21 مکزیکی اتباع در دو قایق دریایی قاچاق کالا و ارز تلاش

مقامات فدرال ره 21 مکزیکی اتباع تلاش برای ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی در یک جفت از panga قایق خاموش ساحل سان Diego اوایل جمعه, مقامات گفت.

قایق خال خال شد توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی هواپیما حدود ساعت 1 صبح که با عبور از مکزیک آبهای سرزمینی نسبت به ایالات متحده آمریکا, مقامات گفت. CBP هوایی و دریایی عملیات قایق فرستاده شد برای رهگیری یک panga در حالی که یک قایق گارد ساحلی به سمت دیگر.

USCIS قایق رسیده اولین panga حدود 3:30 صبح به panga کاپیتان حاضر دستور به توقف و عوامل اخراج دو هشدار عکس, مقامات گفت. با ظاهری هیچ پاسخ از panga این CBP خدمه اخراج یک دور به panga موتور غیر فعال کردن آن را با توجه به CBP.

قایق متوقف شد حدود 5 مایل از نقطه لوما و عوامل دستگیر هفت نفر در هیئت مدیره.

دوم قایق نیز خودداری کرد گارد ساحلی سفارشات به عملکرد و به پایان رسید تا فرود در نزدیکی سگ, ساحل, در ساحل اقیانوس, مقامات گفت. ماموران مرزبانی در ساحل دستگیر و چهار نفر که در تلاش برای صعود از قایق در بر داشت و نه نفر دیگر در نزدیکی یک پارک با کمک از CBP. شخص دیگری پیدا شد تلاش برای شنا به دور بود اما در اسکله.

این مقاله نوشته شده توسط Kristina دیویس از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>