به گزارش ایسنا ، Mazie Hirono و نه دیگر دموکرات سناتور ایالات متحده آمریکا با ارسال نامه ای طولانی به وزیر دفاع علامت Esper انفجار او را برای آنچه که آنها می گویند بوده است اتفاقی, nontransparent و گاهی اوقات خطرناک پنتاگون پاسخ به.

در میان چیزهای دیگر, آنها سوال تصمیم به ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت انجام یک پورت در ویتنام-که قبل بسیار شایع شیوع — در زمانی که ویروس پخش شد.

Esper تصمیم به نصب و راه اندازی به اشتراک گذاری خاص coronavirus اطلاعات “است پاشیدند ترس در هر دو نظامی و غیر نظامی جوامع و پاسخ حتی سخت تر است” این گروه گفت.

اگر چه وزارت دفاع تصمیم به گزارش تنها COVID-19 مجموع در خدمات سطح یک مقام آمریکایی گفت: Honolulu Star-Advertiser که از شنبه, هاوایی نظامی بود فقط زیر 40 فعال coronavirus موارد به صورت لباس شخصی و اعضای وابستگان نظامی و غیر نظامی. که در مقایسه با بیش از 30 مورد در 9 آوریل.

“ما می نویسیم نگرانی در مورد وزارت دفاع را شکست به اندازه کافی پاسخ” به ادامه coronavirus همه گیر ” سناتور گفت: در هشت صفحه نامه. “رهبری غیر نظامی از این بخش موفق به عمل به اندازه کافی سریع است و اغلب اولویت بندی آمادگی در هزینه های سلامت از خدمات اعضا و خانواده های آنان است.”

اخیر دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن کامالا هریس و ctq در میان سناتورها که به امضا رسید.

رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن گفت: در پاسخ که آن را “مایه تاسف” نامه “گیلاس برداشت غلط و بارها و بارها افشا و خنثی اظهارات که منعکس کننده واقعیت است.” وزارت دفاع اتحاد “کار می کرد برای پیدا کردن تعادل مناسب حفاظت از مردم ما و محافظت از آمریکا” هافمن در بیانیه ای گفت.

وزیر دفاع مسئول نزدیک به 3 میلیون نفر در هزاران مکان و 400 پایگاه در 150 کشور انجام “فوق العاده شغل های مختلف,” او گفت:. “نظامی عمل است به ارائه راهنمایی و فرماندهان اجازه می دهد به تفسیر که راهنمایی مطابق با ماموریت های خود را.

“ماموریت های متنوع متنوع سطح از انعطاف پذیری–هسته ای زیر یک بمب افکن کابین خلبان و یک ساختمان اداری در یک شهر بزرگ هستند و همه متمایز DOD محیط,” او گفت:.

Hirono و دیگر سناتورهای اما استناد گزارش های خبری که Esper خواست فرماندهان نظامی در خارج از کشور به هر گونه تصمیم گیری است که ممکن است تعجب کاخ سفید و که آنها باید بررسی کنید در قبل از تصمیم گیری های مربوط به حفاظت از نیروهای نظامی است.

“خود را به ناتوانی و یا عدم تمایل به صدور روشن بخش گسترده ارشاد را مجبور به خدمات محلی و فرماندهان خود را به تصمیم گیری در یک مورد به مورد بر اساس” سناتور گفت. “اگر چه محلی فرماندهان خود می دانند واحد و محیط های عملیاتی بهتر از هر کسی در کنار آنها هستند و نه کارشناسان بهداشت عمومی. و آنها در حال حاضر از چپ به تصمیم گیری آنها باید هرگز به.”

یو اس اس تئودور روزولت با نزدیک به 5, 000 خدمه سرنشین اقدام با پنج بعد پورت به Danang, ویتنام, در تاریخ 5 مارس “با وجود خطر به ملوانان’ بهداشت و درمان از این بیماری همه گیر ” در این نامه گفت.

نیروی دریایی در پاسخ به این خطر بالقوه بندر calls on Feb. 28 با یک بخشنامه از U. s. Pacific Fleet, سفارش, همه کشتی ها در اقیانوس آرام غربی به صبر کنید حداقل 14 روز بین بندر, تماس, با توجه به گروه.

اما ویتنام تا به حال چند coronavirus موارد در زمان روزولت توقف و بازدید-فقط دوم برای یک ناو هواپیمابر ایالات متحده پس از جنگ ویتنام به پایان رسید و در سال 1975–تلقی شد مهم برای روابط نظامی با این کشور است.

با یک شیوع کروناویروس در کشتی آن را کشیده به گوام در 27 مارس ، کشتی فرمانده سروان. برت Crozier شد رها از وظیفه به دنبال کمک اضافی در خارج از زنجیره ای از فرمان. در مارس 31 یادداشت Crozier گفته بود این بیماری شد شتابان “ما در جنگ” و اقدام قاطع مورد نیاز بود.

نیروی دریایی گفت: صدها نفر از ملوانان شروع انتقال از قرنطینه به ناو هواپیمابر به عنوان کشتی آماده برای بازگشت به دریا “پس از یک کمان-به-استرن عمیق-فرایند تمیز کردن است.”

در اوایل این هفته خدمه کشتی به حال حدود 940 موارد مثبت سی ان ان گزارش شده است. بیش از 4 000 ملوانان که تست منفی برای COVID-19 شده اند در قرنطینه در هتل کردن پایگاه نیروی دریایی گفت.

همچنین در روز چهارشنبه اقدام وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون کرد و گفت: “سوالات بی پاسخ” در مورد وقایع اطراف COVID-19 شیوع در روزولت و کارگردانی پیگیری در دستور بررسی است.

“این بررسی را خواهد ساخت کار خوب از درخواست های اولیه برای ارائه یک مطلب fulsome درک توالی وقایع و اعمال و تصمیمات زنجیره ای از فرمان اطراف COVID-19 شیوع” McPherson گفت.

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im