تلویزیون اپل به همراه ارائه رایگان و به سهولت cabin fever

اپل حذف paywall برای برخی از آن اپل TV Plus اصلی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و حتی یک چیزی کمی در ارائه برا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

اپل حذف paywall برای برخی از آن اپل TV Plus اصلی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و حتی یک چیزی کمی در ارائه برای کودکان و نوجوانان.

آی فون ساز اتحاد پیوست و دیگر ارائه دهندگان محتوا در باز کردن خزانه به بر روی تقاضا محتوا که معمولا هزینه £4.99 یک ماه برای دسترسی به.

از نظر مجموعه تلویزیونی " اپل ارائه کمی و امریکا و بنده برای همه مردم و دیکینسون در هر بخش از نرم افزار است. از ویژگی های طول فیلم فیل ملکه نیز وجود دارد در حالی که پویان در فضای Helpsters و کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد در دسترس هستند برای بینندگان جوان.

مرتبط با: تلویزیون اپل در مقابل Netflix

نه همه چیز در دسترس است graits هر چند. اپل نگه داشتن انتخاب nuggs برای پرداخت به مشتریان. برای مثال برنده جایزه صبح نشان می دهد (با بازی جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون) و اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت (Rob McElhenney) و ببینید (Jason Momoa) باقی می ماند پشت paywall.

محتوای در دسترس است آزادانه در هر نقطه که در آن تلویزیون اپل برنامه در دسترس است. شما می توانید آن را بر روی iOS tvOS و macOS دستگاه ها و همچنین تلویزیون های هوشمند از سامسونگ و ال جی. آمازون آتش تلویزیون و Roku streaming دستگاه همچنین ارائه برنامه.

اپل تصمیم می آید را به عنوان تعدادی از ارائه دهندگان محتوا ارائه دسترسی رایگان به ویدئو در تقاضا در میان coronavirus همه گیر مستندات در سراسر جهان است. HBO گوشی 500 ساعت از محتوای حق بیمه در ایالات متحده در حالی که Roku راه اندازی کرده است آگهی پشتیبانی رایگان کانال در انگلستان با 10 ، 000 فیلم ها و قسمت های در دسترس بر روی تقاضا. در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد خیلی افتضاح Gordon Ramsey, چند, فوتبال, مستند, پوست و خانه در زیر چکش. فیلم شامل Les Mis, دریافت کارتر و ترکه یا چوب کوتاه ،

البته وجود دارد با نام تجاری جدید دیزنی به علاوه جریان خدمات برای لذت بردن از, و همچنین به عنوان یک تقویت BBC iPlayer کتابخانه به حل و فصل کردن در مقابل طول طولانی آخر هفته عید پاک در خانه. و آیا ماندن در صفحه اصلی به شما نیست ؟

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب