روسیه زندانهای دریایی ایالات متحده جانباز برای 9 سال بیش از پلیس حمله

دادگاه روسیه روز پنجشنبه محکوم دریایی سابق آمریکا ترور نی به نه سال زندان برای آزار افسران پلیس در حالی که مس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

دادگاه روسیه روز پنجشنبه محکوم دریایی سابق آمریکا ترور نی به نه سال زندان برای آزار افسران پلیس در حالی که مست.

اعتقاد خود را به شرح زیر با مشخصات بالا محاکمه دیگری دریایی سابق آمریکا, پل Whelan ماه گذشته در اتهام جاسوسی در یک مورد است که سوخت گمانه زنی ها از تبادل زندانیان با ایالات متحده است.

سفیر ایالات متحده, روسیه, John Sullivan را محکوم کرد محکومیت از 29 سال از نی به عنوان "تئاتر پوچ است."

نی یک دانش آموز سابق و دریایی از تگزاس به اتهام حمله پلیس پس از حضور در یک پارتی در مسکو در سال گذشته است.

در حالی که محور به یک ایستگاه پلیس او ظاهرا برداشت بازوی یک افسر پلیس باعث از خودرو آنها در را منحرف و elbowed افسر دیگر در شکم.

نی به نظر می رسد با پوشیدن ماسک در قفس متهمان در یک دادگاه در پایتخت روسیه به عنوان قاضی خواندن از گناه حکم گفت: ماموران پلیس دچار "روحی و جسمی آسیب برساند".

دادگاه حکم داد که نی را "حالت مسمومیت" بازی کرده بود نقش تعیین کننده ای در این حادثه و او را محکوم به نه سال در تبعیدگاه گفت گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه در دادگاه.

نی محکوم کرد و این حکم به عنوان "کاملا سیاسی" و قول داد که به درخواست تجدید نظر به دولت ایالات متحده برای حمایت سیاسی.

نی دختر آلینا Tsybulnik به اشک پشت سر هم پس از قضاوت خواندن حکم و فریاد زد: "جدی ؟" قبل از پلیس انجام شده خود را در خارج از دادگاه.

"این تصویر را از روسیه" او فریاد زد.

سالیوان سفیر ایالات متحده به روسیه و ناودان نی را محاکمه.

"امروز شهروند آمریکا ترور نی محکوم شد و محکوم به نه سال در زندان های روسیه بر اساس شواهد خیلی مسخره است که حتی قاضی خندید در دادگاه" سالیوان بود به نقل از سفارت عنوان کرد و گفت.

"این تئاتر پوچی او گفت:" در توییتر.

سالیوان همچنین ملاقات با نی پدر جوی نی.

'فساد' محاکمه

نی برگزار شده است در زندانی در مسکو در بازداشت پیش از محاکمه از ماه اوت سال 2019. او التماس کرد گناه نیست به این اتهامات گفت: او به خاطر هیچ چیز از این حادثه.

خانواده اش مطرح زنگ بیش از آنچه به آنها گفته شد بی نظمی در مجموعه مقالات و توصیف دادستان درخواست برای نزدیک به 10 سال به عنوان حکم ناعادلانه است.

"وکلای ما گفت: آنها هرگز دیده می شود یک تحقیق با بسیاری از داستان در حال تغییر و مشکوک اسناد رد درخواست" خانواده گفت: پیش از این حکم.

جوی نی شد و در حال حاضر در دادگاه روز شنبه و به خبرنگاران گفت: پس از این حکم که او برنامه ریزی شده بود به درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین بیش از این دادگاه که به او گفته بود "به طور کامل فاسد".

"ما در حال بحث در مورد قانون روسیه. ما در حال بحث در مورد چه قانون روسیه اعمال شده است," او گفت.

نی را مورد جلب توجه به دلیل طولانی حکم مواجه شده Whelan و پیشنهادات خود را در روسیه و ایالات متحده در رسانه ها که نی می تواند تبدیل به بخشی از یک زندانی مبادله.

روسیه محکوم Whelan به 16 سال در تبعیدگاه برای جاسوسی است.

Whelan برادر دیوید گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که "ما خانواده است و نه ضروری به دولت بحث اگر وجود دارد هر گونه مورد پل مورد".

وکیل او گفت: ex -, دریایی, که همچنین دارای ایرلندی و کانادایی و انگلیسی شهروندی تصمیم به تجدید نظر محکومیت به سرعت بالا امکان تعویض.

او گفته مشتری خود را می تواند رد و بدل شده برای زندانیان در ایالات متحده آمریکا -- فروشنده اسلحه ویکتور تقلا و خلبان کنستانتین Yaroshenko بازداشت برای قاچاق مواد مخدر است.

دیپلمات های ایالات متحده نیز نگرانی خود را در مورد در برابر مایکل کلوی بالا-مشخصات سرمایه گذار آمریکایی دستگیر شد و سال گذشته به اتهام defrauding یک بانک روسی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ماریا Panina از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن