در مجلس سنا تصویب جدید عامل نارنجی Presumptive بیماری كم تا خانه مرحله نهایی مسابقات

سنا اکثریت تایید شده علاوه بر دفاع از آن سیاست لایحه به گسترش وزارت امور ايثارگران لیست از بیماری ها در نظر گ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

سنا اکثریت تایید شده علاوه بر دفاع از آن سیاست لایحه به گسترش وزارت امور ايثارگران لیست از بیماری ها در نظر گرفته شده مربوط به قرار گرفتن در معرض عامل نارنجی اضافه کردن سرطان مثانه, کم کاری تیروئید و پارکینسون.

اندازه گیری عبور از مجموعه بحث میان مجلس نمایندگان و مجلس سنا بر سر این موضوع که دو اتاق آشتی دادن تفاوت های مربوطه نسخه از لایحه دفاعیه. در آخرین لحظه بحث این هفته مشابه ارائه شده بود حذف شده از خانه بیل.

جزئیات بعدی: SecDef می خواهد برای متوقف کردن اجرای قانون فدرال عوامل پانسمان مانند نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

سنا تصویب متمم 94-6. اعضای مجموعه به رای دادن در کل لایحه اواخر این هفته.

سناتور. جان تستر, مونتانا, رتبه بندی دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا که این لایحه حمایت خبر داد و گفت: عدالت برای این جانبازان "بود و دیر شده است."

"وظیفه مقدس ما این است که به مراقبت برای کسانی که زخمی شدند. ما حاضر به پوشش بیماری ها مانند سرطان مثانه, کم کاری تیروئید و پارکینسون. [VA] به نظر نمی رسد فکر می کنم که قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی سمی در ویتنام است که هزینه های جنگ. اجازه دهید من به شما بگویم که آنها در اشتباه هستند او گفت:" در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه قبل از رای گیری.

اگر به قانون امضا شده ارائه خواهد گسترش و مراقبت های بهداشتی واجد شرایط و مزایای از کار افتادگی به حدود 22,000 تحت تاثیر قرار جانبازان.

سابق سرویس کاربران با این بیماری شده اند در انتظار پس از سال 2016 برای تصمیم گیری از VA اینکه بخش خواهد گسترش آن لیست 14 شرایط شامل سه آنهایی که جدید است.

که ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی وجود داشت

مطرح و یا شواهد کافی است که این سه بیماری در ارتباط هستند با قرار گرفتن در معرض علف کش مورد استفاده قرار گیرد در طول جنگ ویتنام.

در سال 2018 این آکادمی به این نتیجه رسیدند که "شواهد کافی" نیز وجود دارد ارتباط فشار خون بالا و بیماری های مرتبط با جانبازان به عامل نارنجی و دیگر defoliants.

این پیشنهاد که به تصویب مجلس سنا را شامل نمی شود, فشار خون, با این حال. بیماری شایع در میان افراد مسن و اگر آن گنجانده شده بود ممکن است اضافه شده بیش از دو میلیون جانبازان و معلولین رول در 10 سال آینده در برآورد هزینه از $11.2 میلیارد دلار به 15.2 میلیارد دلار با توجه به VA.

تصمیم به شامل فشار خون بالا در این قانون این زمان بود که سازش و نمایندگان مجلس و گروه های حمایت متعهد شده اند تا با فشار دادن آن را شامل می شود.

در سال 2017, پس از, VA, منشی, David Shulkin حمایت از جمله سرطان مثانه, کم کاری تیروئید و پارکینسون در لیست presumptive, بیماری ها, اما او هرگز به طور رسمی اعلام کرد تصمیم خود را.

با توجه به داخلی و اسناد Shulkin شده بود در آستانه از جمله سه شرایط زمانی که دفتر مدیریت و بودجه و دیگر مقامات کاخ سفید در اعتراض به آنچه که آنها به نام "محدود شواهد علمی" و هزینه.

در همین حال هزاران نفر از جانبازان صبر کردم.

"واقعیت این است که این دولت -- مغلوب ساختن پیشی جستن دولت -- خودداری کرده است به گسترش لیست از presumptive شرایط بهداشتی در ارتباط با عامل نارنجی" تستر گفت.

او تحت حمایت این قانون در مجلس سنا. در خانه کنار متمم پیشنهاد شد با تشکر. جاشوا سخت تر D-کالیفرنیا. آن را تصویب کمیته نیروهای مسلح مجلس اما زده بود از این لایحه توسط مجلس قوانین کمیته که تصمیم گرفت که آن را شامل نمی شود یک شرط راه برای پوشش هزینه های آن به نام "پرداخت ،

یک منبع نزدیک به روند گفت که دفتر بودجه کنگره ارائه رسمی ارزیابی از هزینه های سخت تر را اصلاح بود که در "ده ها میلیارد" در حالی که این ارزیابی با توجه به تستر شد "$10 میلیارد دلار است."

منبع سوال 10 میلیارد دلار برچسب قیمت.

"هزینه است و نه به افزایش است. ما در حال از دست دادن این افراد در هر روز است. ممکن است برخی از عروسی فواید اما نکته غم انگیز این است که آنها نیز از یک سنی که آنها در حال رفتن بیش از حد" گفت: این منبع که صحبت در پس زمینه به عنوان او مجاز به بحث در مورد این موضوع.

VA وزیر رابرت Wilkie گفت: نمایندگان مجلس در اواخر سال گذشته او می خواهد نتایج دو مطالعه -- ویتنام دوران سلامت نگر, مشاهده, مطالعه, و یا VE-قهرمانان و ویتنام دوران مطالعه مرگ و میر -- به بررسی برای انتشار قبل از اعلام تصمیم در مورد اینکه آیا به گسترش presumptives لیست.

VA شروع شناخت بیماری های مرتبط با علف کش قرار گرفتن در معرض در ویتنام در سال 1991 نامگذاری 14 بیماری که تصور می شود مربوط به قرار گرفتن در معرض از جمله هوچکین, بیماری مولتیپل میلوما غیر هوچکین لنفوم زودرس نوروپاتی محیطی, porphyria cutanea tarda, سرطان پروستات, تنفسی سرطان بافت نرم سارکوم, chloracne نوع 2, دیابت, نور, زنجیره amyloidosis, ایسکمیک قلب و بیماری مزمن سلول B لوسمی بیماری پارکینسون.

علاوه بر این اسپینا بیفیدا به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک بیماری مربوط به عامل نارنجی در فرزندان جانبازان.

این سناتور که رای علیه اندازه گیری شد و همه خواهان: مایک براون از ایندیانا جان کندی از لوئیزیانا تد کروز از تگزاس مایک لی از یوتا رند پل از کنتاکی و ریک اسکات از فلوریدا.

پس از رای تستر ابراز اطمینان کرد که اندازه گیری آن را به نسخه نهایی این لایحه با توجه به حمایت قاطع برای آن در مجلس سنا.

همانطور که برای کسانی که علیه آن رای دادند و او گفت: او می خواهم عشق را به "صحبت کردن با کسانی که شش نفر برای دیدن چه خبر است در سر خود را."

"من نمی توانم فکر می کنم از یک دلیل خوب برای رای دادن در برابر این. ... شما می توانید آن را می گویند پول هزینه اما واقعیت این است که این هزینه از جنگ" تستر گفت.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: گزارش ادعا می کند ویتنام عصر جانبازان بودند در معرض عامل نارنجی در گوام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب