بله, شما می توانید تمیز خشک در خانه—در اینجا چگونه

آن بوده است در حدود دو هفته پس از آخرین خشک تمیز کردن کسب و کار توقیف. زمستان خود را پایان ژاکت شمع جمع آوری گ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399

آن بوده است در حدود دو هفته پس از آخرین خشک تمیز کردن کسب و کار توقیف. زمستان خود را پایان ژاکت شمع جمع آوری گرد و غبار در گوشه ای از اتاق خواب خود را. چند پیراهن ابریشم شده اند نجات از حمل و نقل کردن لباس های شسته شده و آویزان در کمد...شما فکر می کنم که شاید شما می توانید فشار بیشتر می پوشد از آنها. Faux خز تسلی دهنده از سوی دیگر می تواند واقعا واقعا حرفه ای استفاده کنید حذف در حال حاضر. همه به نظر می رسد از دست داده اما واقعا این نیست.

من صرف از سال گذشته یا بیشتر در یک بیت از یک ماموریت برای زندگی پاک است. من شروع با نگه داشتن قابل استفاده مجدد بطری آب و لیوان قهوه آماده در کیسه. من پس از آن تغییر به خرید کمتر لباس و خرید بسیاری دست دوم; شروع کمپوست و شروع به راه رفتن در هر کجا که من می توانم آب و هوا اجازه.

من همچنین کاهش قابل ملاحظه وابستگی من در تمیز کردن و خشک.

برای یک زن و شوهر از دلایل. یک هفته خشک تمیز کردن برنامه در حال تبدیل شدن باور نکردنی منجلاب پول برای من. و پس از آن وجود دارد تاثیر آن بر محیط زیست. به من آموخته اند که بسیاری از تمیز کردن و خشک است و نه حتی در واقع خشک; لباس خیس و نه فقط با آب, اما با perchloroethylene یا perc و دیگر مواد شیمیایی است که undesirably به آبراه های ما (و چوب به لباس های ما).

و پس از آن وجود دارد تمام پلاستیکی که ما خشک و تمیز لباس ها بازگشت.

من تصمیم گرفتم چیزی نیاز به تغییر پس من شروع شستشو موثر تر و روشن تر مواد شوینده (وجود دارد یک طیف) اما من نمی تواند به عنوان آنجا که من پیدا معتبر "دوستدار محیط زیست" خشک, تمیز کننده, نزدیک من. که زمانی که آن را به من رسید: شاید تمیز کردن خشک هرگز نمی تواند واقعا دوستدار محیط زیست, مگر اینکه در خانه انجام می شود.

حقیقت این است که من شده اند قادر به به طور کامل طلاق تمیز کردن و خشک. هنوز هم وجود دارد برخی از لباس های من اصلا خودم اعتماد به شستشو و برخی از لکه ها هیچ مقدار از تبادل نظر نرم می تواند حذف (سرزنش برخی از اشوبگرانه مراسم عروسی!). اما من به این می گویند: شانس هستند شما می توانید صفحه اصلی-پاک تر از کمد لباس خود را از شما فکر می کنید.

در اینجا برخی از چیزهایی که من آموخته ام در طول راه با استفاده از بسیاری از آنچه من در حال حاضر در صفحه اصلی و در شربت خانه. من نیز اضافه شده در برخی از ستارگان راهنمایی از شما جامعه ما است. معلوم شما شده اند در آن به مراتب طولانی تر از من تا کنون با تشکر از شما.

از فروشگاه ما

1. نقطه تمیز که لکه.

اغلب من می خواهم خودم را ارسال لباس به پاک کننده ها به دلیل آزار دهنده لکه, اما اگر شما یک نقطه حمله می کند و آن را بلافاصله شانس هستند که شما نمی خواهد نیاز به. در حالی که وجود دارد نکات خاص و لکه های من به طور کلی توصیه این است که به کمک طلب کردن شربت خانه خود را! خمیر جوش شیرین و آب است یک راه عالی برای قبل از درمان لکه ها از روی لباس قبل از شما آن را بشوییدبه خصوص با پنبه و مخلوط. با پشم سعی کنید بلات لکه را با باشگاه نوشابه با استفاده از یک پارچه جاذب. شما همچنین می توانید, مرطوب لکه را با آب سرد و سپس dab الکل با استفاده از یک توپ پنبه در این منطقه است.

2. ژاکت و مش کیسه های یک تیم رویایی

"ترفند برای شستن چیزهایی که شما فکر می کنید در حال خشک تمیز-فقط زنانه است و قرار دادن آنها را در یک کیسه توریمی گوید:" لباس های شسته شده مبلغ پاتریک ریچاردسون (بله, که یک چیز!) در این آموزش است. مش کیسه های خود را ناجی او توضیح می دهد چرا که آنها کاهش سایش. نکته مهم دیگر این است که برای شستن آنها را در یک بیان چرخه به طوری که آنها در حال غلت به عنوان طولانی است. من دست شستن از ژاکت های بافتنی با مواد شوینده ملایم و سپس به آرامی با فشار آب از آن با دست یا در برابر نزول (بدون wringing). من پس از آن رول ژاکت من در یک حوله خشک به جذب بیش از حد آب یک ترفند یاد گرفتم اینجا.

3. ...به عنوان ابریشم و مش کیسه

لباس های ساخته شده از الیاف طبیعی مانند ابریشم و کتان می تواند شسته شده با دست و یا در آب و هوای سرد اکسپرس چرخه (دوباره بریزید و لغزش آنها را در یک کیسه توری: کمتر آنها در مورد بهتر). قبل از شستن هر رنگ عمیق آزمون ثبات رنگ بالا با خیس کردن یک منطقه کم رنگ از آیتم (من این درس در راه سخت). اگر رنگ خونریزی آن را احتمالا بهترین آن را برای خشک پاک کننده.

4. تطبیق پذیری از سرکه

شما همچنین می توانید درمان ابریشم لباس با خیساندن آنها را در یک سطل پر از سرکه رقیق برای 30 دقیقه برای خنثی کردن و از بین بردن بو (سرکه نیز گفت: برای بازگرداندن شین طوری بساز!). خیس کردن آنها را در دشت آب سرد پس از, و اجازه دهید آنها را خشک.

5. سرمایه گذاری در کیفیت خوب بخار

بخار لباس های خود را موجب صرفه جویی در انرژی و سرحال لباس, تمدید زمان بین تمیز کردن و خشک. من این را خاموش در حالی که در نهایت قبل از پریدن در و خرید یک. به عنوان Jan صدا کردن یک عضو جامعه که می شوی تمام پشم ژاکت های بافتنی در خانه می گوید: "یک کشتی بخار را حتی پاک کردن لکه کوچک از پشم است." (سشوار او می افزاید: همچنین این ترفند را انجام دهد.)

6. استفاده از خود را ارزان ودکا

اگر چیزی را درست نمی کند بوی به عنوان تازه به عنوان آن را باید یکی دیگر از دلایل که چرا ما تمایل به عجله همه چیز را به پاک کننده شما می توانید با اسپری آن را با کمی ودکا—که هیچ بوی هنگامی که آن را خشک—از یک بطری اسپری. این یک ترفند عالی برای زمانی که شما دوباره از یک رستوران و لباس های خود را در حال بو از هر آنچه در آن است که شما فقط می خوردند.

7. شما می توانید شستن پشم! بله شما می توانید!

در زمستان کت می تواند تبدیل به یک خشک تمیز کردن هزینه. در این سال من قصد دارم برای به چالش کشیدن آن است. من قصد دارم برای شستن من پف کننده کت و مرغ در یک چرخه ظریف در سرد آب ولرم و سپس هوا-خشک کردن آنها را. پشم کت می تواند یک کمی دلهره آور تر است اما من فقط این گام به گام, آموزش, و من قصد دارم برای تست آن را بر روی یک کت نخود آخر این هفته (wish me luck!).

8. استفاده از فریزر خود را

پس این یک نکته بسیار خاص. روز دیگر یک دوست به من گفت که او می فرستد و او را گران شلوار جین برای تمیز کردن و خشک. (او از من خواست به قضاوت او پس نه باید به شما.) اما من این ترفند برای: شلوار جین-in-the-فریزر هک—یک رقصنده باله سوگند من می دانم از آن به گیر اضافی می پوشد برای او عرق leotards. این ترفند می تواند مورد استفاده قرار گیرد به "پاک" شلوار جین بین استفاده می کند. آن را ساده علم واقعا: دمای انجماد کشتن باکتری که باعث بوی کهنه.

از فروشگاه ما

در نهایت کسانی که پلاستیک لفافه. چند ماه پیش من سعی کردم به من یک پاک کننده قابل استفاده مجدد کیسه لباس برای تمام لباس های من برای رفتن به; اما متوجه شدم که همه آنها را خاموش پلاستیکی بسته بندی قبل از من آنها را برداشت و سپس آنها را به کیف من! در برخی از شهرهای خشک تمیز کردن کیسه ها را می توان بازیافت از طریق مجموعه ویژه مراکز با انواع دیگر طبقه بندی شده "film" از جمله کیسه های نان. فقط مطمئن شوید که شما را در درک دستورالعمل های تعیین شده توسط خود را بازیافت محلی برنامه.

اگر همه چیز با شکست مواجه, وجود دارد, خلاق, استفاده مجدد. دقت لفافه کردن لباس خود را (بازیافت هر مقاله که متصل) گره آویز پایان به مهر و موم شکاف و استفاده مجدد از این به عنوان کیسه زباله برای بازیافت (در نتیجه اجتناب از خرید آن به عنوان مقدار). من سعی کردم من با شیشه بازیافت و آنها برگزار شد. و دان ' تی را فراموش کرده ام به بازگشت به آن چوب لباسی خود را به پاک کننده ها.

  1. "کت پف کننده با پایین می تواند شسته شده با آب سرد و پرتاب درست در خشک کن با یک توپ تنیس است. در واقع من شنیده ام که خشک کن می تواند کمک به کرک کردن پس از آن مرطوب شود. فقط پرتاب یک توپ تنیس را در خشک کن با آنها." -Kelli اندرسون
  2. "من یک متخصص در بوی بدن پس از تبدیل شدن به "لباس بچه" برای بسیار بزرگ و گروه کر کلیسا که عینک قدیمی دهه cassocks (سیاه و سفید زیر بخشی فکر می کنم در کلیسای وستمینستر) ساخته شده از انگلیسی باستان پشم عرق از بسیاری از روزهای یکشنبه بیش از چند دهه. من شروع به شستن آنها در آب سرد, در یک نسیم ملایم چرخه. اما قبل از شستن من می خواهم douse مشکل مناطق smelliest آنهایی که با روغن درخت چای و سپس شستشو (سرد ملایم خط خشک). نتایج شگفت انگیز است و به خوبی به ارزش یک سعی کنید در هر لباس معشوق با باستان بوی بد بدن." —J
  3. "من شستن تمام خانواده ما را پایین comforters: مقدار کمی از شامپو ملایم, دو بشویید و سپس به خشک کن با پشم خشک کن توپ معمولا در حرارت کم است." —ملیسا Bradley Diskin
  4. "برای تمیز کردن (گران قیمت) روسری ابریشم, من با استفاده از شامپو بچه در یک 50-50 نسبت آب به نقطه تمیز و سپس غرق آن در همان آب چرخش آن در اطراف چشمها را سه بار رول در یک حوله مربع و اجازه دهید آن را خشک. سپس همه به آن نیاز است یک فشار سریع با آهن—کامل! و آن دوست داشتنی نورد hems هنوز دست نخورده بر خلاف از خشک پاک کن." —2tattered
  5. "...ممکن است اضافه کنم که شما شستن یک نقطه اول. تنها روسری که من پیدا کرده اند که ممکن است خونریزی هستند آنهایی که قرمز...اما من معتقدم نمک متوقف می شود که یا سرکه در آب..." —اللین Amron Austin
  6. "با الهام از این مقاله من قرار داده و من خز faux پتو در ماشین—ظریف, شستشو با آب سرد. بدون صدمه به آب در همه. من اجازه آن را به خشک آویزان و آن را کامل بود. من آن را قرار داده در خشک کن در د-چین و چروک تنظیم فقط برای دیدن اگر من می تواند آن را کمی نرم تر. بیرون آمد کاملا! من فکر می کنم فقط یک روز کردن چرخه در کم و یا هیچ گرمایی کار می کند همان است." —سوزان Halliday

آیا شما در تلاش برای کاهش در خشک تمیز کردن ؟ به ما بگویید که چگونه در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب