ایمیل های خود را: آیا شما یک CoolerMaster تفنگ دار 3?

مطمئن شوید برای بررسی بازگشت هر جمعه ناهار برای ما نامه به سردبیر و درگیر با ارسال ایمیل های خود را به editor@

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 اردیبهشت 1399

مطمئن شوید برای بررسی بازگشت هر جمعه ناهار برای ما نامه به سردبیر و درگیر با ارسال ایمیل های خود را به editor@trustedreviews.com.

ما از ویژگی های بهترین در این صفحه در پایان هر هفته با نیک و تیم را پاسخ.

مصاحبه به تلویزیون

من عاشق بازیگران به تلویزیون – به خصوص در این زمان که ما از لحاظ جسمی نمی تواند با یکدیگر ارتباط برقرار. من می خواهم به درخواست وجود دارد یک راه برای 'بازیگران' برنامه از یک گوشی به یک تلویزیون هوشمند. من انجام داده اند این با فیلم و یا فیلم های یوتیوب. پس من باید 6 ازدواج کودکان و 19 grandkids تلفن است که فقط بیش از حد کوچک برای دیدن آنها.

— پگی Siragusa

این برنامه نیاز به سخت افزار یا سازگار با تلویزیون های هوشمند به کار می کنند. فرض کنید شما یک تلفن آندروید ما توصیه می Chromecast. برخی از تلویزیون های دارای Chromecast ساخته شده است در. این است که سخت افزار را قادر می سازد که تلویزیون خود را برای دریافت محتوا از تلفن خود و یا قرص و نمایش بر روی صفحه نمایش. شما می توانید پیدا کردن که آیا تلویزیون شما یکی از آنها را در اینجا. اگر نه, شما می توانید خرید Chromecast به عنوان یک add-on – ما به عنوان خوانده شده Chromecast نقد و بررسی در اینجا. هنگامی که شما که این برنامه بازیگران محتوا را برای شما. بسیاری از برنامه نیز ارائه, ریخته گری, گزینه اگر شما از سخت افزار در حال حاضر تلویزیون و دیزنی+ بودن دو نمونه کاهش نیاز به استفاده از یک برنامه جداگانه.

G8 قدرت نقد و بررسی

فقط خواندن خود موتور G8 قدرت نقد و بررسی, من علاقه مند به دیدن که در حالی که یکی از گوشی جوانب مثبت است که آن را به یک صفحه نمایش مناسب و معقول یکی از منفی آن است که آن را به یک فقیر صفحه نمایش. احتمالا یک تلفن با مسائل مربوط به هویت یا شخصیت های متعدد و یا چیزی. بهترین آرزوها و واقعا لذت بردن از خواندن در مورد اعتماد, بررسی, از, حماسه, mobile tech nerd!

— جیمز فریمن

با تشکر برای بودن بسیار آمرزنده جیمز. ما با داشتن یک سر خوب ابتدا در مورد چگونه است که یکی کردم اما کافی است ما در حال ویرایش آن را در حال حاضر. صفحه نمایش که بزرگ نمی باشد. سلامتی برای این نکته ،

دل G3 – دوام خواهد آورد ؟

من یک لپ تاپ Dell Inspiron 5577. پس از نه ماه استفاده از لپ تاپ شروع به داشتن مشکلات. زمانی که بازی روی باتری و یا متصل به AC, آن را فقط خود را تعطیل. من آن را در زمان به مهندسین مختلف آنها به من گفتند که آنها نمی دانم مشکل چه بود با آن است.

بنابراین من به دنبال به دست آوردن یکی دیگر از, اما من به شما به عنوان خوانده شده بررسی در دل G3 و من آن را دوست دارم اما من می ترسم آن را نیز ممکن است مشکل مشابه دارند. پس لطفا من نیاز به راهنمای خود را در گرفتن یکی دیگر از لپ تاپ.

— Babatunde Tobi

به طور معمول Dell بسیار امن و پس از آن برای تلفن های موبایل مانند شما بوده ام به بد بخت. بدون دانستن بیشتر در مورد آنچه شما می خواهید به استفاده از لپ تاپ خود را برای آن را سخت را توصیه. ما توصیه می شود دل G3 به عنوان یک بودجه لپ تاپ بنابراین در صورتی که اصلی خود را با استفاده از آن خواهید بود. در غیر این صورت نگاهی به ما بودجه بهترین لپ تاپبهترین لپ تاپ و بهترین لپ تاپ راهنمایی برای گزینه های بیشتر.

فهرست محصولات شکار

من شده اند به دنبال دو سال گذشته به صورت یک درایو خلیج لوازم جانبی توسط CoolerMaster به نام "تفنگ دار 3".

من متوجه شده است که شما به تازگی اضافه شده در این بررسی به آن, و من اینجا هستم تا گدایی در زانو من می دانم که اگر آن را ممکن است برای خرید گفت: آیتم از شما.

من می دانم آن است که یک شوت اما من گیر در خانه در اینجا در میلان در قرنطینه و نیازی به گفتن من مقدار زیادی از زمان به کار بر روی کامپیوتر من ساخت.

آن را ندارد به جدید آن حتی نمی نیاز به بسته بندی اصلی تا آنجا که به من مربوط می شود و من به خوبی آماده به پرداخت قیمت شما لازم است به علاوه حمل و نقل به ایتالیا ،

اساسا من به هر چیزی که شما می گویند بله و به من اجازه می دهد به من درس خوان modder دست که تفنگ دار که کاملا مناسب من Corsair C70 نظامی سبز مورد و در نهایت کامل نگاه gaming rig شده است که با من در 7 سال گذشته.

با تشکر بسیار از شما برای صبر و شکیبایی شما و پوزش از این درخواست عجیب و غریب.

— آلبرتو در مقابل ایتالیا

آه با عرض پوزش – به این دلیل که بررسی ظهور به بالا بود چرا که ما انجام داده ایم مقدار زیادی از کار برای بهبود دید سایت در سایت گوگل, حرکت, پیر, چندین بررسی بر روی تک صفحات. یکی از عوارض جانبی برخی از قدیمی تر بررسی کردم دوباره منتشر شده پس از نگاه زمان دوباره. بنابراین متاسفانه ما اصلا این محصول دروغ گفتن در اطراف دفتر. با عرض پوزش ما نمی تواند کمک کند اما ما در حال انتشار این امید که شخص دیگری آن را می بیند و یکی در اتاق زیر شیروانی آنها ممکن است می خواهید به بخشی با. موفق باشید!

Trustiness

شما در هر حال در ارتباط با Trustpilot?

— استیون Challinor

ما مستقل و بیارتباط عملیات با صاحبان مختلف اگر چه TI رسانه های غیر اجرایی رئیس نیز رئیس Trustpilot (در میان چیزهای دیگر). ما دسترسی Trustpilot درست مثل هر کس دیگری.

که آن را برای یک هفته دیگر. با تشکر دوباره به همه افرادی که ایمیل فرستاده و در نگه داشتن ایمیل در گفتگو را ادامه دهد. ایمن ماندن!

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im