مظنون کشته در طی چه FBI خواستار یک “مربوط به تروریسم” حمله در تگزاس پایگاه هوایی نیروی دریایی ابراز پشتیبانی از روحانیون تندرو با توجه به گروهی که نظارت بر فعالیت های آنلاین از جهادگران.

حمله روز پنج شنبه در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی زخمی ملوان و چپ فرد مسلح کشته شدند. این فرد مسلح شناسایی شد به عنوان آدم Alsahli از کورپس کریستی با توجه به سه نفر از مقامات آشنا با این تحقیقات که مجاز به صحبت علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

مسلح سعی کردم به سرعت از طریق یک دروازه در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی باز کردن آتش و زخمی ملوان یکی از پایه های امنیت, مقامات ایالات متحده گفت: AP. اما او قادر به بیش از رول و آمار یک سوئیچ است که مطرح شده و مانع جلوگیری از گرفتن بر روی پایه, مقامات گفت.

دیگر پرسنل امنیتی کشته مهاجم.

وجود دارد یک نگرانی اولیه که مسلح ممکن است تا به حال یک دستگاه انفجاری اما نیروی دریایی کارشناسان جاروب منطقه و ماشین و هیچ چیزی یافت نشد. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد در حال انجام تحقیقات است. مقامات کرد در اواخر روز پنجشنبه به روند صحنه جرم و بهبود حال برخی از انواع رسانه های الکترونیکی.

FBI است که به بررسی رسانه های اجتماعی پست های محققان بر این باورند ساخته شد, توسط, تیرانداز, ابراز حمایت از گروه های افراطی از جمله القاعده در شبه جزیره عربستان دو نفر از مقامات آشنا با این تحقیقات گفت. مقامات نمی تواند مورد بحث در حال انجام تحقیقات علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper روز جمعه گفت بر روی “نمایش امروز” که زخمی ملوان است “به خوبی انجام می دهند.” او همچنین گفت: اف بی آی می داند که اصول اولیه از آنچه اتفاق افتاده در طول حمله است اما کار را از طریق جزئیات از جمله در مورد شک دارم.

“ما امیدواریم که به دانستن بیشتر در روزهای آینده به عنوان به آنچه اتفاق افتاده است, چه این فرد انگیزه,” Esper گفت. “اما ما نیاز به اجازه دهید حقایق آمد اجازه محققان انجام کار خود را و ما را ببینید که این به پایان می رسد.”

حساب های رسانه های اجتماعی تطبیق Alsahli مشخصات on Twitter, Facebook و WhatsApp ویژه برای حمایت از روحانیون تندرو عمدتا از عربستان سعودی و چهره های جهادی مانند Ibrahim al-Rabaysh که به گفته یک سخنگوی داعش شاخه ای از القاعده و کسی که کشته شد یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در سال 2015 با توجه به ریتا کاتز مدیر سایت هوش ،

FBI نظارت ارشد ساکن عامل Leah Greeves گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که محققان مشغول به کار بودند برای تعیین اینکه آیا یک دوم person of interest شد در بزرگ اما نداد. او نیز نمی خواهد بحث در مورد پتانسیل انگیزه و یا مشخص کنید چه چیزی باعث شد محققان به این باور تیراندازی مربوط به تروریسم است.

“ما تعیین کرده اند که این حادثه (روز پنج شنبه) در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی است که تروریسم مرتبط” Greeves گفت. “ما در حال کار مجدانه با ما, دولت محلی و فدرال همکاران در این بررسی که مایع است و در حال تحول است.”

بعد ماموران فدرال دیده می شد حمل اقلام از داخل یک خانه است که یک کورپس کریستی واحد تاکتیکی پلیس محاصره کرده و سوابق جستجو توسط ایستگاه تلویزیونی محلی کریس نشان داده شد Alsahli آخرین آدرس شناخته شده است. یک سخنگوی پلیس را تایید نمی کنند که فعالیت های مربوط به تیراندازی در نیروی دریایی ایستگاه.

FBI زمینه در هوستون گرفته شده رو بررسی و نه محققان و نه نیروی دریایی ارائه جزئیات بیشتر در این تیرانداز و یا ممکن است انگیزه. دادستان کل ویلیام بار نیز در جریان یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت.

مجروح ملوان مرخص شد از بیمارستان که در آن او برای درمان جراحات جزئی با توجه به بیانیه ای از دستور.

این ایستگاه که قفل شده بود برای حدود پنج دقیقه پنج شنبه, حال شبیه مستند در ماه دسامبر گذشته. در حادثه دیگری در این پایگاه در سال گذشته یک مرد مجرم به تخریب دولت ایالات متحده مالکیت و در اختیار داشتن یک سرقت اسلحه برای رمنج از کامیون خود را به یک مانع در کورپس کریستی ایستگاه.

تیراندازی نیز می آید ماه پس از عربستان افسر نیروی هوایی بود که آموزش در یک پایگاه نیروی دریایی در پنساکولا فلوریدا کشته شدن سه آمریکایی ملوانان و زخمی شدن هشت نفر دیگر در تیراندازی است که مقامات آمریکایی به عنوان یک عمل از تروریسم است. این کشور فدرال اجرای قانون مقامات در این هفته گفت که فرد مسلح در دسامبر حمله محمد سعید Alshamrani شده بود در تماس با القاعده فعالان در مورد برنامه ریزی و تاکتیک در ماه های قبل از عکسبرداری است. Alshamrani کشته شد توسط یک کلانتر معاون.

به گفته مقامات ایالات متحده بر خلاف Pensacola وجود ندارد بین المللی یا خارجی ملی دانش آموزان در تگزاس پایه. نظامی قرار داده و تعدادی از جدید روش های ایمنی در محل پس از پنساکولا تیراندازی برای محدود کردن و صفحه نمایش بهتر دانشجویان بین المللی.

___

Lozano گزارش از هوستون. Baldor و بالسامو گزارش از واشنگتن است. اریک تاکر و کالین طولانی در واشنگتن کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط JUAN A. LOZANO, لولیتا C. BALDOR و مایک بالسامو از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de