نیروی هوایی خواهد گودال هواپیماهای بدون سرنشین در برابر یک جت جنگنده در نبردهای هوایی تست

نیروی هوایی ایالات متحده خواهد گودال هواپیماهای بدون سرنشین در برابر یک جت جنگنده در یک مبارزه هوایی در تظاهرات سال آینده. این فقط یک مثال از نحوه خدمات گانینگ به تغییر شخصیت از جنگ مقامات می گویند.

هفته گذشته سرهنگ ژنرال جک Shanahan رئیس پنتاگون مشترک هوش مصنوعی مرکز نشان داد که نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی در حال کار بر روی یک “سیستم مستقل به رفتن در برابر یک انسان سرنشین دار سیستم در برخی از مرتب کردن بر اساس از هوا-به-هوا” تست در جولای 2021. صحبت در Mitchell موسسه رویداد گفت: این آزمون خواهد بود نشانه ای از نحوه خدمات چشم انداز در حال رشد است وقتی که می آید به بعد پویا battlefront.

جزئیات بعدی: مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیل پیشنهاد برای تغییر نام پایگاه ارتش تجلیل مؤتلفه مبارزان

“هواپیماهای بدون سرنشین ما در حال بررسی جا به مفهوم گسترده تر از آن زمان به بحث در مورد X-نسل هواپیماهای آن زمان به بحث در مورد نسل بعدی نیروی هوایی,'” دکتر خواهد Roper, معاون وزیر از نیروی هوایی برای کسب فن آوری و تدارکات روز سه شنبه گفت که در مورد خواسته چگونه تست متناسب با خدمات بزرگتر هواپیماهای بدون سرنشین سازمانی.

“هواپیماهای بدون سرنشین ما در حال کاوش هستند این” نکته بعدی که یک تن از حس برای قرار دادن در بالای خود را در خفا [مبارز] مزیت — توانایی به فشار چیزی جلو,” او گفت: در طول یک چت تصویری نیز به میزبانی Mitchell موسسه.

اینده هواپیماهای بدون سرنشین “می توان یک سنسور برای شما و می تواند امواج را برای شما می توان آن را یک تیرانداز برای شما” Roper گفت. “این تشخیص برای شما … و تمام چیزهای دیگر را تخیل می تواند رویای این چیزی است که ما در حال خواب دیدن است.”

این به ویژه هنگامی که می آید به اعمال نفوذ هوش مصنوعی هدایت هواپیماهای بدون سرنشین به سرب در battlespace او اضافه شده است. Roper شده است خجالتی در مورد استفاده از نیروی هوایی را Skyborg پروژه به عنوان یک مثال از اینکه چگونه هوش مصنوعی زیاد می تواند یک F-35 Joint Strike Fighter یا F-22 رپتور تیم فرستاده شده به انجام حملات.

“هیچ یک پرواز با دیجیتال خلبان,” او گفت: از Skyborg که به دنبال جفت AI با یک انسان خلبانی جت جنگنده — آموزش با خلبان آن اقدام به عنوان یک شخص وابسته به سرعت در حال فکر کردن را از طریق مشکلات و گرفتن فرمان در صورت لزوم.

سال گذشته در طول Paris Air Show, Roper گفت: بحث بودند مداوم در نیروی هوایی مورد نیاز برای یک پیشنهاد ششم-gen جنگنده مفهوم که می تواند جانشین F-22s و F-35s. اما او همچنین گفت: این سرویس به احتمال زیاد به را انتخاب کنید چیزی بیشتر استادانه درست شده.

“من فکر می کنم که رفتن به یک مشخصه از نسل ششم از برتری هوایی,” او گفت: از هواپیماهای بدون سرنشین جنگنده جفت شدن.

Skyborg همچنین می تواند پرواز با بمب افکن ها و تانکر “به ارائه اضافی دفاعی قابلیت” Roper گفت. نیروی هوایی راه اندازی رسمی درخواست برای Skyborg ماه گذشته.

Roper گفت که صرف نظر از نوع هواپیماهای بدون سرنشین رهبری را برای انجام این ماموریت هوش مصنوعی بدون شک باید یک نقشی در جمع آوری و سرعت انتشار اطلاعات.

برای مثال جایگزینی برای MQ-9 Reaper-شناخته شده به عنوان MQ-بعدی با هدف داشتن یک بیشتر قادر به هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند زنده ماندن در محیط خصمانه — باید با سنگ تیز کردن هوش نظارت و شناسایی جمع آوری و با اتخاذ فن آوری های الگوریتمی از گرفتن بروید.

خدمات ارسال یک درخواست برای اطلاعات درخواست برای MQ-بعدی هفته گذشته است.

“راه ما واقعا می تواند در کاهش هزینه در هر ساعت از ISR است اگر الگوریتم های در حال انجام بسیاری از triaging خام و تصویری و تنها ارسال به اپراتورها از راه دور اشیاء هستند که از منافع است که در حال [مهم] به نگاه” Roper, گفت:, و اضافه کرد که این امر به کاهش تعداد سربازان مورد نیاز به غربال کردن از طریق داده ها — چیزی است که نیروی هوایی اقدام به انجام این کار برای سال.

محققان را به Skyborg برای MQ-برنامه بعدی او گفت:. “این چیزی است که هیجان انگیز در مورد آن وجود دارد متغیر های متعدد در بازی در اینجا.

“ریشه های نیروی هوایی, همه چیز در مورد شکستن مرزها و انجام چیزهای جدید” Roper گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی ژنرال به Elon Musk: جت جنگنده عصر هنوز تمام نشده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de