وزارت دادگستری روز دوشنبه اعلام کرد که این متهم یک سرباز آمریکایی با برنامه ریزی یک “کمین مرگبار” در واحد ارتش با ارسال اطلاعات حساس به رنگ سفید-supremist گروه در اروپا است.

مقامات اعلام unsealing از کیفرخواست شارژ Pvt. اتان sd times, 22 با توطئه و تلاش برای قتل اتباع ایالات متحده; توطئه و تلاش برای قتل اعضای خدمت سربازی; ارائه و تلاش برای ارائه کمک مادی به تروریست ها و توطئه به قتل و ضرب و جرح در یک کشور خارجی با توجه به DOJ انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: فیلادلفیا مرد در میان سه کشته در مشکوک به انگلستان حمله تروریستی

Sd times, در اصل از لوئیزویل, کنتاکی, اتهام ارسال اطلاعات در مورد واحد محل حرکات و اقدامات امنیتی به اعضای منظور از نه زاویه (O9A), نهفته مبتنی بر نئو نازی ها و سفید supremacist گروه انتشار متحده است.

“به عنوان کیفرخواست میسازد اتان sd times رسم مرگبار در کمین سربازان همکار خود در خدمت شیطانی کوکتل از ایدئولوژی های رنگ و لعاب با نفرت و خشونت” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی جان Demers گفت: در انتشار. “ما زنان و مردان در خطر زندگی خود را برای کشور ما اما آنها هرگز از اين خطر در دست یکی از خود را.”

ان بی سی نیوز, اولین گزارش داستان.

در طول داوطلبانه مصاحبه با محققان نظامی و اف بی آی sd times بستری نقش خود در توطئه حمله.

“Sd times گفت که او در نظر گرفته شده در این حمله برنامه ریزی شده به نتیجه مرگ و میر به عنوان بسیاری از هموطنان خدمات اعضا امکان” انتشار متحده است. “Sd times همچنین اعلام کرد خود را به عنوان یک خائن در برابر ایالات متحده و توصیف رفتار خود را به عنوان به مثابه خیانت است.”

Sd times گفته اقدام هماهنگ و موزون “کمین مرگبار خود را در واحد” توسط غیرقانونی آشکار و محل آن قدرت و تسلیحات به گروه نئو نازی ها قصد داشتند که این اطلاعات می توان منتقل به جهادی تروریست ها اقدام آمریکا وکیل آدری اشتراوس گفت: در انتشار.

DOJ مقامات منتشر شد تعداد بسیار کمی از جزئیات در مورد sd times ارتش خدمات.

Military.com تماس ارتش برای اطلاعات در مورد sd times کار خود واحد و استقرار.

“Pvt. اتان فلن sd times داوطلب خدمت سربازی در ارتش تاخیر در ورود به برنامه در ماه دسامبر سال 2018 آغاز شده و فعال خود وظیفه اصطلاح از نام نویسی در ژوئن 2019,” سخنگوی ارتش ستوان سرهنگ امانوئل اورتیز در بیانیه ای گفت.

با توجه به انتشار ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی و 173rd Airborne Brigade مستقر در ویچنزا ایتالیا شرکت کننده در این بررسی است.

در سال 2019 DOJ مقامات دولتی در انتشار sd times پیوست O9A یک گروه است که اعضا و هواداران باید حمایت های خشونت آمیز نئو نازی ها ضد سامی و شیطانی اعتقادات و ابراز تحسین برای هر دو نازی از جمله آدولف هیتلر و اسلامی و جهادی مانند سابق القاعده به رهبری اسامه بن لادن که کشته شد در مارس 2011 زمانی که نیروهای عملیات ویژه آمریکا حمله خود را ترکیب در ابوت آباد پاکستان.

Sd times مستقر در خارج از کشور با ارتش در ماه اکتبر بود و آماده شدن برای یکی دیگر از استقرار در مارس سال 2020 زمانی که او “به دنبال تسهیل حمله به همکار خود خدمات اعضا” با توجه به انتشار.

Sd times با استفاده از رمزگذاری برنامه برای ارسال پیام به کاربران و همکاران O9A و مربوط به یک گروه شناخته شده به عنوان “RapeWaffen بخش” از جمله ارتباطات در مورد خود و تعهد به O9A و اطلاعات حساس مربوط به واحد خود را پیش بینی استقرار انتشار متحده است.

Sd times و خود را به اتهام شرکت در توطئه گران برنامه ریزی آنچه که آنها به عنوان یک “جهادی حمله” در طول استقرار با هدف ایجاد یک “جرم تلفات” رویداد قربانی همکار خود خدمات اعضا با توجه به انتشار.

Sd times اذعان کرد در ارتباطات الکترونیکی است که می تواند او کشته های این حمله است. توصیف تمایل خود را برای مرگ او نوشت: “چه کسی می دهد یک f—,” انتشار متحده است.

“این خواهد بود یکی دیگر از جنگ … من مرده ام با موفقیت … چون یکی دیگر از 10 سال جنگ در خاورمیانه قطعا ترک یک علامت” sd times گفت: با توجه به انتشار.

قبل از برنامه ریزی این حمله sd times مصرف تبلیغاتی از گروه های افراطی از جمله O9A و دولت اسلامی عراق و شام است که همچنین به عنوان شناخته شده دولت اسلامی عراق و سوریه (داعش) با توجه به انتشار.

در مارس اف بی آی کشف و ضبط یک ISIS-صدور سند از یک حساب کاربری iCloud نگهداری شده توسط sd times, که شامل عبارت “برداشت از سربازان” و شرح حملات و قتل متحده پرسنل انتشار متحده است.

در مارس 17, sd times رد و بدل ارتباطات الکترونیکی در مورد عبور اطلاعات در مورد پیش بینی استقرار به “ادعا عضو القاعده” با توجه به انتشار.

ممکن است بین 24 و 25 مه او فرستاده اضافی الکترونیکی پیام با اطلاعات خاص در مورد واحد خود را پیش بینی استقرار از جمله “تعداد سربازان خواهد بود که سفر از محل تسهیلات که به sd times انتظار واحد خواهد بود مستقر شده و اطلاعات در مورد مرکز نظارت و توانایی های دفاعی” این نسخه اضافه می کند.

“Sd times وعده داده شده به نشت اطلاعات بیشتر هنگامی که او وارد و در محل جدید استقرار به منظور سعی کنید به حداکثر رساندن احتمال یک حمله موفق در واحد” آن را می گوید.

Sd times چهره یک جمله حداکثر زندگی, زندان, در هر یک از موارد زیر را به اتهام توطئه برای قتل اتباع ایالات متحده; توطئه برای قتل نظامی ایالات متحده خدمات اعضا; و توطئه برای قتل و ضرب و جرح در یک کشور خارجی با توجه به انتشار.

او همچنین چهره تا 20 سال در زندان برای تلاش برای قتل اتباع ایالات متحده و یکی دیگر از 20 سال تلاش برای قتل نظامی ایالات متحده خدمات اعضا با توجه به انتشار. علاوه بر چهره او 15 سال در زندان برای تلاش برای فراهم کردن و ارائه حمایت مادی به تروریست ها آن را اضافه می کند.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: فورت هود به طور کلی باعث Facebook درخواست برای پیدا کردن گم شده سرباز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im