سنا $740 میلیارد لایحه دفاعیه شامل افزایش دستمزد بحث برانگیز تغییرات

کمیته نیروهای مسلح سنا روز پنج شنبه پیشرفته $740.5 میلیارد لایحه دفاعیه برای سال مالی 2021 از جمله 3 درصد افز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 خرداد 1399

کمیته نیروهای مسلح سنا روز پنج شنبه پیشرفته $740.5 میلیارد لایحه دفاعیه برای سال مالی 2021 از جمله 3 درصد افزایش حقوق برای ارتش و مقررات بحث برانگیز ممنوعیت استفاده از نیروهای نظامی علیه معترضان مسالمت آمیز و خواستار تغییر نام پایگاه تجلیل مؤتلفه رهبران.

کمیته $740.5 میلیارد پیشنهاد مالی 2021 دفاع ملی مجوز عمل می کنند -- از حدود 738 این سال -- همچنین شامل اقدامات به منظور ارتقاء وزارت دفاع توانایی مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

جزئیات بعدی: سنا خواستار جدید F-35 Hub در اقیانوس آرام, استقرار موشک کروز باتری

3 ٪ افزایش دستمزد کمی پایین تر از سال جاری 3.1% دست انداز است که در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست و انتظار می رود را شامل می شود در مرحله نهایی تصویب لایحه. که با وجود ترس اولیه که حدود 3 تریلیون دلار اختصاص داده شده برای مقابله با این رمان coronavirus ممکن است قرار دادن دندانه در هزینه های دفاعی.

این لایحه همچنین شامل جدید مجوز برای ادامه 30 موجود پاداش و تخصص می پردازد.

3 درصد افزایش خواهد مقدار به حدود 860 دلار در سال برای تاریخ و داوطلب خدمت سربازی سربازان و حدود 1500 دلار بیشتر برای ارشد نیروهای نظامی و افسران.

اصلاحات گذشت با صدای رای در این کمیته و متصل به ☀ پیشنهاد می تواند دیده می شود به عنوان یک چالش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد علاقه قوی نظامی در واکنش به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس و اعلام کرد روز شنبه از طریق توییتر و مخالفت خود را با تغییر نام پایگاه.

اما اصلاحات در استفاده از ارتش علیه معترضان و تغییر نام پایگاه چند قدم دور از تبدیل شدن به قانون است و می تواند sidetracked در روند طولانی منجر به نهایی عبور از ☀ - حتی قبل از مواجهه با امکان یک مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو.

دلار 740.5 میلیارد پیشنهاد برای دفاع اساسا مسابقات درخواست رئیس جمهور از $740 میلیارد کلی اما متفاوت است -- به طور معمول -- در جزئیات چگونه پول را صرف.

آن را نیز شامل یک عمده ابتکار جدید. این کمیته پیشنهاد ایجاد یک اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار شبیه به اروپایی بازدارندگی ابتکار به تمرکز بر مقابله چین با $1.4 میلیارد دلار بودجه برای سال مالی 2021 و 5.5 میلیارد سال آینده.

این لایحه "به هسته آن دو حزبی منعکس برابر ورودی از جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان" سناتور. جیم Inhofe R-اوکلاهما این کمیته رئیس در بیانیه ای گفت.

سناتور. جک رید, D -, رود آیلند, رتبه بندی عضو کمیته گفت: این لایحه "فراهم می کند و نیروهای ما با یک خوبی سزاوار پرداخت افزایش و ابزار برای محافظت از سلامت و رفاه از نیروهای ما و خانواده خود را."

پیشنهاد فعال وظیفه پایان نقاط قوت برای این خدمات عبارتند از: 485,000 برای ارتش; 346,730 برای نیروی دریایی; 180,000 برای تفنگداران دریایی و 333,475 برای نیروی هوایی.

این کمیته خلاصه ای از این لایحه گفت: در پایان نقاط قوت در حال پیش بینی و اضافه احتیاطی توجه داشته باشید که آنها می تواند تغییر "با توجه به زمان چشم انداز با توجه به پتانسیل اثرات COVID-19 در استخدام و آموزش های پایه ظرفیت."

این داستان به روز خواهد شد.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید richard.sisk@military.com.

مرتبط با: برخورد بیش از تغییر نام پایگاه ارتش می تواند تاخیر نیروهای' پرداخت افزایش سناتور هشدار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن