ارتش آغاز بکار دوباره طراحی قطب شمال برگه آن را به عنوان تغییر تمرکز به سرد-آب و هوا آموزش

ارتش ایالات متحده است دوباره طراحی آن قطب شمال برگه بنابراین سربازان نشان می دهد آنها آموزش دیده برای انجام ج

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

ارتش ایالات متحده است دوباره طراحی آن قطب شمال برگه بنابراین سربازان نشان می دهد آنها آموزش دیده برای انجام جنگ در فلج سرمای زیر صفر در میدان های جنگ.

قبلا فرسوده زیر سرباز واحد پچ یک بار مستطیل شکل تب دوباره طراحی شده در نوامبر 2019 و در حال حاضر به دنبال شکل و قرار دادن رنجر و نظامی زبانه با توجه به یک ارتش ایالات متحده آلاسکا انتشار اخبار.

"من فکر می کنم آنچه باعث می شود ارتش ایالات متحده آلاسکا و واحد ما منحصر به فرد است که ما ارتش طرفدار برای آب و هوای سرد آموزش" مسلح ، ژنرال پیتر Andrysiak جونیور, فرمانده ارتش ایالات متحده آلاسکا گفت: در انتشار. "ما نه تنها اینجا زندگی می کنند; ما رشد در اینجا من می خواهم به مطمئن شوید که برگه را به درستی می شناسد ما تخصص منحصر به فرد."

قطب شمال برگه می آید با یک تجدید نظر می پوشند سیاست است که ارتش ایالات متحده در اقیانوس آرام ژنرال پل LaCamera تایید شده در فوریه اجازه می دهد تمام قطب شمال عملیات واجد شرایط سربازان اختصاص داده شده به ارتش ایالات متحده در اقیانوس آرام (USARPAC) واحد از جمله عمده تابع دستورات و مستقیم گزارش واحد برای پوشیدن تب در حالی که خدمت در USARPAC تاسیسات با توجه به انتشار.

برگه جدید مجاز نیست برای پوشیدن زمانی که سربازان در وظیفه موقت یا وضعیت استقرار در خارج از USARPAC تئاتر انتشار متحده است.

ارتش ایالات متحده قرار داده است افزایش تاکید بر آموزش سربازان و تفنگداران دریایی برای سرد-آب و جنگ آن را به عنوان آماده به صورت بالقوه دشمنان مانند روسیه و چین و کره شمالی.

مرتبط با: ما قدم تا زمستان-جنگ های آموزشی به عنوان تهدید جهانی شیفت

سربازان که فارغ التحصیل شمالی جنگ های آموزشی مرکز آب و هوای سرد رهبران دوره (CWLC) در ماه ژانویه شد برای اولین بار به پوشیدن دوباره طراحی tab, با توجه به انتشار.

سربازان کسب قطب شمال برگه پس از تکمیل یا CWLC یا آب و هوای سرد جهت دوره که در آن تبدیل شدن آنها به واجد شرایط برای اجرای, اساسی, آب و هوا سرد و اسکی برنامه های آموزشی در داخل واحدهای خود را برای کمک به غلبه بر چالش های منحصر به فرد مواجه شده در حالی که عامل در شرایط سخت این نسخه اضافه می کند.

CWLC 15 روز دوره آموزشی است که می آموزد واحد کوچک رهبران همه چیز را از اصول اولیه ایستاده و در حال حرکت بر روی اسکی و برفی به طیف گسترده ای از قطب شمال مهارت های زنده ماندن. آب و هوای سرد جهت دوره چهار روز کلاس برای فرماندهان و افسران برای تبدیل شدن به آشنا با مهارت های مورد نیاز برای برنامه ریزی و انجام عملیات در قطب شمال محیط زیست است.

"از پریدن به منفی-100 تلخ و سرد ... به انجام تمرین های آتش نشانی در منفی-30 در Donnelly, آموزش, منطقه, شمال, جنگ, مرکز آموزش تیم از متخصصان اطمینان از سربازان ما در حال آماده به اعزام مبارزه و پیروزی در هر قطب شمال محیط زیست" فرمان Sgt. مسلح ، جفری Dillingham ارتش ایالات متحده در آلاسکا را رهبر ارشد گفت: در این انتشار است. "ما اولین خط دفاعی در غرب و آخرین خط دفاعی در اقیانوس آرام. ما آماده هستیم قطب شمال رزمندگان و ما قطب شمال دشوار است."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: نمایندگان مجلس می خواهند بدانند که اگر نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در حال آماده شدن برای Arctic Warfare

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب