“نان سریع نام داده شده به یک عجیب و غریب cakey-مافین هیبریدی که پخته شده در نان تابه” ما ساکن خمیری متخصص ارین مک داول توضیح می دهد.

به طور معمول نمک ترشی با بکینگ پودر و/یا نوشابه—نه مخمر نان سریع گرد هم می آیند به سرعت (ha) بدون برنامه ریزی و نگهداری از کودکان که yeasted و یا به طور طبیعی-نمک ترشی نان اغلب نیاز است. از سمت چپ در مقابله با تحت پوشش برای محافظت در برابر بیش از حد خشک قرص را حفظ خواهد کرد تا سه روز (اگر آنها آن را که به مدت طولانی). برای ذخیره سازی طولانی تر بسته بندی با فویل و یا در فریزر-امن کیسه های پلاستیکی و منجمد تا سه ماه.

در اینجا 29 آنهایی که خوب: موز و نه موز cheesies و seedies و بیشتر-کیک-از-نان.

1. قهوه ای کره بوربن نان موز

قهوه ای و کره و باعث می شود همه چیز بهتر است. (پس آیا بوربن.)

2. ما بهترین موز مهره نان

مستقیما از ما تست آشپزخانه ما بهترین نان موز نیز ما nuttiest—با تشکر از برشته گردو و آرد کامل گندم.

3. اسپرسو نان موز

صبح خود را در جام حذفی و ماست و همه در یک قرص. ایده آل ما صبحانه و عصرانه و دسر).

4. قهوه ای کره Banana Bread With Streusel بادام زمینی

بالا با بستنی وانیلی و فاج داغ برای بهتر موز. فقط نمی بیش از پخت آن: “شما باید آن را هنگامی که آن را هنوز هم چسبناک در این مرکز است. در غیر این صورت نان خشک خواهد شد و شما را غمگین خواهد بود” نویسنده فیلیس اعطا می نویسد.

از فروشگاه ما

5. ما بهترین نان کدو تنبل

در بر داشت یک ولگرد می توانید از پوره کدو تنبل در شربت خانه خود را? در اینجا چگونه آن را قرار داده—کل می تواند نه فقط یکی دوام جام—به خوبی استفاده کنید. با استفاده از این کل می تواند “به معنی شدید squashy طعم رنگ نارنجی روشن و افزایش moistness,” مواد غذایی ویرایشگر اما Laperruque می نویسد.

6. مورد علاقه جدید من کدو سبز نان

مانند بسیاری دیگر از سریع نان کدو سبز نان بسیار فریزر پسند. این نسخه اینجا را معطر با رزماری و پرتقال و روغن زیتون—احساس می کند هر دو زیاده و با فضیلت تر نان از کیک.

7. سیب و گردو کیک چای

از چاد رابرتسون می آید این روش هوشمند برای نور و مناقصه, کیک, با وجود این که علاوه بر خوش طعم اما اغلب متراکم آرد سبوس دار. “برش چربی به آرد ایجاد جیب کوچک هوایی در پایان کیک چای به عنوان آن را bakes,” رابرتسون توضیح میدهد: “بازده تر و سبک تر مناقصه خرده نان. این روش به خصوص به خوبی مناسب برای غلات یا بالا استخراج آرد.”

8. ماست و نان با ملاس

اقتباس از علامت گذاری به عنوان Bittman را چگونه به طبخ همه چیز گیاه خواری, این مودی قرص است که دارای مزه تند با ماست و کارامل-y با ملاس.

9. نان کدو سبز با تاریخ و فندق

نان کدو سبز با نام دیگر. خوش آجیلی با تشکر از آرد املای پر از فندق برشته بیت و لیمو و مرطوب توسط کرم fraîche.

10. نارگیل نان سریع

از cookbook نویسنده و وبلاگ نویس الکساندرا استافورد می آید این ساده وانیلی قرص نان پوشیده شده با نارگیل رنده شده: آیا به عنوان الکساندرا می کند و جفت آن را با چیزی citrusy: “هنگامی که زندگی به شما می دهد کلید لیمو را…key lime کشک و سپس این نارگیل نان سریع به غذا خوردن با آن است.”

11. صبحانه سالم نان با دانه های بادام & انجیر

این نان است که در اصل یک نسخه دستی از صبح میوه-و-مهره دانه کاسه و ما در اینجا برای آن است.

12. وگان تاریخ مهره نان

از ما گیاه خواری 2.0 نویس Gena Hamshaw می آید این دستور غذا را برای یک مرطوب, کرکی, صبحانه پسند قرص نان. خرد شده تاریخ مجول اضافه کردن یک بیت از مهم شیرینی در حالی که گردو اضافه کردن heartiness.

13. Blackbird نان

در حالی که شناخته شده برای خود را پای چهار & بیست Blackbirds باعث می شود ستارگان نان سریع بیش از حد. این یکی از کار افتاده (کنجد! کتان! آفتابگردان!), عمیقا چاشنی و ملاس-y.

14. گندم سیاه خرمالو نان

آلیس Medrich می نویسد: “آرد گندم سیاه می افزاید جنگلی طعم و خوش دانه به این نیست-بیش از حد شیرین-نان با مویز و گردو و جوز.” پوره خرمالو—آیا Hachiya یا فویو—قرض دادن رطوبت و شیرینی به قرص نان.

15. ما بهترین نان ذرت

خدمت به یک مرد قوی هیکل از این در کنار بخار کاسه لرز, صفحه گرامافون از گوشت خوک کشیده و یا خود را در آن با شور کره.

16. نو نان نوشابه ایرلندی

این نان و نوشابه است ethereally مناقصه با تشکر از هر دو کیک آرد و سیب زمینی له شده. برگ کرفس و پیازچه اضافه کردن روشنایی و طراوت. به همین دلیل نان کاهش با یک “x”? دستور توسعه دهنده boulangere گزارش خود را يافته های پژوهش: “ممکن است افتخار مسیحی نماد صلیب و یا آن را ممکن است بیکر راه ‘اجازه دادن به شیطان را در طول پخت.”

17. ورا Obias’ پنیر چدار و فلفل نان ذرت

چگونه به را حتی بهتر است نان ذرت? نابغه نویس کریستن Miglore می گوید: “درمان آن بیشتر مانند یک بیسکویت (یا بیسکویت یا پوسته پای). همان سرد جیب کره که یک بیسکویت بحران خارج و موج بلند از وسط انجام کارهای خوب برای نان ذرت بیش از حد.”

18. آووکادو نان ذرت

داغ آوکادو ؟ کشیدن نیست آن را ‘تا وقتی که شما آن را سعی کردم. از دستور توسعه دهنده Aargersi می آید این زیره بهمراه رگه کرمی (اما نه احساساتی!) نان ذرت. فقط اضافه کردن سالاد پژمرده سبزی یا چیزی stewy و شما رو شام.

19. سوسیس پنیر چدار & Chive بیسکویت نان

یک صبحانه sando در قرص نان فرم. خمیر بیسکویت می شود و در آغوش کشیدن را به یک قرص نان تابه و پوشیده شده با سوسیس بیت پیازچه و پنیر چدار رنده شده. برش و بیش از اندازه با کره.

20. تگزاس صبحانه آبجو نان

فروپاشید بیت بیکن و شربت افرا را در این هالاپینیو-پنیر چدار-آبجو نان صبحانه-شایسته.

21. مدیترانه نان زیتون

این مناقصه crumbly رزماری بهمراه رگه quickbread مشخص شده ما بنیانگذاران Merril Stubbs’ تاخت و تاز کردن به پخت و پز و پخت. در جای شیرینی گردو نامیده می شود در اصل شادی از پخت نسخه مریل رفت و با زیتون خرد شده (و پسر ما مبارک او انجام داد).

22. زعفران و شکلات کیک چای

در حالی که این نان سریع لبه های نزدیک به کیک قلمرو نویسنده سامانتا Seneviratne علاوه بر این از زعفران نگه می دارد شکلات در چک. “زعفران هوشمند است و معقول. او فقط روشن و کمی تیز و برنده شریک است که او به شدت نیاز دارد. او قرار می دهد و او را در جای خود می شود که شیرینی در بررسي و می افزاید: رنگ عمق و پختگی” می نویسد.

23. قهوه ای و کره و چای و عسل کیک

وجود دارد هرگز یک نور و روشنایی بیشتر و عمیق و شرجی قرص تر از این یکی. چای سیاه و قهوه ای و شکر رسوخ کردن خمیر با رنگ زیبا و عطر و طعم; عسل و شیر (گیاهی خوش آمدید) اطمینان از رطوبت و لطافت است.

24. دارچین بیسکویت نان

دستور توسعه دهنده mrslarkin هوشمندانه لایه بندی و ساختمان تکنیک (فکر می کنم: کرپ کیک در کنار آن) باعث می شود برای بسیاری از غنی اذوقه و نوشابه لایه های متناوب با دارچین streusel.

25. کیک بادام با آب گل پرتقال شربت

این ماست و نان معطر است با گل نارنجی آب crumbly-مناقصه از استخدام آرد بادام و shellacked با مرکبات لعاب. تراشیده جمع آوری بادام در نان کاهش یافته بالا برای ساخت ایده آل مهره-به-کیک نسبت.

26. مولی یه تیره شکلات شیرینی بیسکویت نان

آیا نمی شود فریب خورده—هر چند این دستور به نظر می رسد و مانند یک کیک پوند, آن را هنوز هم یک نان سریع. بیسکویت نان نکردم با تراشه های شکلات و شیرینی, تکه, اما از یک قرص نان با اینحال!

27. شکلات کدو تنبل نان

درمان در درمان: کدو تنبل نان خمیر enrobes یک chocolatey یکی را شیرین اما شبح وار دو باب نان.

28. سیب هویج نان با گردو Streusel

چرا تصمیم گیری بین نان سیب یا هویج نان زمانی که شما می توانید هر دو ؟ آن بالا همه خاموش با یک دیوانه crumbly گردو streusel بریدن و لذت بردن از با قهوه شیری.

29. قهوه ای کره & Butternut قرص

پخت و پروژه های بهبود صفحه اصلی تمام نورد را به یکی: “شما کل خانه را مانند بوی غنی و دیوانه قهوه ای کره پس از آن در هر دو کیک و شکر و تخم مرغ” ما تست آشپزخانه می نویسد. نان مزه آن چیزی بین تافی و کدو تنبل—ما می خواهم به سعی کنید چند گزش قبل از آمدن به روشنی حکم.


که از این نان سریع شما پخت بعدی ؟ در نظرات به ما بگویید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de