ارتش خلبان اختراع را قادر می سازد بیش از حد واقع بینانه کم دید آموزش پرواز

ارتش و گارد ملی هوانورد اختراع کرده یک خلبان آموزش دستگاه است که همکاران با یک برنامه گوشی های هوشمند برای شبیه سازی پرواز در محدود-شرایط دید.

اول سرهنگ نیک Sinopoli یک خلبان هلی کوپتر با ویسکانسین گارد 1 گردان 147th حمل و نقل هوایی هنگ در مدیسون ایجاد شده در این دستگاه که متشکل از یک رودريها که پیچد اطراف خلبان ، با استفاده از یک برنامه گوشی های هوشمند یک مربی می تواند باعث گیر به نظر می رسد ابری و تا حدی یا به طور کامل مبهم خلبان دید واقع بینانه شبیه سازی صفر-شرایط دید وجود دارد که در مه و یا سنگین ابرها به گفته های اخیر ارتش آزادی.

این طراحی شده است برای آموزش خلبانان که برای انتقال از ویژوال قوانین پرواز و یا VFR به ابزار قوانین پرواز و یا IFR انتشار متحده است.

مرتبط با: خدمه سقوط بلک هاوک شد گیجی ارتش گزارش می گوید

“به عبارت ساده IFR به معنی تکیه بر ابزار برای کنترل و ناوبری این هواپیما در حالی که VFR نیاز شما را قادر به نگاه خارج به کنترل هواپیما و حرکت” گفت: Sinopoli که از دست یک دوست به یک فضایی سردرگمی هلیکوپتر تصادف.

دستگاه است که در میان 16 ورودی در سال جاری گارد ملی نوآوری و رقابت است. قضاوت به دور نیمه نهایی این رقابت ها به پایان می رسد یکشنبه با دور نهایی زیر در ماه ژوئن. Sinopoli دستگاه در حال حاضر در حال آزمایش در مدارس پرواز در دیترویت و هاوایی و با اداره هوانوردی فدرال انتشار متحده است.

“برنده شدن در گارد ملی نوآوری و رقابت را ایجاد یک مسیر برای گرفتن این دستگاه به کاکپیت بهبود آموزش و در نهایت پایان دادن به این حوادث غم انگیز گفت:” Sinopoli که به فروش خودرو خود را به پرداخت هزینه برای ثبت اختراع برای دستگاه و صرف بسیاری از شب های طولانی در حال توسعه نمونه های اولیه با توجه به انتشار.

یک شبیه ساز پرواز ارائه می کنند مشابه دید سناریوهای اما Sinopoli گفت: حتی حرکت کامل شبیه سازی تکثیر نیروهای شتاب. خلبان گوش داخلی حواس شتاب تغییرات است که می تواند ارسال اطلاعات متناقض به مغز در طول پرواز منجر به فضایی سردرگمی انتشار متحده است.

در حال حاضر استاندارد عمل برای شبیه سازی دید ضعیف گاهی اوقات شامل خلبانان قرار دادن و خارج کردن هود یا یک مربی با قرار دادن دست خود را در مقابل کارآموز چهره Sinopoli گفت: در انتشار.

“این فقط دردسر; آن را مختل آموزش رئالیسم و ارزش” گفت: Sinopoli که شروع به هفت سال کار نظامی در نیروی دریایی قبل از پیوستن به منچستر گارد. “هر شاخه نظامی پرواز هلیکوپتر در محیط های چالش برانگیز. من فکر می کنم این امر می تواند واقعا سرد اگر گارد ملی می تواند راه را بر نوآورانه آب و آموزش.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected].

ادامه مطلب: دانش آموز خلبانان داده نامحدود شبیه ساز بار در جدید نیروی هوایی آزمایش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>