2-مواد تشکیل دهنده سرکه برای هرگز خشک سینه مرغ

یک کمی بزرگ دستور العمل کوچکترین-امکان لیست مواد تشکیل دهنده و بزرگ همه چیز: عطر و طعم خلاقیت وای عامل. Psst—م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

یک کمی بزرگ دستور العمل کوچکترین-امکان لیست مواد تشکیل دهنده و بزرگ همه چیز: عطر و طعم خلاقیت وای عامل. Psst—ما به حساب نمی آوریم و آب و نمک و فلفل سیاه و برخی چربی ها (به طور خاص 1/2 فنجان یا کمتر از روغن زیتون و روغن نباتی و کره) از آنجایی که ما در حال حدس زدن شما باید آن پوشش داده شده است. امروز ما در حال گرفتن بیشتر از یک یخچال اصلی.


ماست یونانی یکی از سخت ترین کار مواد در یخچال—نوع اصلی است که می تواند گزاف گویی بین شیرین و خوش طعم دستور بدون پلک زدن یک چشم. بالا با غلات برای صبحانه و یا مخلوط به موس شکلات برای دسر. و یا قرار دادن آن به سمت شام: ماکارونی و یا سالاد سیب زمینی و یا یک dunking سس برای مرغ.

در این دستور غذا, ماست یونانی آثار دو وظیفه—هر دو به عنوان یک ترشی و سس سالاد.

اگر شما تا کنون گوشت مزه دار شده قبل از شما در حال حاضر می دانیم که شما نیاز به یک چند اجزای علاوه بر نمک—چیزی چرب (مانند روغن زیتون) برای بهتر براونینگ چیزی اسیدی (مانند سرکه) برای ترد کردن و خوش طعم (مانند ادویه یا گیاه) برای چاشنی. دردسر ماست یونانی انجام دو نفر از سه به لطف چربی شیر و فرهنگ زندگی می کنند.

پس از آن آسان است برای دیدن چرا این روش برای قرن ها بوده است: "این یک عمل مشترک در طول امپراطوری مغول که میرسد 13 و 14 قرن به تخمیر شیر مادیان (که خواهد بود از اسب) به ماست و استفاده از این به marinate گوشت" می نویسد: پریا کریشنا در ماست ستون برای طعم و مزه است.

عکس Ty Mecham

در حالی که سینه مرغ بدنام برای خشک کردن ماست به اسید لاکتیک افزایش پخت و پز خود را, اعتماد به نفس, بازده گوشت که لطیف و شاداب به اندازه کافی برای رقابت با ران. شما نمک ترشی بیش از شما می خواهم فکر می کنم لازم است—ماست طعم خواهد شد بیش از حد شور خود را در آن اما متوسط مرغ قدردانی این درست مثل آن را در آب نمک است.

Marinate برای حداقل یک ساعت یا تا 12. (هر گونه دیگر در یخچال و گوشت را به نوبه خود به ترد.) اگر شما یک برنامه ریز مقیاس و دستور توقف بخشهایی از مرغ حق در آن ترشی—هوشمند ترفند یاد گرفتم از نویسنده کتاب آشپزی Nik Sharma.

علاوه بر این ماست و نمک و ترشی فقط نیاز به یکی دیگر مواد تشکیل دهنده: سماق زمین. با ارغوانی رنگ رنگ و لمونی طعم سماق ادویه اصلی در خاورمیانه غذاهای. در پایین گلدان (یک بچه خوک برنده!), Naz Deravian می نویسد: "سماق همچنین نماد رنگ طلوع آفتاب—یک روز جدید است." که برای تلفن های موبایل فوق العاده در مورد حق در حال حاضر آن را نمی کند?

از فروشگاه ما

اگر شما لازم نیست که سماق و پناه در محل شما اجازه ادویه کابینه رهبری راه. سعی کنید فلفل سیاه, زیره سبز, زیره سیاه, گفتگوی garam, پودر فلفل قرمز, هر آنچه که باعث می شود شما بروید "آه!" و اضافه کردن به اندازه کافی قادر به واقعا طعم و مزه آن است.

اما شاید شما تعجب در مورد راه دوم ما با استفاده از ماست ؟ اغلب خیار پرتاب با خامه ترش یا créme fraîche یا ماست یونانی به عنوان یک پانسمان. در اینجا شما در حال رفتن به نمک شکست خیار و برخی از چاک دار قرمز پیاز تا زمانی که آنها هر دو گریه پس گریه—پس از آن خواهیم قاشق آنها را و آب میوه خود را بر روی یک پرزدار ماست پتو. جدا کردن پانسمان از سالاد ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما این راه هر عنصر شنیده است با وضوح بیشتری.

بقیه که پیاز قرمز انداخته می شود در کتری با مرغ. بله, ما, ماست, دو راه. و پیاز قرمز دو راه. و حتی سماق دو روش (پس از ترشی شما نم نم بیشتر در سالاد). و نمک در بیشتر راه بیش از آن. چرا که اگر این عنصر در اطراف در حال حاضر, چرا استفاده نمی کند تا آخرین قطره?

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک آمازون, دانشیار, Food52 را بدست آورده یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن