یک ارتش ایالات متحده reservist که در رقابت 2019 نظامی جهان بازی در ووهان چین در پاییز گذشته تبدیل شده است هدف از نظریه پردازان توطئه كردن ادعا می کند که او “بیمار صفر” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

و در حال حاضر ارتش به شدت به حمایت از او.

پنتاگون رهبران را محکوم کرد ادعای ابتدا در آغوش توسط دولت چین است که ویروس کشنده بود به نحوی در ارتباط با ایالات متحده خدمات اعضا بازدید از چین است.

مرتبط با: مقام چینی می گوید ارتش آمریکا ممکن است ‘به ارمغان آورد این بیماری همه گیر به ووهان’

گروهبان. 1st Class Maatje Benassi به رقابت پرداختند و در ماه اکتبر بازی در پایان با 50 مایل دوچرخه سواری مسابقه با وجود درد و رنج کبود دنده ها پس از توفنده در آخرین دامان نژاد.

سپس در ماه مارس ارتش reservist اختصاص داده شده به 312th ناظر-کنترل-مربی واحد در فورت مید مریلند شد هدف آمریکا پردازان توطئه که به گسترش شایعات در یوتیوب است که او منبع همه گیر با توجه به سی ان ان گزارش اختصاصی.

Benassi و مت یک افسر بازنشسته ی نیروی هوایی گفت: سی ان ان کسب و کار است که با وجود هرگز مبتلا COVID-19 آنها در حال حاضر به طور منظم به نظر می رسد در بحث ها در رسانه های اجتماعی چینی.

زن و شوهر, صفحه اصلی آدرس شد “ارسال شده آنلاین و … قبل از آنها خود را تعطیل حساب های رسانه های اجتماعی خود را نخوانده بودند تاخت و تاز کردن با پیام از مؤمنان از توطئه” سی ان ان گزارش شده است.

“آن را مانند بیدار شدن از یک خواب بد رفتن به یک کابوس روز پس از روز” Maatje Benassi با سی ان ان گفت کسب و کار در یک مصاحبه اختصاصی.

Military.com تلاش برای رسیدن به Benassi برای مصاحبه اما ارتش ذخیره سخنگوی فرماندهی سرهنگ سرهنگ سیمون پوسته پوسته شدن گفت که او و همسرش در حال انجام هر گونه مصاحبه در این زمان.

در ضمن این کار برای محافظت از Benassi و شوهرش از آزار و اذیت آینده با توجه به بیانیه سخنگوی ارتش سرهنگ غروب Belinsky ارائه شده به Military.com.

“ارتش است که ارائه پشتیبانی برای کمک به گروهبان. 1st Class Benassi با توجه عمومی” Belinsky در بیانیه ای گفت:. “به عنوان یک ماده از سیاست ارتش را نه تایید و نه انکار هر گونه ایمنی یا امنیت اقدامات انجام شده از طرف یک فرد; اما به عنوان ما را با هر سرباز ارتش را با مقامات مربوطه به اطمینان حاصل شود که او و خانواده اش به درستی محافظت می شود.”

وزیر دفاع علامت Esper و دیگر مقامات پنتاگون بارها و بارها محکوم کرد و دولت چین را به تلاش برای منحرف کردن مسئولیت برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس و شات پشت در چین اولیه ادعا که ایالات متحده خدمات اعضا ممکن است مسئول COVID-19 شیوع در چین است.

“به کسی … از دولت چین می آیند و ایجاد یک بیانیه بود که کاملا مسخره و آن را غیر مسئولانه و آن را دریافت نمی کند ما به جایی که ما نیاز به” Esper گفت: در بیانیه ای که نوشته شده بود در وزارت دفاع را “Coronavirus: شایعه کنترل” صفحه وب.

دولت چین پس از معکوس آن موضع در موضوع و در نظر دارد به اطلاع جامعه علمی تعیین منشاء این ویروس در طول زمان چاد Sbragia معاون دستیار وزیر دفاع چین به خبرنگاران گفت: در اوایل ماه آوریل.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: روسیه و چین در حال گسترش دروغ در مورد Coronavirus پنتاگون می گوید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im