نزدیک به 12000 ما نیروهای خود را بیرون از آلمان در, هزینه میلیارد SecDef می گوید

نزدیک به 12000 نیروهای ایالات متحده خارج خواهد شد و یا قرار گیرند از آلمان با بیش از نیمی از آنها از بازگشت ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

نزدیک به 12000 نیروهای ایالات متحده خارج خواهد شد و یا قرار گیرند از آلمان با بیش از نیمی از آنها از بازگشت به ایالات متحده تحت یک برنامه بلند مدت با هدف تقویت نیروهای ناتو در شرق پهلوها علیه روسیه وزیر دفاع علامت Esper گفت.

او به هیچ کلی جدول زمانی برای زمانی که خروج خواهد شروع و یا تکمیل شود اما گفت که برخی از واحدهای می تواند شروع به حرکت "در هفته" در حالی که خروج از دیگران بستگی دارد کار کردن توافق با ایران ،

جزئیات بعدی: قانونگذاران جلو پنجره گارد افسر ادعای پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در DC معترضان

اما "هیچ حرکت را کامل و بدون ارتباط با مردم ما" تحت تاثیر برداشت و با کنگره Esper گفت.

ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی که 9,500 نیروهای خارج از آلمان اما Esper گفت: استراتژی کلی نیاز به خروج و تغییر از 11,900 کاهش تعداد متحده خدمات اعضا در آلمان به حدود 24,000.

از 11,900 نیروهای مورد 6400 در نهایت بازگشت به ایالات متحده و بقیه را قرار گیرند در دیگر کشور های ناتو با تاکید بر لهستان و کشورهای حوزه بالتیک و دریای سیاه منطقه به تغییر ناتو استقرار نیروی بیشتر به شرق Esper گفت.

بخش عمده ای از نیروهای بازگشت به ایالات متحده را شامل 4500 نفر از اعضای ارتش 2nd, سواره نظام, یک Stryker واحد در حال حاضر garrisoned در Vilseck آلمان او اضافه شده است.

Esper گفت: نامشخص اسکادران جنگنده و عناصر یک جنگنده بال در حال حاضر در آلمان مستقر خواهد شد نقل مکان کرد به ایتالیا.

علاوه بر این ارتش تازه تاسیس 5th ستاد سپاه این است که میله میله به حرکت به لهستان و دیگر واحد ها در نظر گرفته شده برای استقرار در لهستان و کشورهای بالتیک او ادامه داد.

این 2,500 نیروی هوایی در حال حاضر مستقر در انگلستان راف Mildenhall که برنامه ریزی شده بود به انباشتگی به آلمان خواهد شد و در حال حاضر ماندن را Esper گفت.

او تا به حال هیچ فوری ارقام هزینه برداشت اما گفت که آن را می توان در "تک رقمی" میلیاردها.

Esper گفت: وزارت دفاع را تکیه بر خدمات شعب به "اطمینان از ثبات" از خانواده های نظامی که خواهد ساخت تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند تحت فراگیر سازماندهی مجدد و اضافه کرد که خانواده ها خواهد بود "مطلع به خوبی در پیشبرد" از هر حرکت می کند.

این SecDef مشخص شده در این طرح در یک مطبوعاتی پنتاگون با نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک و نیروی هوایی ژنرال Tod Wolters که دو برابر به عنوان فرمانده عالی ناتو و آمریکا در اروپا فرماندهی.

بر اساس این طرح گفت: Wolters خود EUCOM ستاد حرکت خواهد کرد از اشتوتگارت, آلمان به ستاد عالی متفقین در اروپا (شکل) مونس در بلژیک. او افزود که EUCOM عملیات ویژه ستاد فرماندهی در اشتوتگارت نیز با حرکت به مونس.

Esper گفت: ستاد فرماندهی ایالات متحده در آفریقا فرمان که در حال حاضر حدود 2000 نفر پرسنل در اشتوتگارت آلمان نیز به احتمال زیاد از نقل مکان به بلژیک, اگر چه یک مکان نهایی هنوز به تعیین خواهد شد.

Wolters گفت: این طرح خواستار حداقل دو گردان ارتش در حال حاضر مستقر در آلمان برای انتقال به ایتالیا. او را به یک تاریخ اما گفت که برای اولین بار به حرکت خواهد بود 52 مهندسی عمران گردان.

تقاضا برای بازدارندگی در اروپا نیاز به سرعت حرکت که می تواند بهتر بود به کار گرفته شده توسط نیروهای چرخشی که از ایالات متحده, Wolters و افزود: "این واقعیت اجازه می دهد تا ما را به مطلوب و جلوگیری در برابر روسیه است."

آلمان خروج باعث شده دو حزبی انتقاد از کنگره با سن. میت رامنی جمهوریخواه یوتا خواستار آن یک "هدیه" به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. اما Hyten گفت: این طرح به تکیه بیشتر بر روی نیروهای چرخشی رفتن به اروپا از آمریکا را افزایش غیر قابل پیش بینی از کلی بازدارنده.

طرح خواهد شد در نتیجه در یک چیدمان بهتر از ناتو و EUCOM نیروهای "ارائه ژنرال Wolters افزایش توانایی به صورت پویا استقرار خود را نیروی" Hyten گفت.

Hyten و Esper به دنبال به تصویر کشیدن خروج طرح به عنوان بخشی از یک بررسی بلند مدت از وضعیت تمام مبارز دستورات اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن در اعلام خروج بخشنامه ماه گذشته گفت: در آن انجام شد در آلمان امتناع به صرف بیشتر در دفاع ملی.

Esper گفت که برگ برنده را اعلام کرده بود "شتاب" پنتاگون برنامه ریزی "برای کاهش جای پای ما در آلمان است. ما هنوز هم حفظ یک کمی بیش از 24,000 نیروهای نظامی در آلمان است که هنوز هم بسیاری و بیش از هر کشور دیگری در اروپا است."

تعدادی از نیروهای ایالات متحده در اروپا به "تغییر چند بار" در طول سال Esper گفت: "ما در حال حاضر در یکی دیگر از کسانی که نقاط عطف در ناتو در تاریخ است."

او افزود که آلمان یکی از ثروتمندترین کشورها در اروپا "و باید بیشتر پرداخت برای دفاع از آن."

برنامه ریزی برای خروج از آلمان آغاز شد و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به این منظور در ماه ژوئن Esper گفت.

"ما شروع این فرایند در واقع چند ماه پیش زمانی که من به EUCOM جهت شروع به دنبال راه هایی برای بهبود نیروی ما وضع در ناتو" او گفت:. "من به شما می گویم که این است که برای به انجام رساندن آنچه که رئیس جمهور [دستور] با توجه به گرفتن ما را به تعداد کمتر در اروپا و آن را مطابق با آن از دیگر اهداف من گذاشته با توجه به استراتژیک قطعه است."

در 24 ژوئن در کاخ سفید دیدار با رئیس آندره Duda تهمت گفت که برخی از نیروهای آمریکایی خارج از آلمان خواهد بازگشت به ایالات متحده آمریکا و برخی را به لهستان.

همچنین حدس و گمان در این زمان است که برخی از نیروهای خارج خواهد رفتن به هند و اقیانوس آرام منطقه به عنوان مقابله با چین است. Esper گفت: همچنین این احتمال وجود دارد که برخی از نیروهای خارج به پایان خواهد رسید وجود دارد.

"آنها می تواند اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار," او گفت:.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: ارتش, منشی, دامن سوال در آمریکا خروج نیروهای نظامی از آلمان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب