ارتش به جایزه جوایز نقدی به دو شرکت برای خود ابتکاری یک طرح

ارتش به تازگی اعطا $100,000 جوایز به دو شرکت برای طراحی اضطراری هواکش برای کمک به پاسخ به این رمان coronaviru

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 اردیبهشت 1399

ارتش به تازگی اعطا $100,000 جوایز به دو شرکت برای طراحی اضطراری هواکش برای کمک به پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

یک پانل از قضات انتخاب شده Spiro دستگاه LLC برای آن پیشنهاد "تنفس کیسه های مبتنی بر راه حل" و AirMid Critical Care Products, Inc. برای آن پیشنهاد "دم مبتنی بر تکنولوژی" به عنوان بخشی از اولیه جوایز به ظهور از COVID-19 یک چالش به میزبانی ارتش اعزامی تکنولوژی جستجو (xTechSearch) برنامه تیم با توجه به سرویس اخیر انتشار اخبار.

ونتیلاتور چالش لگد آوریل 5 هنگامی که ارتش کسب مقامات قرار دادن یک تماس برای ایده های کم هزینه به راحتی ساخته خدمت دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند در عمل سخت و محیط های روستایی, انتشار متحده است.

مرتبط با: ارتش ارائه می دهد جوایز نقدی برای ایده های در مورد چگونه به سرعت تولید ونتیلاتور

هدف از این تلاش است که به تولید 10000 و یک واحد در هشت هفته با توجه به انتشار.

از روز جمعه بیش از 50 ، 000 نفر در ایالات متحده درگذشت از COVID-19 واشنگتن پست گزارش داد. از 50,024 تایید مرگ 21,283 -- تقریبا 42 درصد -- رخ داده در نیویورک با توجه به پست.

COVID-19 می تواند التهاب راه های هوایی و در اصل غرق شدن ریه ها در مایعات با توجه به Webmd.com.

هواکش می آیند در اندازه های مختلف و کمک به مکانیکی پمپ اکسیژن به بدن از طریق یک لوله ی هوا. آنها را درمان نیست COVID-19 اما آنها می تواند کمک به بیماران برای زنده ماندن تا زمانی که ریه های خود می توانید کار خود را با توجه به سایت.

در اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد به ندرت استفاده می شود دفاع تولید عمل می کنند به نیروی جنرال موتورز برای تولید هواکش در یکی از آن خودکار گیاهان.

در طول COVID-19 یک چالش ارتش xTechSearch تیم را بررسی ایده ها به عنوان آنها را مشاهده کنید و ارزیابی آنها را در توانایی خود را برای دیدار با الزامات ماموریت; فنی خود را زنده و بالقوه برای پیروی از مقررات; مقدار زمان مورد نیاز برای تحویل و هزینه با توجه به ارتش آزاد است.

در 10 روز اول از تلاش 150 شرکت های آمریکایی, موسسات دانشگاهی و افراد خود را مشاهده کنید مفاهیم و یک شانس برای برنده 5000 دلار جایزه اگر دعوت به ارائه ایده های خود را انتشار متحده است.

چالش بدون مهلت است و هنوز هم پذیرش مقاله با توجه به آزادی که هدایت شرکت های علاقه مند به رفتن به www.xtechsearch.army.mil برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارائه یک طرح برای در نظر گرفتن.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: متحده تقاضا هواکش به عنوان فدرال جیره محدود عرضه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن