1 ملوان مجروح فعال تیرانداز 'خنثی' در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی

یک فرد مسلح بود "خنثی" پس از پرسنل امنیتی در پاسخ به گزارش های فعال تیرانداز در نزدیکی دروازه شمالی در ایستگا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

یک فرد مسلح بود "خنثی" پس از پرسنل امنیتی در پاسخ به گزارش های فعال تیرانداز در نزدیکی دروازه شمالی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی در حدود 6:15 صبح به صبح روز پنجشنبه مقامات نیروی دریایی گفت.

یک ملوان اختصاص داده شده به هوا ایستگاه نیروهای امنیتی مجروح شد در این حادثه. ملوان در شرایط خوبی است و انتظار می رود که منتشر شد بعد امروز پرچمدار محمد عیسی یک نیروی دریایی گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا تیرانداز کشته شد یا به زندان برده شد. مقامات نیروی دریایی را نه در پاسخ به پرسش در مورد چگونگی مسلح بود "خنثی کرد."

جزئیات بعدی: برخی از سربازان در حال حاضر مجاز به پوشیدن ارتش جدید جنگل زبانه

"تیرانداز دیگر تهدید," نیروی دریایی گفت: در تازه ترین بیانیه خود در این حادثه.

USNI خبری گزارش داد که یک نیروی امنیتی تیم در هوا ایستگاه کشته شدن یک "مرد عرب" که در حمله یک دروازه در این پایگاه با توجه به ناشناس رسمی.

نیروی دریایی و وزارت دفاع اشاره کرده اند و سوال در مورد این گزارش و اینکه آیا این حادثه در حال بررسي است که ممکن است حمله تروریستی به FBI در هوستون ، اف بی آی است و نه در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا فرد مسلح به ضرب گلوله کشته شد و یا اگر آژانس در حال حاضر پیشرو بررسی است.

اف بی آی نیز نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا تیرانداز در یک وسیله نقلیه و اگر مهاجم بود و سلاح و یا اخراج هر عکس.

این مستند که رفت به جای این صبح است و از آنجا برداشته شده است با توجه به درجه ایستگاه Facebook صفحه. تمام پرسنل هنوز هم توصیه به روشنی از پایه شمالی دروازه که در آن حادثه رخ داده است.

Naval Criminal Investigative Service مقامات و دولت های محلی و پرسنل اجرای قانون در صحنه عیسی گفت.

این است که حداقل سوم تیرانداز فعال در نیروی دریایی تسهیلات در کمتر از شش ماه.

در دسامبر. 4 یک دریانورد کشته شدن دو نفر و مجروح شدن یک سوم در پرل هاربر نیروی دریایی کشتی سازی در هاوایی است. ملوان بعد خودش را کشته بود.

دو روز بعد عربستان سعودی آموزش افسران در نیروی هوایی ایستگاه در پنساکولا فلوریدا کشته شدن سه ملوانان و صدمه هشت نفر دیگر هنگام باز کردن آتش سوزی در یک کلاس درس و ساختمان وجود دارد. اجرای قانون فدرال عوامل پس از تعیین این حمله را یک اقدام تروریستی.

جاناتان هافمن یک سخنگوی پنتاگون گفت: پایه استاوروپول در سال های اخیر در پی دیگر تیراندازی و اقدام به نقض شد.

"من می توانم صحبت می کنند به طور خاص برای کورپس کریستی به عنوان پایه ای چون من در حلقه به عنوان مقدار در هر فرد پایه اقدامات امنیتی اما به طور کلی ما قرار داده اند در اقدامات امنیتی اضافی در پایگاه های خود در تاریخ اخیر," او گفت:.

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب