در تلاش برای ضرب و شتم روسیه و چین, های نظامی آمریکا در دور جدید استراتژی فضای

اخیر سربازان ارتش در چین و روسیه فعالیت در مدار فضایی همراه با افزايش سرعت در حال توسعه جدید جاسوسی و متراکم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 خرداد 1399

اخیر سربازان ارتش در چین و روسیه فعالیت در مدار فضایی همراه با افزايش سرعت در حال توسعه جدید جاسوسی و متراکم فن آوری باعث شده است تا پنتاگون به طرح جدید مجموعه ای از اهداف است که ضروری است برای نگه داشتن ایالات متحده پیش از بسته.

وزارت دفاع روز چهارشنبه رونمایی دفاع از آن فضا استراتژی طراحی شده برای "خدمت به عنوان نقشه راه برای پیشبرد کشور ما فضای نظامی قدرت" گفت: Stepen Kitay معاون دستیار وزیر دفاع برای فضای سیاست.

جزئیات بعدی: پس از مرگ جت, سقوط, خلبان رو مقصر. پس از آن نیروی هوایی ممنوع پرواز مانور

"من می گویند ما پیش از [روسیه و چین] اما ما کاملا در خطر" Kitay به خبرنگاران گفت: در طول رونمايي از 18-صفحه: طبقه بندی نشده نسخه از این گزارش.

در این گزارش اشاره کرد که به دلیل پنتاگون برای دهه ها با نزدیک شدن فضا در حمایت از عملکرد -- راه اندازی ماهواره ها و نظارت بر آنها از دور-به جای قوی نبرد دامنه آن امنیت ملی فضایی طرح است که نیاز به یک تغییر و تحول است.

"ایالات متحده در فضای سازمانی ساخته شده بود و نه برای زمان های استراتژیک محیط زیست" Kitay گفت.

Kitay ذکر یک عملیات در سال 2017 است که در آن کشور در حال راه اندازی یک ماهواره ای که پس از آن راه اندازی یک زیر سیستم های ماهواره ای. یکی از این دو ماهواره پس از آن راه اندازی یک سرعت پرتابه به فضا است. سپس در اوایل سال جاری دو ماهواره کیهان 2542 و 2543 دم آمریکایی ماهواره, شناخته شده به عنوان ایالات متحده آمریکا 245 یا KH-11. مجله تایم گزارش داد روسیه ماهواره loitered در 100 کیلومتر KH-11 فعالیت است که ژنرال جان "جی" ریموند سر از ایالات متحده به فضا زور و فضایی آمریکا فرماندهی به نام "غیر معمول و نگران کننده است."

با ایجاد فضای فرمان و فضای نیروی ایالات متحده است که توانایی به اهرم منابع اختصاص داده شده و پرسنل به دفاع از فضای Kitay گفت.

در این گزارش برجسته شده یک طیف از حوادث پنتاگون معتقد است باید مطابق مشاهدات از جمله انفجار هسته ای, تشخیص در فضا است.

"است که یک نگرانی شده است و در واقع یک تهدید برای رفتن به عقب و حتی جنگ سرد" Kitay گفت. "چالش از یک انفجار هسته ای است که آن را ایجاد یک پالس الکترومغناطیسی در [سیگنال] که پس از آن می تواند را یکسره بسیاری از ماهواره ها در فضا و اساسا سرخ الکترونیک.

"می رود که در یک زنجیره از طیف وسیعی از تهدیدات است که ما باید آماده برای دشمنان بالقوه برای استخدام," او گفت:.

پنتاگون همچنین نگاه کنید به روز رسانی های امنیتی طبقه بندی برای DoD برنامه های فضایی استراتژی گفت.

گزارش نداد آنچه در این طبقه بندی به روز رسانی خواهد بود. Kitay بارها و بارها demurred شنبه وقتی پرسیده شد که در مورد خاص ایالات متحده قابلیت در فضا است.

"با چین و روسیه هر دو به طور فعال در حال توسعه قابلیت های به نفی آمریکا متحد و شریک فضا سیستم ما هیچ چاره ای جز به اطمینان حاصل شود ما آمادگی لازم با معنی برای حفاظت و دفاع از خود را از حملات به سیستم های ما," او گفت:.

"آیا آنها در فضا بر روی زمین و یا هر گونه دیگر دامنه."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: روسیه و چین مسابقه برای دریافت ماهواره Jammers گزارش می یابد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب