جدید ارتش سبز یکنواخت به زودی در دسترس خواهد بود برای سربازان برای خرید

ارتش سبز, سرویس, یکنواخت نخواهد بود و اجباری برای حدود هفت سال بیشتر اما سربازان قادر خواهد بود برای شروع خری

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 خرداد 1399

ارتش سبز, سرویس, یکنواخت نخواهد بود و اجباری برای حدود هفت سال بیشتر اما سربازان قادر خواهد بود برای شروع خرید به یاد جنگ جهانی دوم به سبک یکنواخت اواخر تابستان امسال با توجه به مقامات.

ارتش رهبران ارشد تصویب شده جدید, لباس برای پوشیدن روزمره در اواخر سال 2018 به عنوان جایگزینی برای ارتش آبی سرویس مدرسه (ASU) اما اعلام تمدید فاز-در دوره در نظر گرفته شده که به سربازان داوطلب خدمت سربازی زمان به صرفه جویی سالانه خود را در لباس کمک هزینه برای پرداخت با کیفیت بالاتر ،

جزئیات بعدی: ارتش دستور داد برای بررسی گارد ملی در پاسخ به اعتراضات

در آغاز سه ماهه چهارم این سال مالی ارتش آغاز خواهد شد فیلدینگ یکنواخت به استخدام و مته sergeants دگرمن. سرهنگ جاناتان آلن خروجی محصول manager برای سرباز لباس و تجهیزات فردی و گفت: Military.com در اخیر ایمیل.

ارتش سبز یکنواخت نیز در دسترس خواهد بود برای خرید در انتخاب ارتش و نیروی هوایی خدمات ارز (AAFES) فروشگاه ابتدا در سه ماهه چهارم این سال مالی.

تعداد AAFES رسانه ارائه AGSUs را در طول زمان گسترش گفت: آلن که ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد مکان های فروشگاه.

Military.com رسیده به AAFES برای جزئیات بیشتر اما دریافت یک پاسخ توسط مطبوعات زمان.

دقیق هزینه های از لباس جدید اقلام هنوز مشخص نیست اما مقامات ارتش گفته اند که یکنواخت خواهد بود "هزینه خنثی به مالیات دهندگان و سرباز در دراز مدت است."

بالاتر-کیفیت پارچه مورد استفاده در ارتش, سبز, سرویس, یونیفرم, یا AGSU خواهد آن را یک عمر از شش سال در مقایسه با ASU چهار سال مقامات ارتش حفظ کند. این AGSU قنتد, ژاکت ویژگی های یک 55/45 ترکیب پلی-پشم elastique پارچه و شلوار را از ویژگی های یک gabardine بافت ساخته شده از 55/45 پلی-مخلوط پشم. پیراهن ساخته خواهد شد از یک 75/25 پنبه-پلی ترکیب.

سربازان جدید صادر خواهد شد که AGSU قنتد, ژاکت, دو جفت شلوار و جوراب و کفش چرم قهوه ای هر دو کوتاه-آستین بلند-پیراهن آستین گردن کراوات پادگان کلاه و همه آب و هوا کت. سربازان زن باید این گزینه از پوشیدن دامن و پمپ.

تصویب AGSU است ارتش دوم عمده لباس, یکنواخت تغییر در کمتر از یک دهه. خدمات بازنشسته آن لباس سبز یکنواخت پس از 61 سال خدمت در سال 2014 و به جای آن با یک نسخه از ارتش لباس آبی یکنواخت شد ASU.

سربازان باید تا اکتبر. 1, 2027, برای خرید سرویس های جدید ، پس از آن زمان ASU را تبدیل به ارتش اختیاری لباس لباس.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش هنوز افزایش سرعت, سبز, سرویس مدرسه به عنوان همکاران استفاده از آزمون انجام می شود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب