فراتر از فورت هود: کمبود در ارتش تجاوز جنسی پیشگیری تلاش کارشناسان می گویند

با وجود منابع اختصاص داده شده برای جلوگیری از تجاوز جنسی در ارتش قابل توجهی کمبود و سهل انگاری در حال خروج نی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

با وجود منابع اختصاص داده شده برای جلوگیری از تجاوز جنسی در ارتش قابل توجهی کمبود و سهل انگاری در حال خروج نیروهای آسیب پذیر وزارت دفاع مقامات و خارج از طرفداران شهادت به نیروهای مسلح مجلس فرعی در پرسنل نظامی در روز چهارشنبه.

در این جلسه چندین اعضا جلب توجه به کاستی در ارتش, جنسی پیشگیری از جرم تلاش.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی عملیات ویژه تصویب اولین ریش عمامه چشم پوشی برای سیک Airman

در پی ونسا Guillen مورد شش نفر از پرسنل ارتش آمریکا که فرماندهی نیروهای دفتر بازرس کل واقعیت افزوده توسط یک مربی از خدمات آزار و اذیت جنسی/حمله پاسخ و برنامه های پیشگیری و ویژه قربانی مشاور از 18 هوابرد سپاه در فورت براگ در کارولینای شمالی انجام بازرسی از تیز در برنامه و دستور آب و هوا در فورت هود تگزاس در ژوئن 27, گفت: سرهنگ پاتریک Wempe فرمان بازرس کل در FORSCOM. این پایگاه بازدید به این نتیجه رسیدند ژوئیه 3.

با توجه به ناشناس نوشته شده نظرسنجی از بیش از 225 سربازان در فورت هود اکثریت گفتند که گزارش در صورتی که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و تقریبا تمام گفت: رهبران خود را گزارش آزار و اذیت جنسی و تجاوز جدی است.

"سطح اعتماد در رهبری آنها بالا بود -- 94 درصد بر اساس نظرسنجی" Wempe گفت. "تمایل برای گزارش هر دو حمله و آزار و اذیت شد 84 درصد و 87 درصد بود."

Troublingly به عنوان ذکر شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز و دیگر رسانه های این بررسی نشان داد که بیش از یک سوم از زنان فورت هود سربازان که در زمان بررسی گزارش تجربه آزار و اذیت جنسی.

Wempe گفت: جنسی قربانیان جرم و جنایت در مورد چگونه آنها را درک توسط دیگران است که "یکی از کسانی که به دلایل مختلف که قربانیان نشان داد آنها نمی خواهد گزارش" حوادث.

دکتر Nate Galbreath معاون وزارت دفاع را حمله جنسی, پیشگیری و پاسخ دفتر (SAPRO) نامیده می شود برای پیچیده آموزش برای تیز افسران به یادگیری برای کمک به آزار و اذیت جنسی قربانیان در راه احترام.

همه سربازان اولیه دریافت شارپ آموزش ظرف 14 روز از پیوستن به ارتش, با توجه به Galbreath.

"علاوه بر این," او گفت:, "ما گرفته تعداد مختلف تلاش از ماه مه سال 2019 برای اطمینان از تاریخ و رهبران و خط اول سرپرستان باید این مهارت قادر به مقابله با این رفتار است."

در نور آمار نشان شيوع آزار جنسی Galbreath اذعان کرد که اعضای خدمات در حال گرفتن آموزش و پرورش آنها باید در مورد رفتار غیر قابل قبول با وجود شارپ آموزش آنها انجام زمانی که آنها پیوستن به ارتش.

این سرویس اعلام کرد در 10 ژوئیه آن را آغاز گسترده تر بررسی مستقل از "فرمان آب و هوا و فرهنگ" در فورت هود. در روز پنج شنبه ارتش نام پنج غیر نظامی و کارشناسان انجام خواهد شد که به نقد و بررسی و گفت: آنها را ارزیابی "داده های تاریخی و انجام مصاحبه با اعضای نظامی شهروندان و اعضای جامعه محلی است."

Guillen, 20 گذشته دیده مارس 22 در یک پارکینگ در هود. بدن او پیدا شد 30 ژوئن در لئون رودخانه در Bell County, Texas, با توجه به U. s. Army تحقیقات جنایی فرماندهی. مظنون Spc. هارون رابینسون 20 در زمان زندگی خود را در جولای 1 بعد از پلیس مواجه او در Killeen, Texas. دیگری غیر نظامی مظنون دستگیر شد و به اتهام کمک به رابینسون تجزیه Guillen بدن, مقامات گفت.

"فورت هود در حال تبدیل شدن به یک نقطه داغ" گفت: لوسی دلم Gaudio ارتش جانباز و فعال در تلاش های مردمی به دنبال عدالت برای Guillen. "بیست و سه سرباز کشته شده اند و یا کشته شدن در فورت هود در این سال که التماس برای سوال."

دلم Gaudio به نام برای ارتش به راه اندازی جنسیتی خاص مکالمات برای سربازان که گزارش آزار و اذیت جنسی و تجاوز در ارتش و جامعه است. "باید آن را یک حزب مستقل عمل می آید به بررسی شروع."

"ترس از اقدامات تلافی جویانه به عنوان بیان شده توسط Spc. Guillen به خانواده اش توجه او را آزار جنسی همچنان یک راننده برای اکثریت نظامی آسیب جنسی بازماندگان به سکوت" گفت: ملیسا برایانت یک کهنه سرباز ارتش و بخشی از جنبش مردمی.

"آخرین داده ها نشان می دهد 64 درصد از زنانی که گزارش آزار و اذیت جنسی در صورت مقابله به مثل" او افزود: "و 66 درصد از اقدامات تلافی جویانه گزارش ادعا شده که retaliators بودند در خبرنگاران زنجیره ای [فرماندهی]."

برایانت از کنگره خواست به در نظر گرفتن اصلاحات قانونی مربوط به تغییر گزارش های زنجیره ای در داخل مالی 2021 دفاع ملی مجوز قانون

او به نام "اجازه می دهد حذف از تعصب در زنجیره ای از فرمان و مصرف آن به ویژه دادستان قادر به بی طرفی تحقیقات و تعقیب از جرایم جنسی در ارتش است."

"خدمات اعضا همه جا را شجاعانه مطرح شده صدای خود را به تقاضای پاسخگویی به تماس های خود را از عاملان و تقاضا تغییر در حال حاضر" گفت: Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا رئیس کمیته فرعی نیروهای مسلح مجلس در پرسنل نظامی است. "آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و تلافی هرگز قابل قبول هستند."

مرتبط با: سرباز ونسا Guillen قتل در حال حاضر یک وحدت گریه برای نمایندگان مجلس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب