خوش آمدید به تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام یک سری جدید در مورد تمام راه های ما تکیه می کنند ما اجاق آهسته فوری گلدان و کوره ها در طول ماه های سرد. این که آیا آن یک گرم کردن بر روی اجاق گاز و یا سریع پشت سر هم در پلوپز یک چیز برای مطمئن شویم که: مواد غذایی آسایش به معنی راحتی پخت و پز.


عکس از آمازون

خامه یک دسته از فوری گلدان-y آشپزی را پوشش می دهد و شما متوجه یک الگوی بسیار به سرعت. ملیسا کلارک شام در یک لحظه دارای لعاب پر رو دنده و آن را دنبال کنید تا به راحتی در یک لحظهمرغ پارمسان. فورا جنوبی نشان می دهد یک ساندویچ گوشت خوک کشیده (مناسب). Archana Mundhe را ضروری فوری گلدان آشپزی به ارمغان می آورد خامه ای مرغ کره. همه از آن می گویند فوری گلدان برتری در بسیاری از چیزها, اما آنها همه جوش پایین به: مواد غذایی راحتی.

به عنوان co–recipe توسعه دهنده الا Quittner آن قرار می دهد “من فوری گلدان و من نمی توانم صبر برای بسیاری از دنج شب در کنار هم تمام پاییز و زمستان است.” دلایل بسیاری او به من می گوید اما به خصوص: “عمیقا با طعم ragu در کمتر از یک ساعت! مک و پنیر در 6 دقیقه! لوبیا و آبگوشت و هیچ یک از حدس و گمان.”

بله لطفا و با تشکر از شما.

از فروشگاه ما

“آن را مانند یک اجاق گاز فشار شما همچنین می توانید در روغن سرخ کرده در” آشپزخانه تست مدیر جاش کوهن می گوید. “بیایید می گویند شما می خواهید برای دریافت به عنوان بسیاری از ظروف کثیف; شما می توانید از کار افتاده چیزی در فوری گلدان و سپس اضافه کردن مایع است. به طوری که راحت است.”

در اوایل این ماه من, ویرایشگر, Eric Kim تعجب که آیا یا نه امریکا هرگز توقف با استفاده از اجاق گاز آهسته به نفع فوری گلدان:

آن را در زمان یک سال برای امریکا به گرفتن اما پس از ملیسا کلارک گفت که آن را در نیویورک تایمز در سال 2017, فروش سر به فلک کشید (فوری گلدان 2018 پرفروش در آمریکا در آمازون). Google جستجو برای “فوری دستور العمل گلدان” در حال حاضر به عنوان بزرگ به عنوان کسانی که برای “slow cooker recipes” و “Crock-Pot recipes.”

در پاسخ به این زمان (به عنوان به خوبی به عنوان بار) ما تست آشپزخانه این سقوط است مشغول, مشغول, مشغول توسعه و آزمایش فوری دستور العمل گلدان—بنابراین انتظار می رود بیشتر در آینده راه خود را. در اینجا چند جزء اصلی دستور العمل های ما فکر می کنم هر کسی که با یک اجاق گاز فشار باید زیر کمربند خود را.

1. فوری گلدان بوربن & کولا گوشت دنده کوتاه

“این ظرف است که با الهام از کلاسیک ملایم پخته شده گوشت گاو دستور العمل که به نظر می رسد تقریبا در تمام, در, جامعه, آشپزی در جنوب” دستور العمل نویسنده Sheri قلعه می نویسد. “کلاسیک متکی در بسته خشک سوپ پیاز مخلوط کنید و برای چاشنی و یک بطری نوشابه برای کمک به ترد کردن گوشت گاو. این دستور العمل به روز رسانی کسانی که طعم کمی. به جای خشک, سوپ مخلوط, سس شامل پیاز تازه و گیاهان است. فشار-پخت و پز تضمین شرکت در مناقصه گوشت گاو اما کولا است که هنوز هم در اینجا برای عطر و طعم.”

2. فوری گلدان گوجه فرنگی و گوشت Ragu

“چه اتفاقی می افتد اگر مارسلا Hazan تا به حال یک لحظه گلدان؟” الا Quittner پاسخ به این سوال این است که او weeknight ragu که آماده است در کمتر از یک ساعت با تشکر از اجاق گاز فشار الکتریکی.

3. فوری گلدان مک و پنیر

“ساخت ماکارونی و پنیر در یک لحظه گلدان به نظر می رسید به من عقل در ابتدا فکر کردم” Quittner می گوید. “آیا رشته تمام احساساتی به جای مانده به زیبایی al dente? هیچ معلوم نیست—اگر شما آنها را طبخ برای مقدار مناسب از زمان است. به علاوه بعد از تست متوجه شدم من می دم واقعی ماکارونی با راه بیشتر عطر و طعم در پخت و پز آن را به طور مستقیم در سوپ خامه و Pecorino. به طور جدی: راه بیشتر است.”

4. فوری گلدان مرغ و کوفته

“غنی, در خانه, سهام که در واقع مانند طعم مرغ است که شالوده این خورش” قلعه می نویسد. “دو بار پخت و پز سهام با گوشت و سپس تنها با لاشه عمیق تر آن عطر و طعم و نمی طولانی در یک multicooker. شما می توانید خرید یک مرغ کامل و قطع آن را به قطعات (یا از قصاب به انجام آن) و یا خرید بسته بندی مرغ است که در حال حاضر برش را به قطعات خدمت.”

5. فوری گلدان خورش گوشت گاو با دیژون & گوجه فرنگی

سهولت به یک کاسه مارتا استوارت فوری گلدان خورش گوشت گاو است که غنی شده با کنسرو کل گوجه فرنگی و خردل دیژون برای تنگ.

6. فوری دیگ مرغ کره

“این آسمانی خامه کاری برجسته قوی طعم کشمیری شیلی برگ شنبلیله خشک و گرم مصالح” دستور نویسنده Archana Mundhe می گوید. “خدمت با برنج و نان این غذا تداعی شور و هیجان بر روی هر منو.”

7. فوری گلدان پنیر در سس اسفناج

گیاهی گزینه فوری گلدان palak paneer علاوه بر خوش آمدید به هر شام گسترش یافته است.

8. فوری گلدان تند عدس

“ساده زرد daal با دودی, دیوانه tadka از مقادیر سخاوتمندانه از روغن های حیوانی و تمام ادویه جات ترشی جات خدمت با jeera برنج راحتی مواد غذایی در بهترین حالت آن” Mundhe ادعا می کند.

9. فوری گلدان فلفل قرمز

فوری گلدان ایده آل برای پخت و پز کردن گوشت و لوبیا فوق العاده سریع, بنابراین آن را حس برای مهار قدرت خود را برای خوراک لوبیای پر ادویه.

10. فوری گلدان کاخون لوبیا قرمز و برنج

یکی دیگر از لوبیا-y مورد علاقه لوبیا قرمز و برنج می شود فوری گلدان درمان است.

11. فوری گلدان شکلات-بوربن لاوا کیک

بله که کیک شکلات گدازه. معلوم فوری گلدان یک محیط ایده آل برای ramekins از چسبناک خمیر شکلات و تشکر به ملیسا کلارک دستور شما تنها 9 دقیقه از دسر.

12. فوری گلدان در خانه پنیر

“خانه پنیر خامه کمتر و کوچکتر دلمه از بسیاری از فروشگاه خرید انواع و عطر و طعم بی نظیر آن است که یک درمان واقعی” قلعه می نویسد. “بسیاری از جنوبی ها در خدمت پنیر به عنوان یک ظرف سمت یا انفرادی و یا به عنوان بخشی از یک میوه و یا بشقاب سبزیجات یا سالاد در کنار, که من در اینجا انجام دهید. من به یاد داشته باشید مادر بزرگم, ساخت پنیر—او می شده اند وحشت زده برای دیدن یک multicooker به نوبه خود از یک نسخه کامل با بیش از فشار یک دکمه. این دستور نیاز به یک multicooker با یک تنظیم ماست.

13. فوری گلدان در خانه ماست

اعضای فوری گلدان جامعه در Facebook انجام داده اند ریاضی: شما خدمت می کنند پول خود را ساخت ماست در خانه. در اینجا چگونه است.

14. فوری گلدان در خانه ریکوتا

اگر شما می توانید خود ماست و پنیر را در فوری گلدان پس چرا ریکوتا هست ؟

15. فوری گلدان, لوبیا

“اجازه دهید بحث در لوبیا” دانیل Shumski می گوید. “شما فقط می توانید باز کردن یک می تواند? البته. اما لوبیا خشک مقرون به صرفه تر هستند و از ظهور فوری گلدان با رضایت al dente بافت. در فوری گلدان آنها طبخ بدون قبل از خیساندن و بدون گرم کردن آشپزخانه springing از بازگشت از شربت خانه خود را به مرکز صحنه.”

16. فوری قابلمه مربا توت فرنگی

را در خانه مربا فوری گلدان! همه شما نیاز به سه مواد تشکیل دهنده. می تواند به شما حدس می زنم آنها ؟

17. فوری گلدان سه گانه مرکبات کیک پنیر

فقط به عنوان فوری گلدان یک محیط ایده آل برای پخت کیک شکلات گدازه, بنابراین بیش از حد است که آن را مناسب برای cheesecakes (بله واقعا!).

18. فوری گلدان آبجو پخته کوتاه دنده با سس نعناع تازه

“در ابتدا من فکر کردم چگونه می توانید ترکیبی از نعناع و آب و شکر و سرکه و نمک را تبدیل به یک سس ؟” یک مؤلف می نویسد. “من شک و تردید بود اما زمانی که من آن طعم من دور منفجر شد. این یک سس عالی برای کوتاه دنده. این هالاپینیو, سیر و آبجو با طعم گوشت گاو واقعا خوب است. این دستور یک برنده! من عاشق مواد ساده. آن را تقریبا غیر قابل باور است که مانند یک ظرف ساده می تواند بسیار خوشمزه!”

19. فوری گلدان اذوقه و نوشابه Dal

“این دال ساخته شده است با مخلوطی از لوبیا قرمز—اولیه واردات از آمریکا و هند باستان باقلا شناخته شده به عنوان کل urad یا کارشناسی ارشد” Madhur Jaffrey می نویسد. “ظرف است به نام دال Makkhani یا روغنی Dal به دلیل تمام سفید کره است که برای غنی سازی آن است. شما می توانید با استفاده از به اندازه ‘غنی’ به عنوان شما را انتخاب کنید.”

20. فوری گلدان هندی, گوجه فرنگی, سوپ نارگیل

این فوری قابلمه سوپ گوجه فرنگی یکی از وبلاگ نویس و نویسنده کتاب آشپزی Urvashi Pitre محبوب ترین دستور العمل های. “کنسرو شیر نارگیل و گوجه فرنگی را در این آسان شربت خانه غذا می آید که با هم در دقیقه,” او می گوید.

21. فوری قابلمه پوره سیب زمینی

Quittner خواستار این “جهان ساده ترین پوره سیب زمینی. جدی—شما حتی نمی باید به تخلیه گلدان پس از جوش.”

22. فوری دیگ مرغ در سس شراب قرمز

“در حالی که این از مد افتاده کشور دستور به طور سنتی با استفاده از یک کل مرغ—ترجیحا سخت پیر پرنده” ان Mah می نویسد: “در اینجا من با استفاده از ران مرغ که گرم کردن و زیبایی در پلوپز. برای مایع تفتآبپزی من می خواهم به استفاده از ارزان (آیا صرف بیش از $10) متوسط سالم شراب قرمز مانند یک Beaujolais روستاها. کره گسترده ای در رشته های سنتی همراهی.”

23. فوری گلدان خامه ای قارچ و مرغ

“من از شما برای قرار دادن اسفناج در با بقیه مواد تشکیل دهنده برای اضافه کردن عطر و طعم به غذا” Pitre توصیه می کند. “اسفناج طبخ خواهد شد و در ترکیب با هر چیز دیگری و شما باید سبزی و خوراک مرغ انجام می شود در یک شات.”

24. فوری گلدان نارگیل سوپ میگو (تام Kha)

“این سبک تایلندی سوپ brothy معطر و ظرافت با طعم” Pitre می نویسد. “در حالی که تام kha است که به طور معمول ساخته شده با مرغ (که در این صورت آن را به عنوان شناخته شده تام kha gai) من دوست دارم آن را با میگو به عنوان یک تغییر سرعت. این سوپ reheats بسیار خوب و من برای پیدا کردن طعم تعمیق بیش از زمان. اگر شما قصد دارید که آن را در خدمت یک روز بعد اضافه نمی میگو تا زمانی که شما فقط در مورد آماده به خدمت به سوپ. به جای بازگرمکن سوپ اضافه کنید و آنها را برای چند دقیقه از پخت و پز است.”

25. فوری گلدان Tres Leches پودینگ نان

“خوش آمدید به بهترین پودینگ نان’ شوهر من تا به حال,” Pitre ادعا می کند. “راجر یک بیت از یک پودینگ نان متعصب. ما نیز عشق tres leches cake. بنابراین من تصمیم به سعی کنید با مخلوط کردن این دو و به پایان رسید تا با پودینگ نان بود که به خصوص نور و روح از croissants و مرطوب از بخار در فوری گلدان. این بدان معنی است که راجر هنوز هم تا به حال برای رفتن به من کیک من, اما من فکر می کنم او احساس کاملا خوبی پاداش برای تلاش است.”

26. فوری گلدان فتوچینی آلفردو

با توجه به 10 بیرون از 10 دانشمندان اضافی-خامه فوق العاده قشنگ کاسه فتوچینی آلفردو پر از کدو گردوی سفید و ترد قارچ تنها پادزهر شناخته شده برای زمستان weeknights.

27. فوری گلدان کیمچی خورش گوشت گاو (کیمچی Jjigae)

این ادویه معطر کیمچی خورش نمی تواند کامل تر (یا بیشتر کارآمد) برای مقابله با این پر باد-شب بلوز.

28. فوری گلدان Carnitas

Meltingly مناقصه خرد شده گوشت خوک در کمتر از یک ساعت برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد اما اعتماد به من در مورد این یکی. قرار دادن آن در سوخته چیپس و بالای آن را با سالسا ورد و یا با پارچه مزین کردن آن بیش از یک گرم دانه کاسه. آن را حتی می خواهم سالاد گرم و نرم.

29. فوری گلدان لیگوریان سوپ ماهی

برای صمیمانه ترین, ترین سوپ خوشمزه-y سوپ ایتالیایی نگاه نکنید. جست و خیز نه نان ترد برای sopping.

30. فوری گلدان Risotto Primavera

اگر شما برای زمان فشرده اما می خواهم که آهسته پخته risotto راحتی بدون تکان دهنده به نوبه خود به لحظه گلدان. با توجه به منینگ “این خامه risotto بسته بندی شده با مارچوبه تازه باقلا اسفناج و لیمو است و تنها چیزی که به مناسبت رسیدن بهار است.”

31. Fudgy, Flourless فوری گلدان شکلات کیک

این flourless کیک شکلاتی است که در مورد به عنوان رویایی به عنوان دسر دریافت کنید—آن را به شدت fudgy بسیار نرم و صاف و آسان که می تواند به لطف فوری گلدان. خدمت آن را با یک دسته علف و غیره سخاوتمندانه از خامه برای والا ترین نتایج.

32. فوری قابلمه کوتاه دنده با بوداده جلبک دریایی Gremolata

یکی دیگر از مسنجر قابلمه کوتاه دستور العمل دنده? اوه بله. این بار با شراب قرمز و یک ترد بوداده جلبک دریایی gremolata که مورد پسند اعماق این ظرف به سطح بعدی.

33. فوری گلدان بدون خیس کردن لوبیا سیاه سوپ (با Allll از توپینگ)

یک کیسه خشک لوبیا سیاه و سفید است که نشسته است در شربت خانه خود را برای آنچه به نظر می رسد مانند سال ؟ این را در نظر بگیرید بدون سر و صدا بدون خیس کردن لوبیا سیاه سوپ بسیار خوشمزه دلیلی برای نهایت استفاده از آنها را.

34. فوری دیگ مرغ Cacciatore با کدو نودل

دنج, آرامش, خوراک مرغ که همچنین به ارمغان می آورد تمام, تازه, vibes, حسن نیت ارائه میدهد از کدو نودل. اضافه کردن به لیست خود را از حالت آماده به کار weeknight شام ASAP.

35. فوری گلدان نخود & Paneer کاری

این کرم آرامش ظرف “یک جشن برای چشم و همچنین جوانه های چشایی” می نویسد: نویسنده کتاب آشپزی Urvashi Pitre. این هم یک کاری که با سهولت به هر شب از هفته—شما نیاز دارید فقط 30 دقیقه و یا پس از شروع به پایان برساند.

36. فوری گلدان سبزیجات سوپ گوشت گاو

این سبزیجات سوپ گوشت گاو است دلتنگ در تمام راه حق و این دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید به غذا خوردن در یک روز سرد و یا پس از یک روز طولانی در محل کار.آنچه که شما در حال پخت و پز خود را فوری گلدان در این روز ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک آمازون, دانشیار, Food52 را بدست آورده یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im