جدید گوگل پردازنده به قدرت 2021 صفحه گوشی – گزارش

گوگل گزارش شده است که مصرف یکی دیگر از برگ های اپل, راهکار های در حال توسعه خود را از پردازنده های مبتنی بر سا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 فروردین 1399

گوگل گزارش شده است که مصرف یکی دیگر از برگ های اپل, راهکار های در حال توسعه خود را از پردازنده های مبتنی بر سامسونگ طرح – برای استفاده در صفحه گوشی های هوشمند است.

با توجه به Axios گزارش این شرکت ساخته شده است که "پیشرفت قابل توجهی" در سیلیکون است که می تواند در تأمین انرژی صفحه گوشی به محض این که در سال آینده منتشر شده است.

این گزارش می گوید این تراشه با نام کد Whitechapel و ساخته شده است در همکاری با سامسونگ. کره ای شرکت نه تنها بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین در اپل یک سری تراشه های آن را نیز باعث می شود خود را Exynos پردازنده برای Galaxy گوشی منتشر شده در برخی از مناطق.

این گزارش می گوید: Whitechapel خواهد بود 8 هسته ای پردازنده ARM خوب کوک شده برای گوگل یادگیری ماشین فن آوری با یک "بخشی از آن سیلیکون نیز خواهد شد اختصاص داده شده به بهبود عملکرد و "همیشه در" قابلیت های گوگل دستیار."

مرتبط: گوگل صفحه 5

منابع می گویند گوگل به تازگی موفق به دریافت نمونه کار, اما آنها نمی تواند در زمان آماده برای صفحه 5 را در ماه اکتبر. Axios منابع می گویند که گوگل نیز قصد دارد با استفاده از "نسخه های بعدی" از 5 نانومتری تراشه در Chromebook خود را پس از ورود در صفحه گوشی.

توسعه می آید پس از یک تعداد قابل توجهی استخدام گوگل ساخته شده از امثال اپل و اینتل به عنوان آن را به طور پیوسته ساخته شده است یک نیمه هادی تیم با توجه به گزارش.

اگر این گزارش ثابت می کند دقیق و گوگل متناسب با آن 2021 صفحه گوشی (به احتمال زیاد پیکسل 5a و صفحه 6 گوشی) با این خانه رشد کرده است, و از آن خواهد شد یک ضربه جدی به بازار فعلی رهبر کوالکام.

تا زمانی که شرکت گوگل با استفاده از Snapdragon SoCs برای گوشی های هوشمند خود را به عنوان انجام بسیاری از تولید کنندگان عمده آندروید. اما یک تغییر به یک قرار دادی سیلیکون طراحی می تواند طلسم خطر برای ما مبتنی بر chipmaker – نه به ذکر است ارائه یک افزایش جدی برای سامسونگ در chipmaking قلمرو.

به طور طبیعی, گوگل کاهش یافته است به نظر این موضوع اما این امر می تواند یک تغییر عمده در خشک از شرکت دادن آن خیلی بیشتر از استقلال بیش از توانایی های خود را گل سرسبد گوشی های.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب