قانونگذاران می خواهند مدال نه گواهی به افتخار جانبازان درگیر در یمن تست

در این سالگرد 75 از اولین سلاح های هسته ای, آزمون کمیته نیروهای مسلح مجلس است که کار از به رسمیت شناختن جانبا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399

در این سالگرد 75 از اولین سلاح های هسته ای, آزمون کمیته نیروهای مسلح مجلس است که کار از به رسمیت شناختن جانبازان که شاهد انفجار ترینیتی و بیش از 225,000 که شرکت در بعد هسته ای توسعه و آزمایش است.

اعضای کمیته تصویب اصلاحیه در اوایل این ماه به مالی 2021 دفاع ملی مجوز لایحه که جایزه بازنشسته خدمات اعضا و جانبازان در معرض تابش طول خدمت سربازی -- تا حد زیادی از کسانی که درگیر در توسعه سلاح های هسته ای -- یک مدال خدمات.

جزئیات بعدی: آتش سوزی در Bonhomme ریچارد در حال حاضر نیروی دریایی می گوید:

Rep. لری Trahan D-ماساچوست پیشنهادی اندازه گیری به نمایندگی از همکاران خواستار سابق خدمات اعضا به دریافت پیشنهاد "اتمی جانبازان مدال خدمات."

جانبازان که خدمت بین سال های 1945 تا 1992 و به معرض تابش شد واجد شرایط برای دریافت خدمات گواهی تحت مالی 2019 سجاد جان مک کین دفاع ملی مجوز عمل می کنند.

اما Rep. جیم مک گاورن D-ماساچوست و تشکر. تام Emmer R-مینه سوتا که مشغول به کار به مدت پنج سال شامل اندازه گیری در دفاع از لایحه می گویند یک تکه کاغذ کافی نیست.

"این بسیار حیاتی است به توجه به ماهیت منحصر به فرد این گروه از اتمی جانبازان و نیاز فوری به رسمیت شناختن خدمات خود را" McGovern و Emmer نوشت: در نامه ای به اعضای کنگره خواست آنها را به حمایت از این اقدام در اوایل این سال است. "متأسفانه بیش از 80 درصد از آمریکایی اتمی جانبازان در حال حاضر گذشت هرگز پس از دریافت این شناخت. زمان در حال اجرا است."

کیت Kiefer رئيس جمهور از انجمن ملی اتمی جانبازان. در حالی که او نمی خواهد بود واجد شرایط برای مدال خدمات پس از بخش دفاع و امور جانبازان به رسمیت نمی شناسد و خود را از قرار گرفتن در معرض -- که رخ داده است در سال 1978 تمیز کردن آلوده Enewetak مرجانی در جزایر مارشال -- او گفت: این مهم به 5,000 اعضای گروه خود و خانواده از هزاران نفر که فوت کرده اند از قرار گرفتن در معرض مربوط به سرطان و بیماری های دیگر.

"آن را تبدیل به یک چیز بسیار شخصی برای اعضای خانواده به رسمیت شناختن است که عزیزان خود را' مرگ و میر زودرس در بیهوده و شناخته شده" Kiefer گفت.

برآورد تعداد نیروهای ایالات متحده در معرض آزمایش اتمی است حداقل 225,000 با توجه به Emmer و McGovern. آنها اغلب قرار داده شد نزدیک به انفجار در سایت در نیومکزیکو نوادا و اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و بدون لباس های محافظ یا دنده در معرض پرتوهای یونیزان در پی یک انفجار.

سابق خدمات اعضا نیز وظیفه شد با پاک کردن سایت های آلوده اغلب بدون حفاظت مناسب مانند ماسک و منطبق مناسب و ماسک.

"اولین کار من بود برای تخلیه یک دهانه" چپ توسط یک انفجار اتمی در Enewetak Atoll" بازنشسته ارتش گروهبان. باب آسمانی گفت: Military.com. "من کمر در باتلاق. پس از آن آنها به من گفت: "فقط پرش در تالاب -- که خود را ضد عفونی.' ما سربازان جوان. ما نمی دانیم که آنچه ما انجام شد."

تا سال 1996 زمانی که لغو تابش های هسته ای و محرمانه بودن توافق نامه قانون تصویب شد اتمی جانبازان بودند مجاز به افشای مشارکت خود را در ایالات متحده راز هسته ای تست و توسعه برنامه های -- و نه حتی به پزشکان که درمان سرطان, بیماریهای اتوایمیون و نارسایی ارگان ها.

آنها نیز همچنان به مبارزه برای به رسمیت شناختن با VA. اگر چه بخش لیست 21 نوع از سرطان به عنوان فرض مربوط به قرار گرفتن در معرض پرتوهای یونیزان و برخی از جانبازان واجد شرایط نیست, زیرا, مانند, Kiefer و آسمانی به وزارت دفاع است گفت: سطح قرار گرفتن در معرض شد, حداقل و یا خدمات خود را ثبت نمی نشان می دهد آنها در حال حاضر در طول یک انفجار.

"من در معرض 74-یکهزارتن بمب هیدروژنی در سال 1957. من 1.5 مایل دور با دنده محافظ. من در حال حاضر سرطان و VA تبدیل شده و من را دو بار گفت:" جیم Despard بود که از بیمارستان مرخص شنبه پس از درمان برای سرطان است.

"آنها همچنان به انکار است که ما در معرض سطوح بالایی از اشعه اما اگر گنبد است که هنوز آلوده ما بودند و آنهایی که ساخته شده است که گنبد" آسمانی گفت.

او با اشاره به آنچه که به نام Runit گنبد در جزیره ای کوچک از Runit در جزایر مارشال. این شامل 111,000 یارد مکعب از رادیواکتیو باقی مانده و ساخته شده بود و پر از خاک و آوار از مکان های دیگر در این جزیره مرجانی با بیش از 4000 جانبازان.

تنها 300 چپ هستند.

"ما شایسته بیشتر از یک مدال" آسمانی گفت.

جانبازان با یکی از نام شرایط تصور می شود مربوط به قرار گرفتن در معرض پرتوهای یونیزان هستند واجد شرایط برای پرداخت غرامت از کار افتادگی و VA مراقبت های بهداشتی. همه دیگران اعمال می شود در یک مورد به مورد و بر اساس آن تصمیم بر اساس یک VA برآورد دوز یک ارزیابی از احتمال قرار گرفتن در معرض و مدارک پزشکی.

آنها همچنین ممکن است واجد شرایط برای جبران خسارت از طریق وزارت دادگستری قرار گرفتن در معرض تابش برنامه جبران خسارت.

اما کمتر از 2000 نفر از جانبازان دریافت و پرداخت غرامت از کار افتادگی برای قرار گرفتن در معرض تابش از VA.

عصر هسته ای آغاز شد و در 5:29 صبح در 16 جولای 1945 زمانی که دانشمندان با پروژه منهتن و ارتش ایالات متحده منفجر سلاح اتمی حاوی 13 کیلو پلوتونیوم در تثلیث تست سایت در المگردو بمب گذاری و تیر اندازی محدوده در حال حاضر بخشی از White Sands Missile Range نزدیکی Socorro, New Mexico.

سه هفته بعد در ایالات متحده کاهش یافته اورانیوم سوخت دستگاه در شهر ژاپنی هیروشیما و سه روز پس از آن یک سلاح شبیه به تثلیث بمب در ناگازاکی.

آمریکا و انجام بیش از 1000 آزمایش های هسته ای بعد از آن تا هفت. 23, 1992 زمانی که آخرین انفجار در محل زیرزمینی آزمون در نوادا امنیت ملی, سایت تقریبا 65 مایل در شمال غرب لاس وگاس است.

به مناسبت تثلیث انفجار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور پیام روز شنبه فراخوانی رویداد یک "شاهکار قابل توجهی از علمی و مهندسی و نبوغ" است که راه اندازی یک "بی سابقه ای در عصر جهانی ثبات علمی, نوآوری و شکوفایی اقتصادی."

او گفت که او قصد دارد به احیا و به روز رسانی این کشور به قابلیت های هسته ای به حفظ آنها است و سرمایه گذاری در تولید پلوتونیوم چاله به حمایت از ذخایر.

"ما سلاح های هسته ای همچنان به تعهد آمریکا به امنیت ملی و backstop از ما دفاع ملی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "داشتن قوی و متنوع قابلیت محدودیتهای هسته ای جهانی تکثير مانع دشمنان و اطمینان متحدان و شرکای که تکیه بر آمریکا بازدارندگی هسته ای به عنوان یک جزء کلیدی از خود امنیت است."

Kiefer گفت: سازمان کار کرده است از سال 1992 به تثلیث آزمون سالگرد تاریخ رسما تعیین شده به عنوان ملی اتمی روز جانبازان.

رئیس جمهور رونالد ریگان در سال 1983 با صدور یک بیانیه با تجلیل اتمی جانبازان در آن روز اما تعیین شد, نوشته شده در ابد.

"ما همچنان به فشار برای به رسمیت شناختن در این روز برای تعیین بزرگراه ها و بناهای یادبود تجلیل اعضای ما و برای جبران" Kiefer گفت.

صورت حساب در حال حاضر در کنگره که مربوط به اتمی جانبازان نیز شامل یک لایحه حمایت سناتور. تینا اسمیت D-مینه سوتا که تعیین Enewetak Atoll پاکسازی خدمه رسما به عنوان "اتمی جانبازان" واجد شرایط و مراقبت های بهداشتی و پرداخت غرامت از کار افتادگی.

ایجاد و توزیع اتمی جانبازان خدمات مدال شده است برآورد هزینه 4 میلیون دلار است.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. پیرو در توییتر @patriciakime.

مرتبط: 75 سال پیش امروز تثلیث یک بمب آزمون طلیعه در دوران جنگ هسته ای

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن