بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت می کند نیاز به یک بزرگتر نیروی SecArmy می گوید

به عنوان سربازان یک بار دیگر به نام, پاسخ به coronavirus بحران ارتش را بالا غیرنظامی یمن گفت: همه گیر ثابت می

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399

به عنوان سربازان یک بار دیگر به نام, پاسخ به coronavirus بحران ارتش را بالا غیرنظامی یمن گفت: همه گیر ثابت می کند نیاز به یک بزرگتر نیروی.

ارتش اعزام بیش از 50,000 سربازان متحده در سراسر کشور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: پنج شنبه. که در همان زمان 178,000 بیشتر سربازان مستقر شده اند به خاورمیانه و اروپا و منطقه آسیا و اقیانوس آرام و در جای دیگر در سراسر جهان است.

"کاملا رک و پوست کنده همه [گیر] می کند این است که توجیه یک پایان بزرگ و قدرت" مک کارتی گفت: در طول یک FedInsider رویداد چگونه رمان coronavirus مؤثر است ،

جزئیات بعدی: فضای نیروی انتخاب بیش از 2400 سربازان برای پیوستن به این سرویس جدید

سربازان ساخته شده اند و بیمارستان و پشتیبانی کارکنان بیمارستان کمک به ارائه مواد غذایی و مدیریت خانه های پرستاری از رئیس جمهور اعلام اضطراری ملی در ماه مارس به عنوان COVID-19 موارد شروع گسترده در سراسر کشور در حال حاضر کشتار بیش از 137,000 آمریکایی است.

"ما شده اند در هر جبهه از COVID همه گیر همراه با بازداری در نزدیکی همسالان عملیات جنگی در شرق میانه و ما در حال آنهایی مرکزی به توسعه واکسن تلاش برای رئیس جمهور در عملیات پیچ و تاب سرعت," ارتش, منشی, گفت:.

مک کارتی مشخص نیست شنبه چگونه بسیاری از سربازان او فکر می کند که ارتش نیاز دارد.

زمانی که در حال حاضر وزیر دفاع علامت Esper خدمت شد و در مک کارتی در سال 2018 ارتش اعلام کرد برنامه ای برای افزایش اندازه فعال وظیفه نیروی 500,000 دهه آینده.

خدمات پایان-قدرت هدف برای 2021 است 486,000.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال پل چمبرلین است که سر تا ارتش بودجه به خبرنگاران گفت: در ماه فوریه زمانی که بودجه سال آینده رونمایی شد که این خدمات برنامه ریزی شده برای افزایش اندازه از نیروی متوسطی بیش از چهار تا پنج سال آینده با اضافه کردن حدود 1000 نفر از سربازان در سال است.

ارتش در زمان جدید کروناویروس مربوط به ماموریت در اوایل این ماه. ارتش ایالات متحده شمالی اعلام کرد که اعزام پزشکی و پشتیبانی نیروهای به تگزاس و کالیفرنیا در آمریکا است که دیده می شود در تابستان خوشه در COVID-19 موارد است.

درخواست برای ارسال پرسنل نظامی به این دو مکان از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ایالات متحده است.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: نیروهای نظامی که در پاسخ به COVID-19 بحران در حال حاضر واجد شرایط برای این مدال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب