بهترین Rototillers برای مراقبت از چمن و باغ

کلید رو به رشد به مواد غذایی و یا گل های نهفته در زیر زمین است. Rototiller می تواند کمک به شما آماده و یا بهب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

کلید رو به رشد به مواد غذایی و یا گل های نهفته در زیر زمین است. Rototiller می تواند کمک به شما آماده و یا بهبود خاک به گیاهان شما بهترین شات خود را در رشد خوب. این بهترین rototiller توصیه های خود را با توجه به فقط در مورد هر وضعیت خاک.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Tiller

عکس: depositphotos.com

چند باغبان خجسته با سست خاک لوم است که گیاهان را دوست دارم. برای کسانی که باید از طریق شکستن خاک رس سنگین و یا تعمیر ضعیف زهکشی خاک با استفاده از یکی از بهترین پنجه اولین گام در مسیر دوست داشتنی ومهربان باغ.

کاشت در خاک فشرده است مانند تلاش برای شنا کردن در حالی که با پوشیدن سیمان کفش. به عنوان نیروی حیاتی از هر چشم انداز خاک است که در نظر اول و محصول بهترین راه برای نرم کردن خاک فشرده. قاچاق به شدت مناطق و کسانی که با خاک اغلب نشان داد در مناطقی که باران استخر و آهسته است برای تخلیه نامزد بزرگ برای محصول.

محصول سنگین خاک را می توان کمرشکن کار اگر شما سعی می کنید آن را با دست با یک بیل. اما آن را ندارد به سختی می شود با بهترین rototiller برای این کار است. این مکانیزه پنجه حفاری عمیق به خاک 8 تا 10 اینچ و گاهی عمیق تر برای جدید تخت شکستن فشرده یا سنگی خاک. آنها آن را آسان تر برای کار در خاک اصلاحات مانند کمپوست و کود و کمک به هوا خاک و افزایش نفوذپذیری. همه از این افزایش رشد ارگانیسم های مفید خاک در خاک ترجمه برای بهتر تجربه رو به رشد و سالم برگشت ،

پنجه یک ابزار ارزشمند برای ساخت خاک قابل اجرا و تبدیل به یک چشم انداز وجود ندارد one-size-fits-all. بنابراین ما waded از طریق ویژگی هایی مانند اندازه موتور و تین گزینه های برای کمک به شما انتخاب بهترین rototiller برای این کار است.

 1. بهترین کلی: زلزله 12802
 2. بهترین برقی: EARTHWISE TC70016
 3. قدرتمند ترین: شیلر زمینه مراقبت آخوندک 7940
 4. بهترین مینی: سیاه و سفید+دکر LGC120
 5. بهترین ارزش: خورشید جو TJ604E
Best Tiller

عکس: depositphotos.com

پنجه در مقابل کشتکار

هر چند اغلب قابل معاوضه استفاده می شود این معانی از این نظر متفاوت است.

 • کشتکار بهترین مورد استفاده در تخت های موجود برای نرم کردن بالا چند اینچ از خاک و شکستن پوسته است که نتایج حاصل از تاثیر باران بر خاک در معرض. پوسته مانع از هوا و آب و مواد مغذی را از رسیدن به ریشه های گیاه و موجودات زنده مفید خاک. بعلاوه سست سطح خاک باعث می شود آن را آسان تر برای دانه های جوانه زده برای نفوذ از طریق خاک به عنوان آنها را برای رسیدن به نور خورشید. کشتکار نیز کار خوبی برای ریشه کن کردن علف های هرز در اطراف موجود کشت یا قبل از کاشت سبزی یا تخت گل.
 • پنجهاز سوی دیگر کار در مناطق نیاز به عضله بیشتر مانند تخت جدید که نیاز به بهبود جریان هوا و نفوذ پذیری آب. Rototiller تيغه حفاری عمیق به نوبه خود, خاک, روی, گاهی اوقات نیاز به چندین عبور بیش از تخت به پایین شکست سنگین درشت خاک را به یک بستر قابل اجرا. اگر شما با استفاده از پنجه های پر کاشته شده در چشم انداز شما می تواند انجام بیش از آسیب خوب با آسیب رساندن به سیستم های ریشه گیاهان موجود است. علاوه بر حفر بیش از حد عمیق در تاسیس بستر از بین می برد و در حال توسعه ساختار خاک و جابجا کرم ها و سایر ارگانیسم های مفید خاک.
 • تیلر/کشتکار ترکیب ارائه مزایای هر دو ابزار با گزینه ای برای تنظیم عمق حفاری از تيغه در برخی از مدل های, در حالی که چرخ combos مهارت های است که شما نیاز به شیب ماشین رو به جلو یا رو به عقب برای تنظیم عمق.

کلید خرید ملاحظات

وجود دارد چند خرید ملاحظات به خاطر داشته باشید هنگامی که به دنبال کامل rototiller به انجام این کار است. حتما به فکر می کنم در مورد نوع tine, قدرت, منبع, حجم و قابل حمل برای اطمینان از انتخاب مناسب برای شما و نیازهای شما.

Front Tine در مقابل عقب تین مقابل عمودی Tine

محل تيغه باعث تفاوت در چگونه خاک شخم خورده است.

 • جلو-tine پنجه را به جلو چرخش تيغه واقع در جلو با چرخ های کوچک قرار گرفته در پشت تيغه. این پنجه به طور معمول نمی رسیدن عمیقا و به بهترین صورت استفاده از تخت های موجود که نیاز به نور برای کشت وجین و یا اضافه کردن خاک.
 • عقب-tine پنجه بزرگ چرخ را می چرخاند در مقابل تيغه و ایده آل برای تخت جدید و یا به شدت فشرده خاک که در آن تيغه می توانید حفاری عمیق, بلند کردن خاک رس و سنگ با هر عبور کند. عمودی-tine پنجه ارائه بهترین از هر دو جهان. گردونه عمل تيغه بسیار شبیه به یک همزن تخم مرغ با استفاده از یک حرکت رو به جلو به قطع طریق و بهم زدن خاک است.
 • بر خلاف عقب-tine ماشین آلات که نیاز به چندین عبور برای شکستن و سپس با مخلوط خاک عمودی-tine پنجه تمام آن را با یک پاس و می تواند کمک به باغبان ایجاد جدید تخت و یا کشت موجود است.

منبع قدرت

بهترین پنجه خواهد شد که یک موتور است که پشتیبانی خود را انجام محوطه سازی اهداف است. برای تخت های موجود که نیاز به برخی از وزش کشت الکتریکی پنجه به احتمال زیاد متناسب با این لایحه. این پنجه تمایل به کمتر قدرتمند از خود گاز عموزاده اما آنها اغلب سبک وزن و جمع و جور تر. برای برش جدید تخت و مشغول به کار در خاک فشرده یک گاز پنجه راه رفتن است.
بر خلاف برقی پنجه سنگین تر و اغلب بزرگتر گاز پنجه باید قدرت نامحدود و اجرا 2-چرخه یا 4-چرخه موتور. هر چند ارزان تر 2-چرخه موتورهای نیاز به مخلوطی از روغن و بنزین به کار گیرند. چهار چرخه موتورهای اجرا بر روی گاز به تنهایی, که باعث می شود آنها را پاک تر و سازگار با محیط زیست از 2-چرخه موتور.

اندازه

گسترده تر از پنجه های زمین بیشتر می توانید آن را پوشش دهد و این بدان معناست که کمتر عبور می کند در سراسر تخت به تا خاک را به دلخواه فرو ریختن و عمق. این راحتی و با این حال با یک قیمت می آید. بزرگ پنجه اغلب سنگین تر و سخت تر به مانور در تخت کوچک. برق پنجه در حالی که فندک عدم قدرت به نوبه خود خاک سنگین اما تا به خوبی در تخت جدید که در آن خاک به راحتی کار می کند. در نظر بگیرید یک مینی تیلر برای باغ کوچک کمتر از 1500 متر مربع با خاک سست. 5 - یا 6 اسب بخار پنجه رسیدگی متوسط باغ. باغ بزرگ بیش از 5000 فوت مربع و یا کسانی که با شدت فشرده خاک را از مزایای اضافه شده قدرت پنجه با 6 اسب بخار موتور و یا بالاتر.

قابل حمل

به عنوان پنجه در اندازه آنها نیز بیشتر دست و پا گیر و دشوار می تواند به کار در نقاط تنگ. به همین دلیل برخی از پنجه پیشنهاد تنظیم ارتفاع دستگیره برای حداکثر راحتی عامل یا تاشو دسته که آنها را آسان تر به فروشگاه. بسیاری از خریداران ارزش هر دو قدرت و قابلیت حمل در پنجه اما مانند بسیاری از چیزهای, افزایش حجم به معنی افزایش وزن است. به همین دلیل بهترین پنجه باید به اندازه کافی بزرگ تنها به رسیدگی در دست است. در غیر این صورت شما می تواند به صورت عامل و ذخیره سازی چالش است.

ما تراکم بالا

حفر خاک سنگین است که طاقت فرسا کار می کنند اما بهترین rototiller تبدیل خواهد شد بیشتر فشرده خاک به چشم گیاهی-واحه دوستانه در یک زمان کوتاه است. بررسي فايلهاي انتخاب های ما برای پنجه ساخته شده است که قطع شده است.

Best Tiller Sun Joe

عکس: amazon.com

1. بهترین ارزش: خورشید جو TJ604E

با 16 اینچ برش عرض و 8 اینچ محصول عمق طناب دار برقی خورشید جو پنجه یک انتخاب خوب برای تبدیل جدید و تخت های موجود را با خاک سست. تغذیه ثابت به معنی سبک وزن 27-پوند پنجه کار خواهد کرد تا زمانی که شما راضی هستید با بافت خاک ، یک فشار ساده شروع آتش سوزی تا 13.5 آمپر موتور و سه موقعیت چرخ تنظیم به شما اجازه می دهد تا کشت و یا از طریق مانور تخت با سهولت. بر خلاف مدل های بنزینی که نیاز به سوخت و جرقه شمع این پنجه است در مورد به عنوان پایین تعمیر و نگهداری به عنوان یک پنجه می شود. فقط سقوط رسیدگی به زمانی که شما به پایان رسید و آن را ذخیره کنید.

Best Tiller Earthwise

عکس: amazon.com

2. بهترین برقی: EARTHWISE TC70016

این سبک طناب دار دستگاه بسته مقدار زیادی از قدرت و آن را می توانید حفاری به خاک رس سخت با سهولت نسبی. شش تيغه فولادی حفاری تا 8 اینچ و تنظیم به عرض از 11 اینچ تا 16 اینچ برای محصول در ردیف متوسط باغ. با فشار دکمه شروع این جبهه-tine tiller آماده به کار در حالی که به راحتی سوئیچ ایمنی باعث می شود برای سریع خاموش کردن. دسته ارگونومیک شامل مدتها برای حداکثر راحتی و چین برای فشرده سازی.

Best Tiller Schiller

عکس: amazon.com

3. قدرتمند ترین: شیلر زمینه مراقبت آخوندک 7940

در پایان بالاتر از محدوده قیمت برای بهترین rototillers های شیلر زمینه مراقبت آخوندک 7940 سرمایه گذاری است و ایده آل برای جدی باغبان به دنبال مقدار زیادی از قدرت بسته بندی شده به کوچک, 24-پوند ماشین. چهار عمودی جراحی تيغه حفاری تا 10 اینچ در بدترین خاک. به نوبه خود در اطراف تيغه و پنجه کشت بالای 2 تا 3 اینچ از خاک تنها. در 9 اینچ گسترده آن می تواند حفاری به لباس تنگ و لکه های که بزرگتر ماشین آلات را از دست ندهید. با یک انگشت ساده-کنترل دریچه گاز شما می توانید قدرت و سرعت 4-چرخه گاز موتور. رها کردن پایه و برابر این دسته برای آسان کردن-از-این-راه سازی.

Best Tiller Black

عکس: amazon.com

4. بهترین مینی: سیاه و سفید+دکر LGC120

اگر شما مطرح کرده اند و یا تخت های موجود که نیاز به تنها نور کشت سیاه+دکر LGC120 است یک انتخاب خوب. این باتری عمل تیلر/کشتکار کار می کند تا به 325 متر مربع با یک شارژ. چهار اینچ ضد نوسان عمودی تيغه کار کوتاه از علف های هرز بدون tangling و تلسکوپی شفت باعث این عقب پسند ابزار. در بیش از 8 پوند, آن را آسان به کار گیرند و به راحتی گرفتن دستگیره بنابراین شما می توانید کار دیگر. 20 ولت لیتیوم-یون باتری به طور کامل تخلیه می کشد تا هشت ساعت به شارژ.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن