‘باور نکردنی یک سرباز چترباز:’ ارتش شناسه سرباز کشته شده در رول اور خودرو تصادف در سوریه

ارتش ایالات متحده امروز منتشر شد هویت یک 82nd Airborne Division سرباز که کشته شد دوشنبه در غیر رزمی تصادف خودرو در سوریه در حالی که حمایت از عملیات ذاتی حل و فصل.

گروهبان. برایان کوپر کوه درگذشت از صدمات او رنج می برد که در معدن مقاوم در برابر کمین محافظت وسیله نقلیه همه زمین (M-ATV) بیش از نورد با توجه به 82 هوابرد انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: مقامات: فورت هود سرباز اعتقاد به غرق

هیچ جزئیات بیشتری منتشر شد در مورد این حادثه است که در حال حاضر تحت بررسی است.

سوار 25 ساله و اهل سنت جورج یوتا بود که سواره نظام دیده بانی داده شده به 82 1 ال 73 سواره نظام. کوه اولین جنگی اعزام شد و در سال 2017 در عراق برای آزادسازی موصل از دولت اسلامی عراق و سوریه با توجه به انتشار.

“این برای بار دوم خدمت در مبارزه و ما با اتکا بر تجربه خود” سروان. رید Jacobson, فرمانده, براوو, سربازان 1-73 Cav در بیانیه ای گفت:. “برایان بود فقط یکی از کسانی که اعتماد چتربازان هر کس نگاه کردن به و اتکا کرد. او آسان لبخند و مسری شخصیت.”

کوه وارد ارتش در Jan. 2016 و وارد در فورت براگ در ماه ژوئن آن سال. او جوایز و دکوراسیون شامل ارتش تقدیر مدال با مبارزه با دستگاه, ارتش, رفتار خوب مدال دفاع ملی خدمات, مدال, جهانی, جنگ علیه تروریسم, مدال, ارتش, خدمات, روبان, مبارزه با عمل نشان ارتش چتر باز نشان.

“برایان بود و باور نکردنی یک سرباز چترباز و کسانی که در خدمت او خواهد سوگواری خود را از دست دادن” سرهنگ سرهنگ وال مرو فرمانده 1-73 CAV گفت: در انتشار. “او توانایی منحصر به فرد برای همه خنده مهم نیست که آنها چه کسانی بودند و یا چگونه شما احساس می شد. او چتربازان تا به او نگاه کرد. … اگر شما تا به حال مشکل شما می تواند به تعداد Bryan کمک کند.”

کوه است جان سالم به در با همسر و پدر و مادر با توجه به انتشار.

تا کنون این سال, ده, خدمات, اعضای کشته شده اند در حالی که مستقر در حمایت از عملیات ذاتی حل و فصل. شش نفر از کسانی که مرگ و میر در غیر خصمانه حوادث با توجه به آمار که توسط وزارت دفاع است.

کوپر مرگ است و دوم این ماه با توجه به یک وسیله نقلیه نظامی رول اور. در جولای 3, ارتش Spc. وینسنت سباستین Ibarria, 21, San Antonio, Texas, درگذشت, رول اور, حادثه در ولایت فراه افغانستان است. آن حادثه همچنان تحت بررسی است.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected].

مرتبط با: ارتش متخصص در افغانستان کشته رول اور خودرو تصادف

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>