12 کامل پای سالم که فقط اتفاق می افتد به وگان

گیاهی دسر فقط به عنوان مهم ما در کارنامه خود اذوقه و نوشابه eggy همتایان. این نابغه شکلات تراشه کوکی ها این fudgy موز کیک یکجور دوربین عکاسی, این غنی تر-از-غنی موس این scotcheroos که مناسب برای چوب به سقف دهان و…را در یک راه خوب! آنها رتبه در میان ما دسر مورد علاقه در تمام دوران است.

وگان پای لایق است که در پانتئون بیش از حد—بعد از همه, چگونه ما می تواند مقاومت در برابر پوسته پوسته-ترد ترش به لبه پر شده با میوه, کاستارد, شکلات, یا از بالا ؟ پس برای خود ما عبرت و مال ما به گرد ما 12 بهترین گیاه مبتنی بر پای. همه آنها نیاز به یک حرکت شبیه چمچه زنی (غیر لبنی) بستنی.

از فروشگاه ما

1. وگان پای سیب

این کلاسیک اپل شماره (شاید تکان دهنده?) مینیمال—پر کردن فقط سیب و شکر و پای کدو تنبل ادویه و آرد ذرت و کمی نمک. که به معنی آن را در عطر و طعم سیب و شما می خواهید به استفاده از شیرین ترین-tartest میوه از فصل.

2. زنجبیل-فرو ریختن اپل پای (گلوتن و لبنی-رایگان)

اگر شما عاشق این ایده از پای سیب, ولی شکار بالا و پایین برای یک دانه-رایگان تفسیر خود را جستجو می تواند به توقف در حال حاضر. مناقصه سورگوم بر اساس پوسته و یک oaty قهوه ای قند لادن فرو ریختن خانه یک تند, زنجبیل-اپل پر در میان است.

3. خام مینی کلید آهک پای

یک دانه-free, no-bake را در پای آهک کلیدی که مناسب برای ماه های تابستان. راز ماندگاری رویایی پر کردن ؟ آووکادو رسیده.

4. وگان Tarte aux Clémentines

کرکی نارگیل خامه, آبدار clementines و تلخ و شیرین پرتقال مربا گرد هم می آیند برای یک پیچیده دسر که در واقع کاری که با سهولت برای قرار دادن با هم. اگر شما ترجیح می دهم یک بزرگتر ترش به جای آنهایی که چند کوچک (هر چند که می تواند مقاومت در برابر کسانی که کمی cuties?!), شما نیاز به تنظیم زمان پخت درآمده است. با میوه های تابستانی مانند هلو یا آلو نیز به خوبی کار می کنند در اینجا در محل clementines.

5. Rawsome رفتار’ تابستان میوه ترش

کاشو کار دو بار در این دستور ایجاد یک دیوانه پوسته و پر کردن خامه آماده به صدر خود را با بسیار مورد علاقه میوه تابستان.

6. گیاهی نارگیل آهک پای بستنی

پوست شیر نارگیل بستنی macerated توت فرنگی و یک اشاره از لیمو تازه نشسته در بالای یک ضخیم شیرین سبوس پوسته. به عنوان یک میانبر (و یا اگر شما یک ماشین بستنی—هنوز!), شما می توانید با استفاده از مورد علاقه خود را غیر لبنی بستنی به جای تان شدیدا خود را.

7. منجمد گیاهی نارگیل شکلات بادام میله

نارگیل و شکلات و بادام و…توفو? بله شما پیدا کردن هر چهار مولفه در این منجمد پای میله بالا انباشت اشیاء بدست آمده در یک شیرین-شور سبوس پوسته. این دسر طعم مورد علاقه خود را به رنگ آبی پیچیده تپهاد آب نبات نوار…catch my رانش ؟

8. خام وگان پای گردو

پای گردو مانند شما هرگز آن را قبل از شما حتی نمی نیاز به نوبه خود در فر (که یک برکت و رحمت واقعی در اطراف زمان شکرگزاری!). تاریخ مجول و روغن نارگیل ایجاد یک چسبناک کارامل-مانند پر می شود که نکردم با تمام گردو.

9. وگان پای شکلات

کراکر گراهام و ابریشمی توفو به نجات آمده این بار به شکل یک جلال غنی مانند پودینگ شکلات.

10. وگان شکلاتی کره بادام زمینی, کاپ ترش

اگر شما بودند به عنوان بزرگ فن (متاسفانه غیر گیاهی) ریس کره بادام زمینی فنجان در حال رشد بود که من این دستور غذا را برای شما. آن را به یک کرم موس-مانند پر کردن و براق ganache شکلات در بالا تقویت شده توسط یک crumbly کاکائو غنی از پوسته است.

11. بدون پخت پای کدو تنبل میله

یکی دیگر از شکرگزاری-آماده دستور است که نمی خواهد را با ارزش فر فضا. خرما و آجیل ها یک بار دیگر ما بهترین دوستان است.

12. شما نمی خواهد باور آن وگان پای کدو تنبل

در اینجا یک وگان پای کدو تنبل شما احتمالا حتی نمی خواهد متوجه است که وگان. مناقصه-پوسته پوسته پوسته می شود صدر با ضخامت بادام زمینی-بر اساس پر کردن است که ترکیب زیبا و با پوره کدو تنبل و گرم ادویه جات ترشی جات.


مورد علاقه خود را وگان پای دستور غذا? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>