مراجعت به وطن یامحل تحصیل برای سربازان مستقر تغییر توسط قرنطینه

شارلوت, N. C. — آن را غیر معمول به خانه بازگشت سربازان از 82nd Airborne Division. به جای راهپیمایی به یک اتاق

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 اردیبهشت 1399

شارلوت, N. C. — آن را غیر معمول به خانه بازگشت سربازان از 82nd Airborne Division. به جای راهپیمایی به یک اتاق پر از مشتاق اعضای خانواده در فورت براگ عزیزان ایستاده بود کنار ماشین decked با دست رنگ آمیزی علائم به اتوبوس حامل خسته چتربازان تازه کردن بدون اطلاع قبلی اعزام به خاورمیانه سوار توسط.

بسیاری از سنتی خوش آمدید-بازگشت هیاهو جایگزین شده است با اجباری 14 روز قرنطینه. اندازه گیری است که به منظور محافظت از گسترش COVID-19.

این است که قطعا فورت براگ سربازان ترک به طور ناگهانی چهار ماه پیش.

در آستانه سال جدید در این بخش را پاسخ فوری نیروی فعال شد در میان افزایش تنش با ایران است. در روز بیش از سه هزار چترباز اعزام شدند به خاورمیانه و برخی با داشتن تنها چند ساعت برای خداحافظی به عزیزان.

در شب جمعه Sgt. اشلی Boutte با صبر و حوصله منتظر برای شوهرش Sgt. لارنس Boutte یک هلیکوپتر آپاچی مکانیک. او انتظار ندارد او می خواهم به خانه در زمان برای اولین سالگرد عروسی در چند هفته. "این چیزی جز یک برکت و رحمت" او گفت: آسوشیتد پرس.

اما برای برخی از سربازان reunions باید صبر کنید. برای دو هفته بعد چتربازان را قرنطینه می شود و به دنبال وزارت دفاع دستورالعمل. کسانی که زندگی با اعضای خانواده خاموش پایه اجازه خواهد داشت به سر خم کردن در خانه و آپارتمان, اما دیگران بلافاصله گرفته شده برای مهار منطقه ای در فورت براگ.

آنها باید از Wi-Fi و تجهیزات تمرین. و در حالی که این وضعیت نیست ایده آل, روابط عمومی افسر مسلح ، غنی Foote گفت که او شنیده نشده بسیاری از شکایات.

"این قابل درک است. این چیزی است که آنها در حال آمدن به خانه آنها آن را دریافت" Foote گفت.

ماسک صورت و اجتماعی فاصله نیست مفاهیم جدید برای این چتربازان. آنها ماه به استقرار خود را هنگامی که CDC مورد نیاز خود رسیده واحد گسترش در سراسر کویت و عراق است.

آن را به مدت سه هفته به همراه باقی مانده از 2500 نفر از اعضای واکنش فوری نیروی بازگشت به کارولینای شمالی. Ashlee Matlock شوهر نیست در گروهی که وارد شب جمعه اما او انتظار او را به زودی.

"من به تو افتخار من و تمام سربازان چترباز به دلیل این است که یک رویداد تاریخی و آنها را به واکنش نشان می دهند و بدون تردید و پرش به عمل است که باعث می شود قلب من خیلی افتخار می کنم" او گفت:.

Matlock تماس خودش را خوش شانس است. شوهر او تا به حال سه روز برای آماده سازی خود را برای استقرار در حالی که دیگران تا به حال چند ساعت.

اولین تیپ " اعزام نخستین بار در سه دهه IRF بود بسیج به مبارزه با وضعیت.

در حالی که مستقر بخش پشتیبانی فرماندهی مرکزی ایالات متحده ماموریت در هر دو کشور عراق و کویت.

Boutte و رسیدن به قرنطینه در خانه. او سپاسگزار به دو هفته استراحت با مرد او را ملاقات کرد در فورت براگ مطالعه کتاب مقدس مایکروسافت کردن این واقعیت است که وجود دارد نبود بیشتر استقبال رسمی رویداد برای سربازان. "فقط به این دلیل وجود دارد هیچ مراسم معنا نیست که آن را کاملا شگفت انگیزی است."

این مقاله در نوشته شده بود توسط SARAH BLAKE مورگان از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: دیدار با جدید Lieutenants پیوستن به ما فضا نیروی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب