و تعلیق بخشی از بدهی مجموعه در جانبازان از طریق پایان سال

وزارت امور سربازان بازنشسته اعلام کرده است که تعلیق بخشی از بدهی مجموعه در برابر جانبازان از طریق پایان سال ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

وزارت امور سربازان بازنشسته اعلام کرده است که تعلیق بخشی از بدهی مجموعه در برابر جانبازان از طریق پایان سال به ارائه کمک های مالی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در جولای 9 انتشار اخبار VA گفت که تعلیق همه اقدامات علیه جانبازان به پایان 2020 که در آن مسئولیت مجموعه ای از پول بدهکار از دنیا رفت و به وزارت خزانه داری.

جزئیات بعدی: دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع جداگانه Bonhomme ریچارد آتش از 1 گالن سوخت Admiral می گوید:

در حال حاضر تحت قوانین وزارت خزانه داری صلاحیت بیش VA بدهی مجموعه پس از بدهی بوده و متخلف به بیش از 120 روز است.

در یک بیانیه VA وزیر رابرت Wilkie گفت: جانبازان و خانواده های آنها باید متمرکز بر سلامت و ایمنی خود را در طول بیماری همه گیر. VA است که اقدام به کسانی که با بدهی های معوق انعطاف پذیری بیشتری در طول این زمان به چالش کشیدن."

در مارس 2 اخبار همایش دولت در پاسخ به COVID-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی VA را به حالت تعلیق مجموعه ای از بدهی ها که اغلب نتیجه و اشتباهات خود در ساخت پرداخت در ناتوانی رتبه بندی و یا مراقبت های بهداشتی همکاری می پردازد.

"ما مراقبت های بسیار خوبی از ما جانبازان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "در جهت منشی Wilkie خواهد با استفاده از هر گونه قدرت در اختیار خود برای تمدید مهلت برای منافع و تعلیق مجموعه بدهی."

با توجه به Rep. کریس Pappas, D-New Hampshire, مجموعه بدهی توسط و در مورد بالغ بر 1.6 میلیارد دلار در سال مالی 2019.

Pappas رئیس خانه امور جانبازان کمیته فرعی نظارت و تحقیقات معرفی کرده است قانونی که تعلیق بدهی مجموعه توسط و همچنین به عنوان توسط وزارت خزانه داری.

"من خوشحالم و در نهایت گام برای ارائه برخی از کمک های مورد نیاز," او گفت: در روز 10 ژوئیه در بیانیه ای. "بیش از حد بسیاری از جانبازان صورت غیر منتظره جمع آوری بدهی از VA برخی با توجه به پرداخت اضافی که از طریق هیچ گسل از خود را دارند."

برای سوال در مورد بدهی تعلیق شامل مزایا و توصیه می شود که جانبازان باید تماس بگیرید و بدهی مدیریت مرکز در 1-800-827-0648.

برای مراقبت های بهداشتی بدهی و گفت: جانبازان باید با سلامت مرکز منابع در 1-866-400-1238 یا پرداخت را در اینجا.

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است برای اصلاح تاریخ های خاص.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات و برای جلوگیری از خودداری از جانبازان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن