Streets of Rage 4, تاریخ انتشار, تایید, همراه با یک درمان خاص

Y'all ready به خشم دوباره ؟ چرا که مدتها در انتظار Streets Of Rage 4 در نهایت یک تاریخ انتشار است. تیم توسعه د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

Y'all ready به خشم دوباره ؟ چرا که مدتها در انتظار Streets Of Rage 4 در نهایت یک تاریخ انتشار است.

تیم توسعه در Dotemu, Lizardcube و گارد له بازی را تایید کرده اند شما باید پرتاب پا و مشت در 30 آوریل. پارسه بر روی PS4, Xbox One, نینتندو سوئیچ و کامپیوتر قادر خواهید بود برای دانلود این عنوان برای $24.99.

اولین بازی های جدید در این مجموعه در 26 سال می بیند بازگشت برخی از شخصیت های محبوب و آشنا دکمه هجوم گیم پلی از 16 بیت اسکرول سمت ضرب و شتم 'اونا تا عصر.

مرتبط با: آینده سوئیچ های 2020

و همچنین به عنوان تاریخ انتشار این توسعه دهندگان نیز تعجب آور ما با بازگشت به حالت جنگ از Streets of Rage 2 و 3 که در آن شما مربع خاموش در برابر دوستان خود را اگر شما بیمار هستید از ضرب و شتم تا محلی هود.

"در حالی که این درست است که Streets of Rage 4 همه چیز در مورد همکاری ما فکر این امر می تواند سرگرم کننده به شما اجازه بچه بازی در اطراف با شخصیت و کشف که آنها را قدرتمند ترین و آنهایی که بهترین کت و شلوار سبک بازی خود را ،" devs گفت: در یک پست در وبلاگ پلی استیشن.

"آیا شما می خواهید برای قطار خود را combos و ویژه و یا فقط برخی از سرگرم کننده حالت جنگ است که در محل به آن را انجام دهد – و از آن خواهد شد در دسترس از سمت راست شروع می شود."

توسعه دهندگان شده اند به آرامی ramping تا هیجان برای انتشار. در اوایل این ماه ما کشف کردند, شما قادر خواهید بود به بازی به عنوان شخصیت اصلی در آنها اصلی 16 بیتی پیکسل, حتی کنار دست کشیده نشانان پس از رسیدن در این بازی جدید است.

اگر بود که کافی نیست, پارسه قادر خواهد بود برای تبدیل به افسانه ای موسیقی متن اصلی از دو Streets of Rage بازی که تشکیل شده توسط بزرگ Yuzo Koshiro. کسانی که موسیقی متن شده است بهره مند از سخت به آمده-با وینیل صدور مجدد حسن نیت ارائه میدهد از مردمی خوب در Mondo, بنابراین آن را بزرگ برای دیدن آنها را به گرفتن برخی از عشق بیشتر در بازی جدید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب