ژنرال بازنشسته می پذیرد و درخواست معامله اجتناب بیشتر زمان زندان در مورد تجاوز به عنف

بازنشسته ارتش مسلح ، ژنرال جیمز Grazioplene که در مواجهه با اتهام اتهام تجاوز به دختر خود را در 1980s التماس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 تیر 1399

بازنشسته ارتش مسلح ، ژنرال جیمز Grazioplene که در مواجهه با اتهام اتهام تجاوز به دختر خود را در 1980s التماس کرد گناه را به کمتر شارژ امروز در Prince William County دادگاه مدار در ازای 20 سال زندان محکوم شدند.

Grazioplene است که زندانی برای 18 ماه خدمت اضافی زمان زندان به عنوان بخشی از درخواست توافق که شامل نظارت مشروط و با توجه به اسناد و مدارک منتشر شده توسط دادگاه.

جزئیات بعدی: صدها دریایی استخدام در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 در Boot Camp

این دو ستاره که از بازنشسته ارتش در سال 2005 دستگیر شد Dec. 7, 2018 و تحت تعقیب توسط یک ویرجینیا هیئت منصفه در اتهامات متعدد است که شامل تجاوز به عنف و زنای با محارم و تشدید باتری جنسی گفته می شود مربوط به دختر خود. به اتهام جرائم رخ داده بین Aug. 1, 1987 و مه 31, 1988 با توجه به اسناد دادگاه.

"او pled گناه به یک تعداد از باتری جنسی و در ازای آن همه اتهامات دیگر اخراج شدند" رایان اصناف یک وکیل به نمایندگی از Grazioplene دختر, جنیفر, Elmore, گفت Military.com.

"این یک مورد درخواست بود که توافق توسط دولت و آن چیزی که جنیفر پشتیبانی می کند چرا که در پایان روز این حقیقت مهم تر از مجازات او است."

در حالی که Military.com نه به طور معمول نام ادعا قربانیان تجاوز جنسی Elmore انتخاب کرده است به صحبت علنی در مورد داستان او در ارتباط با دادگاه است.

Military.com تماس Grazioplene وکلای -- Thomas Pavlinic و جان ایروینگ -- برای اظهار نظر در مورد درخواست اما دریافت یک پاسخ فوری.

ارتش به اتهام Grazioplene در سال 2017 با نقض ماده 120 یکنواخت کد عدالت نظامی با شش مشخصات تجاوز جنسی از یک جزئی در موارد متعدد بین 1983 1989. اما ارتش اخراج مورد پس از ایالات متحده آمریکا دادگاه تجدید نظر برای نیروهای مسلح حکومت وجود دارد باید پنج سال اساسنامه محدودیت ها در تجاوز اتهامات عنوان شده علیه.

"از جنیفر دیدگاه این یک پیروزی تلخ و شیرین اما قطعا یک پیروزی است." اصناف گفت. "این شده است یک سفر طولانی برای جنیفر و این ناشی از تمایل او و شجاعت به جلو می آیند. ... او همیشه مبارزه برای حقیقت به عنوان قصاص. و امروز فقط یک پیروزی برای او ... و برای بازماندگان همه جا که قدرت به گام به جلو و حقیقت صحبت می کنند."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: بازنشسته ارتش را متهم تجاوز به عنف و زنای با محارم اتهام دوباره به تعویق افتاد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب