ایران رییس مجلس شورای اسلامی محمد باقر قالیباف گفت: هر گونه مذاکره با ایالات متحده خواهد بود “بیهوده” به او تحویل داده شده خود را برای اولین بار عمده سخنرانی به محافظه کار تحت سلطه مجلسی در روز یکشنبه.

قالیباف یک فرمانده سابق سپاه پاسداران’ نیروی هوایی انتخاب شد سخنران روز پنج شنبه پس از فوریه انتخابات که چرخش تعادل در قوه مقننه نسبت به فوق العاده محافظه کاران است.

به تازگی تشکیل مجلس “در نظر مذاکره و مماشات با آمریکا به عنوان محور استکبار جهانی به بیهوده و مضر” گفت: قالیباف.

او همچنین قول داد انتقام حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در ماه ژانویه که به کشته شدن قاسم سلیمانی فرمانده سپاه در عملیات خارجی بازو.

“استراتژی ما در مقابله با تروریستی امریکا است که به پایان انتقام شهید سلیمانی خون” او گفت: نمایندگان مجلس در یک سخنرانی تلویزیونی ،

او گفت: “مستلزم “کل اخراج از امریکا تروریستی ارتش از منطقه است.”

چندین دهه تنش میان تهران و واشنگتن را به شدت افزایش یافت در سال گذشته با قسم خورده دشمنان قوس دو بار ظاهر می شود برای رسیدن به آستانه یک رویارویی مستقیم.

تنشها در حال افزایش است, پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از یک نقطه عطفی توافق هسته ای و شروع reimposing فلج کننده تحریم ها بر اقتصاد ایران.

که به دنبال ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد در ماه ژانویه که به کشته شدن سلیمانی بسیار محبوب رقم در جمهوری اسلامی است.

روز بعد ایران اخراج یک مجموعه از موشک در نیروهای ایالات متحده مستقر در عراق در اقدامی تلافی جویانه اما تهمت تصمیم گرفتند در برابر گرفتن هر گونه اقدام نظامی در پاسخ.

قالیباف به نام برای روابط بهبود با همسایگان و با “قدرت های بزرگ بودند که با دوستان ما در دوران سخت و سهم قابل توجهی استراتژیک روابط” بدون نام بردن از آنها.

58 ساله قالیباف سه بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری که از دست رفته را به زمان فعلی حسن روحانی در انتخابات گذشته در سال 2017.

به تازگی انتخاب بلندگو نیز در خدمت به عنوان شهردار تهران و جمهوری اسلامی رئیس پلیس قبل از مصرف تا آخرین پست.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im