پنتاگون دستور فعال وظیفه پلیس نظامی واحد به DC منطقه اعتراض

پنتاگون دستور داده است تا یک فعال وظیفه گردان از سربازان پلیس نظامی از فورت براگ در کارولینای شمالی برای اعزا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 خرداد 1399

پنتاگون دستور داده است تا یک فعال وظیفه گردان از سربازان پلیس نظامی از فورت براگ در کارولینای شمالی برای اعزام به منطقه واشنگتن دی سی به عنوان شهر پرانتز برای بیشتر تظاهرات خشونت آمیز.

سی ان ان در میان اولین به گزارش استقرار نظم و بین 200 تا 250 نمایندگان مجلس از برگ. پنتاگون رسمی تایید به Military.com که نمایندگان مجلس از هجدهم هوابرد سپاه.

رسمی مشخص نیست چه سفارشات نمایندگان مجلس داده شده بود. ABC گزارش به نقل از یک مقام دفاعی که نیروهای فرستاده شده به دی سی منطقه اما تنها در حالت آماده به کار ظرفیت در صورتی که آنها مورد نیاز است.

جزئیات بعدی: ارتش دامپزشک مجلس: فراخوانی قیام, قانون اعزام فعال-سربازان وظیفه به شورش

این حرکت در می آید و پس از پنتاگون روز جمعه قرار داده فعال-وظیفه MP واحد از براگ فورت درام نیویورک; فورت کارسون کلرادو; و فورت رایلی کانزاس در حالت آماده باش برای اعزام در اطلاع کوتاه برای تقویت پلیس در برخورد با نا آرامی های مدنی در پی مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه مردی که در بازداشت پلیس مارس 25.

تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس که به درگیری با اجرای قانون در شهرهای بزرگ که منجر به استقرار هزاران سرباز گارد ملی بیش از آخر هفته.

وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley پیوست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شنبه تماس با فرمانداران که به بیرون درز شد به اخبار رسانه ها است. در تماس مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران خواست تا "بسیار سخت تر" روی میدهد. تماس به دنبال روز از گاهی-درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضان "آنارشیست" که نیاز به بازداشت و محاکمه شد. او همچنین گفت: فرمانداران "بسیاری از شما ضعیف است."

"آنها در حال رفتن به اجرای شما و شما در حال رفتن به مانند پرشهای" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Esper اضافه شده است که "ما نیاز به تسلط بر battlespace."

"من ایستاده آماده, رئیس, آمادگی رئیس گارد ملی آمادگی خود را به طور کامل پشتیبانی شما در نظر آنها چگونه بسیج سپاه پاسداران در انجام آنچه آنها نیاز به انجام" وزیر دفاع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Milley قرار داده شد مسئول نظامی پاسخ هر چند او نمی استادانه درست شده چه نقش رئیس را بازی. Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات بعد از آن به خبرنگاران گفت: Milley نظارت یک مرکز فرماندهی است اما از ارائه جزئیات بیشتر گفت: "من قصد دارم به جلو از هر گونه اقدامات که اعلام خواهد شد."

رئیس جمهور همچنین در روز دوشنبه توییتی برای حمایت از جمهوری خواه ایالت تام پنبه تماس برای ارسال فعال-سربازان وظیفه برای پاسخ به اعتراضات.

جسارت از معترضان خواسته پنبه به تماس برای استقرار فعال وظیفه یگان های رزمی مانند لشکر 101 هوابرد 10th, ديد کوه, بخش, 82nd Airborne Division, 1st بخش سواره نظام و 3 پیاده نظام تقسیم به انجام "هر آنچه در آن طول می کشد برای بازگرداندن نظم است."

در همین حال گارد ملی معرفی شده است کمتر تهاجمی پیام در صحبت کردن در مورد 17,000 سرباز گارد مستقر در 23 متحده است.

"ما در اینجا برای محافظت از جان و مال و حفظ صلح و نظم و امنیت عمومی" ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی اداره گفت: در بیانیه ای که امروز منتشر شد.

-- متی کاکس می توان رسید matthew.cox@military.com.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: مینه سوتا گارد ملی افتتاح شد آتش سوزی در یک خودرو, فرمانده سپاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب