیده تر مانند خودرو کار شما نیاز به یک مجموعه خاص از ابزار و تجهیزات است.

بهترین مکانیک مجموعه ای از ابزار است که یک کیت با بیش از 100 ابزار مختلف از جمله آچار پیچ گوشتی سوکت فرمت میله و تق تق همه ساخته شده از مواد با کیفیت بالا مانند کروم وانادیم و یا فولاد ضد زنگ. خرید با کیفیت بالا و ابزار را به شما صرفه جویی بسیاری از سرخوردگی; اگر یکی از ابزار های ضعیف ساخته شده و کیت به راحتی می توانید شکستن و سپس 100 می تواند به عنوان به خوبی. این که آیا شما در حال کار بر روی ماشین و یا در اطراف خانه این درجه مکانیک مجموعه ابزار ها بهترین در دسترس است.

  1. بهترین کلی: هلال 170 قطعه مکانیک مجموعه ابزار
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: DEKOPRO 168 قطعه مکانیک مجموعه ابزار
  3. ارتقا انتخاب کنید: هنرمند 450 قطعه مکانیک مجموعه ابزار
  4. بهترین سوکت: دی والت 192 قطعه مکانیک مجموعه ابزار
  5. سنگین ذخیره سازی: WorkPro 408-قطعه مکانیک مجموعه ابزار
Best Mechanic Tool Set

عکس: depositphotos.com

چه به نظر در هنگام انتخاب بهترین مکانیک مجموعه ابزار

مکانیک مجموعه ابزار می تواند با 300 یا بیشتر تکه های مختلف. اگر شما استفاده می شود به استفاده از یک جعبه ابزار از این اندازه مهم است به آموزش خود را در آنچه در آن شامل و چگونه از آن استفاده کنید به طور موثر. در نظر گرفتن کلید محصول ویژگی های زیر است.

ابزارهای کاربردی و ضروری

قبل از خرید یک مکانیک مجموعه ابزار مطمئن شوید که شما علاقه مند به ابزار است که شما با استفاده از اغلب. برخی از مکانیک مجموعه ابزار طیف گسترده ای از ابزارها از جمله چکش آچار تق تق انبردست پیچ گوشتی, سوکت, و بیشتر. این انواع بسته های بزرگ برای تعداد زیادی از شغل DIY اما عدم انتخاب اندازه برای سوکت و آچار.

دیگر مکانیک مجموعه ابزار تنها تق تق سوکت سحر و جادو کلید بیت و آچار اما انتخاب اندازه از این ابزار متنوع ساخت چنین کیت برای خودرو DIY مشاغل مانند تعویض لنت های ترمز در خودرو است. این مجموعه ممکن است فاقد برخی از اساسی ترین و ضروری ابزار مانند پیچ گوشتی طوری در نظر بگیرید که چه ابزار شما نیاز دارید و آنچه شما در حال حاضر قبل از خرید.

تعدادی از قطعات

کیت ممکن است تبلیغات 400 قطعه اما نگه داشتن در ذهن است که هر بیت پیچ گوشتی سوکت کلید سحر و جادو و ابزار تیغه چاقو شمارش به عنوان یک قطعه بنابراین شما در واقع گرفتن 400 ابزار منحصر به فرد. آیا فقط فرض کنیم که یک 400 قطعه تنظیم خواهد شد که آنچه شما نیاز دارید—قبل از خرید بررسی محصول قطعات مثال معمولا بر روی وب سایت تولید کننده.

همچنین مفید استاندارد به یاد داشته باشید که بیشتر قطعات در تعیین قیمت بالاتر از مجموعه. بنابراین اگر شما فقط می رویم به استفاده از 100 به 400 قطعه شاید انتخاب یک کوچکتر مجموعه ای است که ابزار شما استفاده خواهد شد.

لوازم جانبی و آداپتور

مکانیک مجموعه ابزار می توانید تعداد زیادی از لوازم جانبی و آداپتور از جمله بیت پیچ گوشتی, سوکت مشترک جهانی آداپتور یا شکن میله های زندان. لوازم جانبی و آداپتور همراه با یک کیت می تواند به طور گسترده ای متفاوت است و باید جزء به جزء در لیست قطعات.

استاندارد مکانیک مجموعه ابزار خواهد آمد با پایه و آداپتور لوازم جانبی از جمله سحر و جادو کلید توسعه دهنده میله سوکت و بیت پیچ گوشتی, اما برای بیشتر تخصصی آداپتور مانند یک شکن نوار و یا یک آچار گشتاور شما ممکن است نیاز به یک مجموعه بزرگتر.

گارانتی

خرید تعداد زیادی از ابزار در یک بار سرمایه گذاری است بنابراین شما می خواهید به اعتماد به نفس است که ابزار خود را به کار به عنوان انتظار می رود. هر محصول و سرمایه گذاری باید با گارانتی در مورد این محصول به پایان نمیرسد تا اینکه به عنوان آگهی. بررسی وب سایت کارخانه سازنده و یا فروشنده محصول اطلاعات برای تعیین اگر گارانتی در مجموعه ای از ابزار و پیدا کردن جزئیات از گارانتی.

ذخیره سازی و سازماندهی

این مورد که دارای قطعه از مجموعه ای از ابزار باید از همان کیفیت به عنوان ابزار در داخل. را دریافت نمی گرفتار پرداخت حق بیمه قیمت برای بالا پایان ابزار در یک فقیر با کیفیت مورد.

این ابزار باید متناسب با منظمی را به مناطق تعیین شده در مورد ساخت آن آسان برای شما برای بازیابی یک ابزار خاص. این ابزار باید ببندید محکم به اندازه کافی در داخل مواضع خود را به طوری به عنوان نه به سقوط زمانی که پرونده بسته شده است. این شامل سخت تر-به-فروشگاه آیتم ها مانند پریز برق.

در حالت ایده آل سازی مورد خواهد بود به اندازه کافی محکم به مقاومت در برابر ضربه در یک سایت کار و یا در یک وسیله نقلیه بدون شکستن یا پراکندگی قطعات داخل کیس. هر دو فلز و پلاستیک با دوام گزینه های خوبی هستند با فلز بودن سخت تر بیرونی گزینه ای و پلاستیکی با وزن کمتر برای حمل و نقل آسان تر.

ما تراکم بالا

زیر مکانیک مجموعه ابزار دیدار با علامت بالا بودن کیفیت مباهات ویژگی های مفید و داشتن شهرت عالی. هر یک از این ابزار مجموعه را ساز و برگ شما را برای بیشتر خواستار خودکار یا DIY ،

Best Mechanic Tool Set Crescent

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: هلال 170 قطعه مکانیک مجموعه ابزار

محکم پلاستیکی مورد نگه می دارد هر ابزار امن, آیا شما در حال حمل و نقل یا ذخیره سازی. کروم وانادیم فولاد آلیاژ ابزار شامل آچار سوکت بیت پیچ گوشتی انبردست پیچ گوشتی تق تق و سحر و جادو کلید با چند فرمت میله و اندازه آداپتور.

این مورد تنها وزن 20 پوند و طراحی براق است که باعث می شود آن را برای تحرک. در حالی که آن را ندارد برخی از آداپتورهای خاص مانند یک شکن نوار آن شامل یک تنوع خوب از استاندارد DIY ابزار است که شما می توانید در یک برتر مکانیک ابزار تنظیم و آن را با می آید به راحتی اشاره گارانتی.

Best Mechanic Tool Set DEKOPRO

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: DekoPro 168 قطعه مکانیک مجموعه ابزار

این DekoPro 168 قطعه مکانیک مجموعه ای از ابزار شگفت انگیز برای خرید جدید DIYers. قیمت به اندازه کافی کم است که خرید این بزرگ 168 قطعه تنظیم نیست یک سرمایه گذاری بزرگ و یک ماه گارانتی تضمین می کند ابزار برای سی روز. این مجموعه تنها وزن 13 کیلو, ساخت آن را یک تلفن همراه بزرگ در مورد حمل در اطراف خانه.

این مجموعه شامل ضروری ترین DIY ابزار از جمله چکش ابزار چاقو, نوار اندازه گیری, پیچ گوشتی آچار سوکت و حتی کوچک 10 اینچی اره اهن بری. در حالی که آن را ندارد طیف گسترده ای از سوکت و بیت که بزرگتر تخصص مجموعه ای از ابزار ممکن است آن را تا به همه چیز شما نیاز به رایج ترین DIY وظایف از جمله ترموستات تعویض و پیش ساخته مبلمان مونتاژ.

Best Mechanic Tool Set Craftsman

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: هنرمند 450 قطعه مکانیک مجموعه ابزار

این full-لهستانی کروم پایان مکانیک مجموعه ابزار می آید با 450 قطعه مختلف—اما نگه داشتن در ذهن است که 419 از این قطعه سوکت بیت و سحر و جادو کلید. این مجموعه نیز همراه با تق تق wrenches, فرمت, میله, سحر و جادو کلید و یک پیچ گوشتی آداپتور آن را به خوبی مناسب برای خودرو کار می کنند.

در 43 پوند شما نمی تواند حرکت آن را در اطراف اما محکم طراحی شده است و مناسب برای کار کامیون یا گاراژ. چهار لایه ذخیره سازی جعبه ساخته شده از پلاستیک با دوام و با استفاده از پایه قفل ساز در دو طرف کشو برای نگه داشتن آنها را در محل در طول حمل و نقل. حمایت شده توسط یک, گارانتی مادام العمر, مجموعه ای با ارزش است که برچسب قیمت بالاتر اگر شما کار در یک صنعت است که شما با استفاده از تمام شامل قطعات.

Best Mechanic Tool Set DeWalt

عکس: amazon.com

4. بهترین سوکت: دی والت 192 قطعه مکانیک مجموعه ابزار

طراحی شده به صورت خودکار فروشگاه دوالت 192 قطعه مکانیک ابزار مجموعه ای متخصص در سوکت و بالا پایان تق تق با سه روش متفاوت تق تق که از ویژگی های 72-دندان سیستم دنده بالاتر گشتاور. کیت وزن قابل توجهی 37 پوند ساخت این یکی مکانیک مجموعه ای از ابزار است که بیشتر مفید برای آن قابلیت ذخیره سازی از آن تحرک است.

لیزری-اچ نشانه گذاری بر طرف 126 فردی سوکت شناسایی اندازه و واحد اندازه گیری هر یک از. این مجموعه همچنین شامل بیت پیچ گوشتی در یک پیچ گوشتی آداپتور برای تق تق, توسعه دهنده ی میله جهانی آداپتور و سحر و جادو کلید همه تحت پوشش گارانتی مادام العمر محدود.

Best Mechanic Tool Set WorkPro

عکس: amazon.com

5. سنگین ذخیره سازی: WorkPro 408-قطعه مکانیک مجموعه ابزار

این WorkPro 408-قطعه مکانیک مجموعه ابزار می آید در یک سنگین آلومینیوم جعبه ابزار با کل مجموعه با وزن 27 کیلوگرم است. در حالی که آن را بهترین مجموعه برای تحرک و قدرت آلومینیوم جعبه خود را حفظ خواهد کرد ابزار امن و به راحتی می توان در یک گاراژ یا کارگاه به صورت نیمه دائم ذخیره سازی.

این کیت همراه با طیف گسترده ای از ابزارها از جمله انبردست پیچ گوشتی مجموعه ای سوکت آچار چکش ابزار چاقو و بیشتر. در حالی که آن را ندارد تخصصی آداپتور مانند یک آچار گشتاور آن را با چهار extender میله و سه تق تق. تنوع در این مجموعه باعث می شود آن را یک مجموعه بزرگ برای همه در اطراف پروژه های DIY و آن را warrantied برای زندگی از طریق WorkPro.

مزایای استفاده از داشتن یک مکانیک مجموعه ابزار

وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن یک مکانیک مجموعه ای از ابزار. در حالی که برخی از مجموعه ابزار هستند گران تر از دیگران برچسب قیمت بالاتر ممکن است معقول هنگامی که شما در نظر است که برخی از مجموعه دارای بیش از 300 ابزار به اندازه کافی به ساز و برگ شما به صورت مشترک بسیاری از پروژه های DIY. این که آیا شما در حال تغییر یک پریز برق نصب یک ترموستات و یا تعویض لنت های ترمز بزرگ و با کیفیت خوب مجموعه را فراهم خواهد کرد شما را با همه چیز شما نیاز دارید و بدون مشکل داشتن برای خرید هر فردی ابزار.

مکانیک مجموعه ابزار نیز یکی دیگر از مزیت بزرگ بیش از به طور منظم ابزار: آنها در مفید مورد ذخیره سازی به صورت مداوم سازمان است. نگران نباشید در مورد از دست دادن خود را به ابزارهای دیگر; فقط محل آنها را به نقطه تعیین شده در مورد حمل و آنها را با خیال راحت استراحت تا زمانی که شما نیاز به آنها را دوباره. این مورد نیز دستی برای حمل و نقل ابزار از خانه به محل کار و یا فقط آنها را حمل از ریختن به هر کجا که شما در حال کار در خانه.

سوالات متداول در مورد مکانیک جدید مجموعه ابزار

قبل از اینکه شما آماده برای خرید شما مکانیک مجموعه ابزار شما ممکن است برخی از سوالات. پایین را نگاه کنید برای پاسخ های مفید برای چهار نفر از متداول ترین سوالات.

Q. چه هستند مزایای استفاده از با استفاده از یک مکانیک ابزار تنظیم کنیم ؟

انواع ابزار به تنهایی کافی است به حکم خرید یک مکانیک مجموعه ای از ابزار. اما یک مزیت اضافه شده است که آن می آید با یک دستی حمل و ذخیره سازی مورد نگه داشتن ابزار خود را شسته و رفته و منظم به علاوه آسان برای پیدا کردن و حمل و نقل.

Q. آیا ضروری ترین ابزار برای DIYers?

این سه ابزار ضروری برای هر DIYer یک چکش پیچ گوشتی (انواع متعدد برای اکثر برنامه های کاربردی مشترک) و یک آچار قابل تنظیم. ابزار مکانیکی مجموعه معمولا شامل پیچ گوشتی و آچار هر چند تنها چند آمده با چکش.

Q. چه بالاترین کیفیت ابزار با نام تجاری?

این بستگی به نوع ابزار شما با استفاده از به عنوان برخی از برندها در مناطق خاص تخصص و نه در دیگران. به طور کلی, DeWalt, هنرمند استنلی هلال احمر و میلواکی پنج با کیفیت بالا ابزار علامت های تجاری در دسترس است.

س: آیا می توانم جایگزین ابزار مورد است که همراه با مجموعه ابزارهای?

این تفاوت تولید کننده و مجموعه ای از ابزار. برخی از تولید کنندگان ارائه خالی ابزار جایگزین موارد خود را محبوب تر از محصولات در حالی که دیگران تنها به فروش مورد با مجموعه کامل از ابزار است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب