نیروی هوایی تعلیق تشکیل فرود برای مربی جت پس از سقوط مرگبار

نیروی هوایی ایالات متحده به حالت تعلیق در T-38 Talon شکل گیری آموزش فرود پس از یک سقوط مرگبار که منجر به کشته شدن دو خلبان در پاییز گذشته.

خدمات کارگردانی تعلیق از سمت-توسط-جانبی فرود آن در مقطع کارشناسی آموزش خلبان در مارس 5, سخنگوی هوا آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی را 19th, نیروی هوایی گفت: در یک ایمیل.

“ما به طور مداوم ارزیابی برنامه های آموزشی ما برای اطمینان حاصل شود که ما ارائه بهترین خدمات ممکن برای خلبانان نیروی هوایی ما” این سخنگو روز سه شنبه گفت. “بعد از یک نیروی هوایی گسترده ای را نقد ما تنظیم ما syllabi به منعکس کننده نیازهای ما نسل پنجم نیروی هوایی و پیشرفت در نجوم.” نیروی هوایی, مجله شد به گزارش اخبار.

تعلیق کارگردانی شد ماه پس از دو نیروی هوایی T-38 مربی هواپیما درگیر شدند در یک حادثه در پایگاه نیروی هوایی ونس, اوکلاهما, on Nov. 21, 2019.

مربوط به: خطای خلبان و مربی تاخیر ناشی از کشنده T-38 تصادف در ونس گزارش می یابد

این تصادف رخ داد که در طی یک روال آموزش پرواز کشته شدن سرهنگ سرهنگ جان “مت” Kincade, 47, استاد خلبان داده شده به 5 پرواز آموزش نظامی و 2 ستوان تراویس B. Wilkie, 23 یک خلبان دانش آموز اختصاص داده شده به 71 دانشجو اسکادران.

با توجه به حادثه بررسی هیئت مدیره گزارش منتشر شده در اوایل این ماه Kincade موفق به کنترل از T-38C هواپیما هنگامی که Wilkie قبل از موعد مقرر با استفاده از یک ترمز مانور پس از دست زدن به پایین باعث جت به برخورد با هواپیمای دیگر بیش از رول و ترمز برای توقف کشتار در هر دو خلبانان.

این دو نفر فقط در حال تکمیل آموزش پرواز با T-38 مربی-دانشجو خلبان تیم; سپس هر دو هواپیما به رهبری بازگشت به پایه ای برای شکل گیری فرود. Kincade و Wilkie پرواز جناح چپ موقعیت در حالی که دوم T-38 پرواز در سمت راست.

مدت کوتاهی پس از ساعت 9 صبح به وقت محلی Kincade و Wilkie, پرواز دم شماره 65-0395 به طور خلاصه شد هوابرد دوباره پس از اولیه زمین نشستن کامل هواپیما. در مقابل صندلی Wilkie “قبل از موعد مقرر آغاز یک aerobrake باعث [بدبختی هواپیما 1] بالابر پشت به هوا پس از فرود” در این گزارش آمده.

در این مورد Wilkie اولیه استفاده از aerobraking مانور باعث T-38 برای جستن به عقب و از دست دادن تماس با سطح باند فرودگاه, مقامات گفت. آن Wilkie s 56 آموزش یورش.

“در همان زمان [Wilkie] اعمال حق سکان هدایت این هواپیما به دور از لبه سمت چپ باند” گزارش تصادف متحده است. “دانش آموز با استفاده از سکان تحت این شرایط — هوابرد پیکربندی شده برای فرود و در افزایش زاویه حمله-باعث هواپیما به رول و مسیر خود منحرف شدن به سمت راست قرار می گیرد و آن را در یک دوره برخورد با دوم T-38.”

به عنوان T-38 برداشته کردن باند فرودگاه و عبور به دیگر T-38 را در مسیر آن رخ داد دومین جت با آن حق فرود اصلی دنده و پس از آن جناح راست. خلبان دوم هواپیما بودند مجروح در تصادف.

“ما برای اولین بار مطلع در مارس 11 که T-38 تشکیل فرود متوقف شد مارس 5, تقریبا دو ماه قبل به نیروهای هوایی افغانستان آوریل 1 انتشار AIB گزارش” Wilkie خانواده گفت: Military.com در روز سه شنبه.

“این تصمیم تأکید و substantiates شکست نیروی هوایی رهبری به قطع کهنه و خطرناک آموزش های مورد نیاز در یک خسته 58 ساله هواپیما قبل از آن در زمان زندگی ما پسر تراویس و استاد خلبان. ما آن را به عنوان روشن پذيرش رفتار در کمک به حادثه” آنها در بیانیه ای گفت.

“آن گمراه و ستمگر نه به اذعان تشکیل فرود به عنوان یک عامل مؤثر در گزارش خود و پس از آن آزادی مطبوعات. ما در حال رها که خلبانان دیگر نمی خواهد نیاز و نه استاد خلبانان مجاز به انجام ذاتا خطرناک مانور با هیچ به نفع توسعه خود را به عنوان مبارزه با خلبانان جنگنده.”

به عنوان Jan. 14, 2020, نیروی هوایی را تجربه کرده است و در مجموع 209 T-38 کلاس اتفاقات ناگوار پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1961 19 نیروی هوایی سخنگوی گفت. کلاس اتفاقات ناگوار تعریف شامل مرگ و میر شدید خسارت جمعا به مبلغ 2 میلیون و یا بیشتر و یا از دست دادن کامل هواپیما.

“مرتبط با آن 209 کلاس اتفاقات ناگوار بودند 147 مرگ و میر 85 که خلبان تلفات” سخنگوی گفت.

“تمرکز تنها بر روی مدل هواپیما سرهنگ Wilkie شد, پرواز, T-38C وجود دارد 14 کلاس اتفاقات ناگوار که منجر به 8 مرگ و میر. 14 کلاس اتفاقات ناگوار رخ داده است و از سال 1998 به حال” سخنگوی گفت.

بر AIB گزارش انتشار Wilkie خانواده گفت: نیروی هوایی, مجله که تحقیقات بیشتر به تصادف باید انجام, پیدا کردن این گزارش “به شدت و به ناحق ناقص است.”

این خانواده اضافه شده که پشت سر هم فرود در یک دهه 1960 دوران مربی غیر ضروری هستند.

تشکیل فرود است ادامه نفع عملی برای مبارزه با مهارت خلبان و یا بقای” آنها گفت: با توجه به مجله.

“اگر چه این مربی را دستور به حفظ یک خلبان دانشجویی امن نباید خود را و یا کار خود را برای اطمینان از حفاظت از زندگی را در نهایت نا امن مانور در نهایت خسته هواپیما که در آن جزئی دانشجو خطاهای رخ داده در صدم ثانیه نمی تواند اصلاح شود به سرعت به اندازه کافی توسط استاد” گفتند. “ما نمی فکر می کنم نیروی هوایی در حال انجام است حق ما سربازان و Airwomen توسط دانشجو الزامی خلبانان زمین در شکل گیری در هواپیما به طوری که آن را انجام نمی به عنوان responsively به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری از از دست دادن زندگی است.”

سابق T-38 استاد خلبان که خواسته نمی شود و مشخص نیست چرا که مجاز به صحبت در مورد این موضوع گفت: Military.com که پشت سر هم تشکیل فرود در بسیاری از موارد به خلبانان بیشتر در موقعیتی مهارت و چابکی.

“هر چیزی می تواند خطرناک با دو هواپیما در نزدیکی” که خلبان سابق گفت. “اما یک دلیل وجود دارد برای انجام آن است.”

در شرایط اضطراری مانند یک کنترل نشده تبار و یا در آب و هوای نامساعد است که می تواند مانع خط دید خلبان را به خود wingman در حاشیه برای به دست آوردن درک و به درستی لمس کردن در پرواز خط.

“شما نمی خواهید به زمین توسط خودتان [به این دلیل]” خلبان گفت. “این یک مهارت بسیار مهم برای….به خصوص قبل از پرواز یک تک صندلی هواپیما توسط خودتان است.”

این یک سویه اما برای انجام این پایه مانور در T-38.این هواپیما با بهترین عملکرد در سرعت های بالا و خیلی بیشتر به چالش کشیدن برای خلبان در هنگام کار با سرعت کم-سرعت مهارت های اساسی. “این بسیار آمرزنده و مهربان در سرعت پایین” خلبان گفت.

19 نیروی هوایی با تاکید بر این مربی مدل امن برای پرواز زیر ضروری ارتقاء به هواپیما.

به عنوان بخشی از نجوم ارتقاء برنامه های نیروی هوایی آغاز شد پذیرش به روز رسانی T-38C مدل در سال 2001. نوع دریافت “پیشرفته نجوم و پس از تحت یک برنامه ریزی عمر فرمت برنامه با به روز رسانی به موتورهای تخلیه صندلی و اجزای ساختاری به نام هاي کلاسیک” سخنگوی گفت.

“هر هواپیما که قرار است در پرواز برنامه … تایید شده است به عنوان ماموریت قادر به نگهداری حرفه ای تیم و دستخوش کامل بینی-به-دم فاز” بازرسی هر 450 ساعت پرواز.”

فرمان فارغ التحصیل حدود 460 خلبانان از T-38C آموزش آهنگ هر سال پس از سال 2010.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

بیشتر بخوانید: کمتر درب-لگد زدن بیشتر موثر: تغییر نقش ویژه اپراتورها

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>