Facebook Pages می تواند به زودی قادر خواهید بود به اتهام کاربران برای دسترسی به آنلاین رویدادهایی مانند کنسرت ها و اجراهای.

این شبکه اجتماعی در حال برنامه ریزی برای رول کردن یک مجموعه گسترده ای از ویدئو-تمرکز امکانات و بهبود ثبات خود را از محصولات و سیستم های فروش بلیط از انواع است که یکی از چشم نواز چشم انداز.

مرتبط: چگونه برای حذف Facebook account

“شما قادر خواهید بود به علامت Facebook حوادث به صورت آنلاین و تنها در هفته های آینده, ادغام, Facebook Live, بنابراین شما می توانید پخش را به مهمانان خود” Facebook نوشت: در یک پست وبلاگ در پایان هفته گذشته است.

“برای حمایت از سازندگان و کسب و کارهای کوچک ما برنامه ریزی برای اضافه کردن توانایی برای صفحات به پرداخت هزینه برای دسترسی به رویدادهای زندگی می کنند فیلم در Facebook – هر چیزی از اجرای آنلاین به کلاس های حرفه ای کنفرانس.”

مشخص نیست چه تعداد به عنوان “کسب و کارهای کوچک” اما امیدوارم این نمی شود به کاربران نیاز به پرداخت برای تماشای هر چیزی و همه چیز را در Facebook Live.

این نمی تواند تنها بالقوه روش جمع آوری پول نقد از طریق Facebook Live.

“به شما کمک کند جمع آوری پول برای علل, شما هم اکنون می توانید اضافه کردن دکمه اهدا به فیلم های زنده هر کجا که غیر انتفاعی جمع آوری اعانه در دسترس هستند” پست وبلاگ همچنان ادامه دارد.

Facebook می گوید آن را آوردن دوباره با هم زندگی می کنند “بنابراین شما می توانید اضافه کردن شخص دیگری به خود تصویری زنده … را در یک مهمان و سخنران مصاحبه با یک متخصص و یا انجام با یک دوست”.

زندگی با یک شرکت-پخش از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما برو وحشی در Facebook Live با مهمان, در حالی که مخاطبان کوچک ساعت روی مبهوت.

“با این ویژگی شما می توانید در یک مهمان و سخنران مصاحبه با یک متخصص و یا انجام با یک همکار هنرمند در میان دیگر استفاده از موارد” Facebook می گوید.

مرتبط: چگونه برای جلوگیری از Facebook ردیابی شما هنگامی که شما در Facebook

Facebook همچنین اعلام کرد Messenger اتاق است که می تواند نگه دارید تا به 50 نفر آن را بهبود Facebook, دوستیابی تجربه در ماه های آینده شامل مجازی خرما که در آن کاربران قادر خواهید بود به درخواست کسی را در یک در یک تماس ویدیویی از طریق Facebook Messenger و گروه واتساپ تماس های ویدئویی در حال گسترش است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im