AirPods 2 مقابل صفحه جوانه 2: چگونه می توانم آنها را اندازه گیری ،

گوگل کلی پرده برداری از صفحه جوانه 2 این هفته, اما چگونه می توانم آنها را نسبت به خود پرفروش ترین رقیب اپل Airpods?

اصلی صفحه جوانه نمی کنید چقدر از پذیرش است. در حال حاضر گوگل امیدوار است که آن شات دوم در درست-بی سیم شکوه انجام یک کمی بهتر است.

بسیاری از بازیکنان پیوست بی سیم earbud با عجله از آنجا که اصلی صفحه جوانه وجود دارد بسیاری از رقابت وجود دارد قبلا بود. اما گوگل است که به خوبی آگاه است که در رقابت با اپل جایزه نهایی در این زمینه است.

بنابراین با توجه به آنچه که ما جمع آوری شده تا کنون چگونه به خوبی انجام پیکسل جوانه کرایه در برابر AirPods?

مرتبط: بهترین های بی سیم از Earbuds 2019

AirPods 2 مقابل صفحه جوانه 2 – طراحی

2019 به روز رسانی AirPods عملا یکسان به تکرار. با پایان تمدید بنیادی و یک حلقه نقره ای در اطراف earbud; گذشته از وضعیت نور در حال نقل مکان کرد اپل تغییر زیادی نکرده است.

جدید صفحه جوانه شبیه سلف خود, اما با چند تفاوت کلیدی. بارز ترین است که حذف سیم که وصل هر earbud با Google رفتن بی سیم واقعا این زمان.

Google Pixel Buds 2

از خارج شکل شبیه یک دایره بزرگ با G برای گوگل در مرکز. گوگل همچنین در حال غرق خود را AirPod-مانند شکل برای چه شبیه لاستیک راهنمایی است که به احتمال زیاد خواهد شد ارائه یک برنامه ریزی مناسب است.

این صفحه جوانه نیز در چهار رنگ: ‘اوه پس Orange’, ‘به وضوح سفید’, ‘کاملا نعناع” و “تقریبا سیاه و سفید”. تنوع رنگ چیزی است که اپل نادیده گرفته شده است به طوری آن را به خوبی ببینید گوگل آوردن یک حس فردیت. شما تنها قادر به دریافت نسخه سفید برای شروع با ،

مرتبط: گوگل رونمایی صفحه جدید جوانه های واقعی بی سیم در گوش

AirPods 2 مقابل صفحه جوانه 2 – امکانات

از نظر صدای دستیاران این AirPods و صفحه جوانه باید سیری و گوگل دستیار بود و ما همه آشنا با کیفیت از کسانی که صدای دستیاران. گوگل امیدوار جدید PixelBuds خود را دستیار تکنولوژی کاربردی تر و به آسانی در دسترس تر از همیشه.

همچنین قابل توجه است که در صفحه جوانه’ ترجمه در زمان واقعی. در اصل جوانه آن را فقط کار می کرد در یک ظرفیت محدود – اگر تکرار جدید زندگی به گوگل ادعا می کند که صفحه جوانه خواهد بود قادر به زنده سخنرانی و ترجمه در پرواز ساخت زبان ساده تر به درک.

new pixel buds

تا آنجا که اتصال بی سیم مربوط AirPods هستند معروف پایدار است. گوگل در حال حاضر ساخته شده است ادعای جسورانه در مورد صفحه جوانه در این راستا ادعا آنها قادر به حفظ یک اتصال از سه اتاق دور و می توانید همیشه در ارتباط ماندن در سراسر طول یک زمین فوتبال است. مثل همیشه ما صبر کنید و ببینید.

در PixelBuds بسیار خوب کنترل های لمسی ارائه دسترسی به پخش و حجم (از طریق ابجو بد و کم مایه) و اتصال شامل بلوتوث 5.0 و همچنین به عنوان سریع جفت شدن به Android 6.0+ دستگاه های سازگار از طریق گوگل سریع جفت 2.0 قابلیت. سریع جفت 2.0 کار می کند با ارسال یک سیگنال به نزدیکی دستگاه های آندروید و ارائه یک اتصال ضربه بزنید.

علاوه بر این که سریع جفت شدن قابلیت ممکن است واقعی تعویض بازی است که باعث می شود صفحه جوانه های جامد رقیب برای اپل.

که نه تنها در منطقه که در آن اپل ممکن است نگران شود هر چند AirPods طراحی باعث می شود آنها را کمتر از عالی برای تمرینات و آنها نه sweatproof و نه مقاوم در برابر آب. این یک منطقه که در آن صفحه جوانه بهترین AirPods عنوان جدید از earbuds از گوگل IPX4 عرق و مقاومت در برابر آب.

مرتبط با: AirPods 3 – آنچه ما می دانیم در مورد اپل بعدی واقعی بی سیم از earbuds

اپل AirPods 2 مقابل صفحه جوانه 2 – صدا

کیفیت صدا است که در آن AirPods سقوط کوتاه است. در حالی که آنها یک گام از گوشی اپل بسته با دستگاه های خود را بهبود نیست بزرگ با 2019 AirPods.

اصلی صفحه جوانه ایده آل نیست یا با عدم انزوا سر و صدا (بسیار شبیه به AirPods) منجر به ضعیف صدا.

این صفحه جوانه 2 از ویژگی های سفارشی طراحی شده 12mm پویا رانندگان که گوگل می گوید که آنها را کمک به تولید با کیفیت بالا و صدا. مثل همیشه ما را باور کنید که ما آن را بشنوند.

گوگل گفته است که صفحه جوانه 2 باید متعادل تر و بررسی های اخیر نشان می دهد که کیفیت صدا بهبود یافته است بیش اصلی اما باس خاموش است و کیفیت صدا به طور کلی مطابقت ندارد بیشتر حق بیمه واقعی بی سیم از earbuds. ما در حال انتظار برای گرفتن دست خود را در یک جفت ارز را به ذهن خود ما تا چند.

مرتبط: بهترین هدفون بی سیم

AirPods 2 مقابل صفحه جوانه 2 – قیمت

ما تنها می دانیم ما قیمت گذاری برای صفحه جوانه و آن را نشانه خوبی برای طرفداران Google.

در $179 (فعلی نرخ ارز را که 140 پوند) هدفون می تواند ارزان تر از اصلی £159 صفحه جوانه. که به مراتب ارزان تر از 2019 AirPods که یک RRP £199.

در این صورت گوگل با هدف تضعیف هر دو £160 AirPods و £200 AirPods آن می تواند ثابت کند فریبنده گزینه است.

AirPods 2 مقابل صفحه جوانه 2 – حکم اولیه

این PixelBuds در حال انباشته تا به خوبی بر روی کاغذ. آنها ارزان تر و بهتر کار کردن و بیشتر ارائه می دهد گزینه های سفارشی سازی های مختلف گوش – به طوری که آنها می تواند قابل دوام رقیب برای اپل.

اما ما در حال انتظار برای گرفتن دست خود را در یک جفت قبل از دادن حکم ما. همچنین می داند که ممکن است وجود دارد یک نسخه جدید از AirPods به زودی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر