خانواده از ونسا Guillen در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن, اعلام قوانین

واشنگتن -- 16 سال از کشته ارتش متخصص در زمان مرحله در مقابل 100 نفر در نشنال مال در واشنگتن در روز پنج شنبه و

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

واشنگتن -- 16 سال از کشته ارتش متخصص در زمان مرحله در مقابل 100 نفر در نشنال مال در واشنگتن در روز پنج شنبه و مشتاقانه خواستار کنگره تصویب اصلاحات برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر.

"این است که برای جلوگیری از" Lupe Guillen گفت. "فورت هود باید پاسخگو باشند. خود رهبری باید پاسخگو باشند. آنها امضا برای محافظت و احترام هر سرباز, اما آنها نمی محافظت از خواهر و آنها نمی احترام خواهر من."

Spc. ونسا Guillen, a 20-year-old سلاح های کوچک تعمیرکار مستقر در فورت هود کشته شد توسط یکی دیگر از سرباز مارس 22. او در گزارش از دست رفته در اواخر ماه آوریل و او همچنان داشت و بیش از دو ماه بعد در حدود 20 مایل از پایه. Guillen خانواده گفته است که او با آن مواجه آزار و اذیت جنسی بر پایه بود اما خیلی می ترسم به آن را گزارش.

"خواهر من نمی آن را گزارش" Lupe Guillen فریاد زد به جمعیت پنج شنبه. "چرا ؟ چرا که او از ترس به. او ترس از اقدامات تلافی جویانه."

Guillen خانواده به همراه وکیل خود ناتالی Khawam, جمع آوری و خارج از کنگره ملی بازار اعلام #IamVanessaGuillen لایحه. اندازه گیری اجازه می دهد اعضای خدمات به فایل ادعا می کند از آزار و اذیت جنسی و تجاوز به یک شخص ثالث آژانس و نه از طریق زنجیره ای از فرمان Khawam گفت.

Rep. سیلویا گارسیا, D-تگزاس با حضور در این تجمع در حمایت از خانواده به عنوان ده ها تن از افراد دیگر از آنجا که تگزاس و کالیفرنیا. زیر سخنرانی از Lupe Guillen و ونسا Guillen, مادر, گلوریا, جمعیت راهپیمایی به کاخ سفید است. این Guillen خانواده ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه بعد از ظهر به او در حال حاضر با صورتحساب خود را.

"من سپاسگزار برای رئیس جمهور به شنیدن من" Lupe Guillen گفت. "من نه عصبی به صحبت می کنند به دلیل این است متوقف شود."

در علاوه بر این به اعلام قانون جدید Guillen, خانواده, دوباره خواستار بررسی کنگره به ونسا مرگ است. به عنوان خانواده صحبت شد به جمعیت در واشنگتن در روز پنج شنبه ارتش اعلام کردند که با راه اندازی یک بررسی مستقل از فورت هود.

پانل است که بررسی پایه شامل پنج وکلا که در نظامی نیست. این گروه نگاه کنید به پایه فرهنگ و گزارش یافته های خود را به جیمز McPherson, معاون امور ارتش و ژنرال جوزف مارتین ارتش معاون رئیس ستاد.

در بیانیه ای که روز شنبه از ارتش رایان مک کارتی گفت: "ارتش متعهد به مراقبت از ما سربازان و غیر نظامیان و خانواده های سربازان برای زندگی و این بررسی مستقل بررسی خواهد زمان فرمان آب و هوا و فرهنگ در فورت هود."

این Guillen خانواده بود به انتقاد از ارتش و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی برای پاسخ سریع به اندازه کافی برای پیدا کردن Guillen زمانی که او رفت از دست رفته در ماه آوریل است.

Spc. هارون رابینسون یک سرباز دیگر اعتقاد بر این است که کشته Guillen با یک چکش در بازوها و سپس با انتقال به یک سایت به همراه Leon رودخانه. هنگامی که مواجه ژوئن 30 توسط اجرای قانون محلی در کیللین تگزاس رابینسون شات خود را در سر و درگذشت. رابینسون دختر Cecily Aguilar برگزار می شد بدون وثیقه در سه فدرال اتهامات مربوط به کمک به رابینسون مثله و پنهان Guillen بدن.

Mayra Guillen, یکی دیگر از ونسا خواهر گفت: او افتخار خواهر او برای پیوستن به ارتش. با این حال او حسرت صحبت کردن او را خارج از آن. Lupe Guillen گفت: هیچ یک از ونسا Guillen مافوق نزدیک خانواده در یادبود به پایان رسید.

"من نمی خواهم برای دیدن یکی دیگر از مرد یا زن مرده در فورت هود" Lupe Guillen گفت. "من نمی خواهم برای دیدن یکی دیگر از مرد یا زن از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا حمله در فورت هود. آنها درمان می شود خواهر من مثل او هیچ کس. ارتش می بیند او را به عنوان یک شی یک عدد است."

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن