ارتش ایالات متحده به تازگی منتشر شده جدید تبلیغات تصویری با هدف قرار دادن افراد جوان زندگی در یک جامعه فلج رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این فیلم کوتاه با عنوان “باور نکردنی” جدیدترین علاوه بر این به “آنچه خود را جنگجو” آگهی مبارزات انتخاباتی است که طراحی شده است برای نشان دادن اعضای نسل Z چگونه خدمات خود را مورد نیاز است.

این ویدئو برای اولین بار پخش جمعه در یوتیوب و ساخت راه خود را در اطراف سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter. این ویژگی استارک تصاویر اشاره است که در آخرالزمانی زندگی با توجه به COVID-19 همه گیر را نشان می دهد و سربازان با پزشکی و تحقیقات تخصص در پاسخ به بحران است.

ارتش راه اندازی “چه آواتار خود را” کمپین Nov. 11 متمرکز در تلاش برای به دست آوردن جوانان به فکر می کنم در مورد چه نوع از جنگجو در داخل آنها.

“ما نمی خواهیم فرصت طلب به صدا در همه, اما در همان زمان ما بسیار درگیر در مبارزه است. ارتش نقش مهمی را در این زمینه گفت:” لورا DeFrancisco سخنگوی ارتش شرکت بازاریابی ،

ویدیو چشمک زن پیام “وقتی باور نکردنی اتفاق می افتد … باور نکردنی افزایش به دیدار آن.”

“وجود دارد یک شات از سرباز به دنبال در یک میکروسکوپ; است که در دنیای واقعی” DeFrancisco گفت. “اما فقط به طور کلی بخشی از یک سازمان است که درگیر در چیزی است که پشتیبانی از جامعه خود را حق در اینجا در خانه است که در یک نقش غیر معمول به خصوص برای فعال ارتش.”

مرتبط: در اینجا ارتش بزرگ بعدی کمپین تبلیغاتی

ارتش مستقر هزاران نفر از گارد ملی و رزرو سربازان در جوامع در سراسر کشور و همچنین صدها فعال-سربازان وظیفه به ارائه حمایت های پزشکی به بیمارستان و تلاش برای مقابله با این ویروس.

ویدیو وهم آور, موسیقی پس زمینه است که می سازد در شدت “بود که در واقع برای ما انجام می شود توسط Nine Inch Nails,” DeFrancisco گفت. Atticus Ross, انگلیسی نوازنده از alternative rock band نوشت و اجرا موسیقی برای آگهی.

“او آن را ایجاد کرده برای ما فقط در طی دو تا سه هفته,” او گفت:.

ارتش از آزمایش مفهوم فیلم در هفته گذشته با اجرای 15-دوم تصویر-به-داستان تصویر در Instagram با همان “فراخوانی به خدمت” تم DeFrancisco گفت.

“ما واقعا خوب پاسخ از این که چرا ما جلو رفت و با این فیلم” او گفت:.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش راه اندازی جدید “رزمندگان می خواستم’ کمپین با هدف نسل Z

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im