سناتور تقاضا "اقدام فوری" پس از انفجاری در گزارش نیروی دریایی قاچاق جنسی رسوایی

سه قانونگذاران می خواهند نیروی دریایی به توضیح دهید که چگونه خدمات خود را مبارزه با فحشا و قاچاق در پی یک مشک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

سه قانونگذاران می خواهند نیروی دریایی به توضیح دهید که چگونه خدمات خود را مبارزه با فحشا و قاچاق در پی یک مشکل گزارش در مورد ملوانان در بحرین بهره مندی از تجارت جنسی وجود دارد.

دموکراتیک سنسور. Richard Blumenthal کریستن جیلیبرند و تامی بالدوین با ارسال نامه ای به وزیر نیروی دریایی Kenneth Braithwaite در روز سه شنبه دعوت از او برای پاسخ به یک میزبان از سوالات در مورد نحوه خدمات در پاسخ به اتهامات عنوان شده است که ملوانان در خاورمیانه بودند اقدام به استخدام و بندر زنان جنسی تجاری عمل می کند.

جزئیات بعدی: نزدیک به 12000 ما نیروهای خود را بیرون از آلمان در, هزینه میلیارد SecDef می گوید:

نیروی دریایی بار به تازگی منتشر شده یک سری از داستان که دقیق Naval Criminal Investigative Service پروب به ملوانان قاچاق زنان تایلندی به عنوان روسپی در بحرین. برخی از ملوانان کاغذ در بر داشت کشف و ضبط زنان گذرنامه و مسکن آنها در دولت-تامین خوابگاه.

سناتور به نام گزارش عمیقا در مورد.

"ما درخواست فوری اطلاعات در این مرحله از شما گرفته اند به اصلاح این شرایط اسفناک در بحرین مبارزه گسترده تر فرهنگ اجازه داده است که این جنایات را شکوفا و اطمینان حاصل شود که عدالت تحویل داده شده است به قاچاق بازماندگان و اعضای خانواده خود" آنها نوشت.

Blumenthal کانکتیکات و Gillibrand از نیویورک هر دو نشستن در کمیته نیروهای مسلح سنا. بالدوین نشان دهنده ویسکانسین.

Cmdr. سارا Higgins سخنگوی Braithwaite کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد نامه.

"ما نمی خواهد اظهار نظر در کنگره مکاتبات," او گفت:.

این سناتوران Braithwaite نه تنها می گویند که چگونه نیروی دریایی بهبود یافته ضد قاچاق آموزشی در پی تحقیقات و همچنین چگونه این سرویس مبارزه با "دختر در هر پورت" فرهنگ آنها می گویند منجر به آب و هوا است که اجازه می دهد تا کسانی که جنایات.

"فراتر از نفرت و جنایت است که ملوانان به اتهام اساسی فرهنگ ... است که اجازه فحشا در نیروی دریایی ایالات متحده بنادر است شرم آور" نامه متحده است. "بدیهی است نیروی دریایی سیاست تحمل صفر در برابر قاچاق شده است به طور موثر ارتباط برقرار و به هر پله از فرماندهان."

میلر ، دانشگاه آزاد رئیس فرماندهی مرکزی نیروهای دریایی گفت: در ماه ژوئن که نیروی دریایی راه اندازی یک "آگاهی" در تابستان سال 2018 است که شامل آموزش در مبارزه با قاچاق انسان و اخلاق و توسعه شخصیت.

"هدف این کمپین این است که به منظور بالا بردن آگاهی از این موضوع, اجرای, نیروی دریایی, هسته ای ارزش ها و ترویج اطرافیان مداخله" مالوی گفت. "کار با میزبان ما ملت NAVCENT همچنان هوشیار به هر دو مانیتور برای هر عود و جلوگیری از فعالیت است."

نیروی دریایی نیز مکان های متعددی در خارج از محدوده به نیروهای آمریکایی دستور گفت. نیروی دریایی تایمز گزارش داد که ملوانان درگیر در این موارد در سال 2017 و 2018 رفت و به کافه ها و کاباره ها بودند که نقاط محبوب برای زنان روسپی.

سناتور گفت: آنها نگران مشکلات کشف شده توسط NCIS تحقیقات در بحرین به معنای مشکل نیست و محدود به آن مکان.

"حتی درک که پرسنل نیروی دریایی می تواند درگیر در قاچاق مضر است محلی و جهانی درک نیروی دریایی نیروهای" آنها نوشت. "... ما به شدت تشویق نیروی دریایی به آموزش خیاطی برای مکان های که در آن قاچاق انسان شایع تر است, به عنوان آن را در ... 5th Fleet."

این نامه نه دولت آخرین مهلت که Braithwaite باید پاسخ دهند.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:NCIS Nabs 5 ملوانان به اتهام جنایات جنسی, قاچاق انسان در بحرین

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب