بهترین رشته چراغ برای فضای خود را در فضای

رشته چراغ را آن شب را صرف خارج از منزل بسیار آرامش بخش تر و جشن. حتی یکی از ساده رشته جادویی می تواند تبدیل به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399
The Best String Lights Options

رشته چراغ را آن شب را صرف خارج از منزل بسیار آرامش بخش تر و جشن. حتی یکی از ساده رشته جادویی می تواند تبدیل به یک حیاط خلوت یا پاسیو یا ایوان—به چیزی بیشتر شبیه به یک اتاق نشیمن در فضای باز خود را با چشمک اضافه کردن هر دو محیط و جذبه. اما نه فقط هر رشته چراغ می تواند ایستادن به rainstorms و gusts باد و لرز از هوای آزاد استفاده کنید. شما می خواهید مجموعه ای است که مقاوم در برابر هوا و امن برای استفاده در همه شرایط. قبل از خرید بررسی ما راهنمایی در مورد انتخاب بهترین رشته چراغ های فضایی خود را و ما را از دست ندهید میدارد:

 1. بهترین کلی: Brightown 100 پا, هوای آزاد, رشته چراغ
 2. بهترین ها را برای تمام آب و هوا: Lemontec 48-پا, هوای آزاد, رشته چراغ
 3. بهترین خورشیدی انتخاب کنید: Brightech 27-پا محیط نرم افزار چراغ خورشیدی چراغ رشته
 4. بهترین برای حوادث: Banord 102 پا, قدیمی, چراغ, رشته, هوای آزاد, رشته چراغ
 5. بهترین تکنولوژی انتخاب کنید: Govee 24 فوت, هوای آزاد, رشته چراغ
The Best String Lights Options

ملاحظات کلیدی در هنگام خرید

مقاوم در برابر آب و مرطوب امتیاز

چرا که خود را در فضای باز چراغ رشته را به معرض عناصر مهم برای خرید یک محصول است که مقاوم و تست شده در شرایط مانند باران و باد سنگین. آخرین چیزی که شما می خواهید را به رشته خود را چراغ پایین هر زمان خود را در منطقه چهره آب و هوای نامساعد.

در هنگام انتخاب یک رشته نور برای حیاط خلوت خود را, اطمینان حاصل شود که اول از همه تولید کننده و یا فروشنده لیست محصول به عنوان مناسب برای استفاده در فضای باز. با استفاده از یک نور محیط داخلی و خارج از منزل باعث ایجاد خطر آتش سوزی احتمالی. دوم چک کنید که محصول هر دو آب-مقاوم یا ضد آب) و دارای. مرطوب-دارای چراغ طراحی شده برای قرار گرفتن در معرض مستقیم آب و ضد آب مهر و موم برای محافظت از قطعات داخلی از خیس شدن و به خطر انداختن ایمنی.

لامپ حجم و سبک

وقتی که می آید به نور رشته سبک کلاسیک شیشه ای جهان چراغ های محبوب ترین است. ساده دور چراغ به طور کلی در سه اندازه:

 • G30: کوچکترین لامپ اندازه در 30mm (1.25 اینچ) در قطر
 • G40: متوسط اندازه گیری 40 میلی متر (1.5 اینچ) در قطر
 • G50: بزرگترین لامپ اندازه در آینده در 50 میلیمتر (2 اینچ) در قطر

علاوه بر گلوب چراغ رشته شما همچنین می توانید سبک های زیر است:

 • ادیسون: که "ادیسون" لامپ—لامپ طراحی شده به مانند توماس ادیسون اصلی اختراع—یک گرم و درخشان ظاهر با تشکر داخلی خود رشته. این لامپ به فضای خود را در فضای یک نگاه.
 • فانوس: به طور معمول به طور منظم جهان, هوای آزاد, رشته, نور, که شما می توانید پوشش با یک فانوس کاغذی (یا اغلب کارگران است که با دوام و ضد آب و بوم مانند مواد) به صورت نرم و نگاه جشن.
 • پری: می خواهید را به حیاط خلوت خود را نگاه مانند یک پادشاهی جادویی در شب? پری چراغ به ظاهر از هزاران کرم شب تاب جمع آوری با هم. شما می توانید ایجاد اثر توسط draping رشته چراغ بیش درخت شاخه در بوته و یا در حصار.
 • طناب: طناب چراغ اساسا مینی چراغ های تحت پوشش در یک ژاکت پلاستیکی برای محافظت از آنها را از عناصر. شما می توانید قطع طناب چراغ از حصار یا روشن کردن یک فضای باغ.

سیم ظهر

برای یک حیاط کوچک وجود دارد بدون نیاز به 100 فوت رشته چراغ و شما ممکن است کوتاه آمد تا زمانی که شما در حال تلاش برای رشته 10 پا رشته میان درختان. هر چند این بستگی به سازنده, هوای آزاد, رشته چراغ به طور معمول در طول سیم 10, 25, 35, 50 و 100 فوت است.

یک فضای کوچک به طور معمول نیاز به بیش از 50 پا از سیم و یک حیاط خلوت یا پاسیو عرشه تماس برای یک رشته بین 50 و 100 فوت است. واقعا از مناطق بزرگ و یا برای روشن کردن یک رویداد بزرگ شما نیاز به حداقل 100 فوت است.

صرفه جویی در انرژی اقدامات

البته با اضافه کردن یک منبع نور اضافی در نهایت افزایش صورتحساب برق خود را. خوشبختانه مقدار زیادی از محصولات وجود دارد خارج وجود دارد به رخ کشیدن انرژی-صرفه جویی در اقدامات برای به حداقل رساندن تاثیر در لایحه انرژی خود را و محیط زیست است. هنگامی که برای خرید, هوای آزاد, رشته, چراغ, نظر یکی از گزینه های زیر است:

 • لامپ های LED با استفاده از مقدار برق کمتر از لامپ های رشته ای سنتی و نمی تواند به عنوان زمانی که آنها را سوزاند. زیرا آنها کولر به لمس در هنگام استفاده از, شما اغلب می توانید لامپ های LED ساخته شده از پلاستیک—معنی آنها را نمی خرد اگر کاهش یافته است.
 • خورشیدی چراغ آیا اضافه کردن به لایحه انرژی خود را و—پاداش—آنها نمی نیاز به یک خروجی به کار ساخت آنها را مناسب برای آپارتمان پاسیو یا خانه که ندارد و گسل زمین مدار قطع (GFCI) رسانه. به سادگی محل شامل پانل های خورشیدی در یک نقطه می شود که مقدار زیادی از نور خورشید و لامپ روشن خواهد شد تا در شب

رنگ

هنگامی که به دنبال چراغ رشته شما همچنین باید در نظر بگیرید که چه چراغ های رنگی که شما می خواهید. همیشه کلاسیک سفید یا زرد تب و تاب بودن, اما اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر سرگرم کننده, برخی از رشته چراغ آمده در تمام رنگ های رنگین کمان. حتی برخی از تنظیم نور نشان می دهد که شما می توانید کنترل از طریق برنامه.

ما تراکم بالا

ما انتخاب بهترین رشته چراغ را به فضای خود را در فضای راحت تر و صمیمی تر و بیشتر دعوت برای همه, هوای آزاد, اجتماعات—که آیا آن را به شما و کل محله و یا فقط شما و یک لیوان شراب.

The Best String Lights Option: Brightown 100-Foot Outdoor String Lights

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Brightown 100 پا, هوای آزاد, رشته چراغ

برای ایجاد محیط در حیاط خلوت این رشته چراغ آن همه: سخاوتمندانه ظهر (100 فوت) ضد آب حفاظت از پول صرفه جویی در بهره وری و جذاب در سبک پرنعمت به لطف خود را به ادیسون شیشه ای لامپ. نه تنها این لامپ dimmable اما در 5W هر لامپ آنها نیز satisfyingly روشن با نرم و گرم و نور قادر به ایجاد حتی تاریک ترین ساعت شب احساس استقبال و پر جنب و جوش. نصب و راه اندازی فوق العاده آسان; استفاده کنید یا یک کابل کراوات یا تعلیق کیت.

The Best String Lights Option: Lemontec 48-Foot Outdoor String Lights with 15 Hanging Sockets

عکس: amazon.com

2. بهترین ها را برای تمام آب و هوا: Lemontec 48-پا, هوای آزاد, رشته چراغ

Lemontec تجاری-درجه, هوای آزاد, رشته چراغ های کلاسیک به نظر می رسد اما کاملا پیشرفته در weatherproofing. 48 فوت و شامل 15 روشن شدن لامپ های رشته ای Lemontec گزینه ساخته شده است به آخرین و فوق العاده ناهموار قادر به مقاومت در برابر فقط در مورد هر آب و هوا در طول سال.

The Best Outdoor String Lights: Britech

عکس: amazon.com

3. بهترین خورشیدی انتخاب کنید: Brightech 27-پا محیط نرم افزار چراغ خورشیدی چراغ رشته

اگر شما فکر می کنم خورشیدی چراغ نمی تواند جذاب باشد فکر می کنم دوباره. این ضد آب خورشیدی ادیسون-سبک رشته ای چراغ هر بیت به عنوان شیک که هر پلاگین—منهای انرژی لایحه. با شش ساعت از نور مستقیم خورشید این رشته چراغ روشن بماند تا شش ساعت. علاوه بر این Brightech چراغ به رخ کشیدن تجاری-درجه WeatherTite تکنولوژی است که به وسیله آنها می تواند مقاومت در برابر باران و برف و گرمای شدید و وزش باد به 50 کیلومتر در ساعت است.

The Best Outdoor String Lights: Banord

عکس: amazon.com

4. بهترین برای حوادث: Banord 102 پا, قدیمی, چراغ, رشته, هوای آزاد, رشته چراغ

با 34 حلق آویز سوکت و 102 پا ضخیم و با دوام سیم برق (102 پا!), این Banord LED Dimmable چراغ رشته مناسب برای کباب کردن حیاط خلوت عروسی یا جشن فارغ التحصیلی. در یک دست پلاستیکی لامپ کاملا نشکن. از طرف دیگر لامپ های LED که مصرف انرژی کمتری نسبت به لامپ های رشته ای—می تواند کاهش نیافته است. معنی شما می توانید ایجاد سطح مناسب برای روشنایی شب خود رویداد.

The Best Outdoor String Lights: Govee

عکس: amazon.com

5. بهترین تکنولوژی انتخاب کنید: Govee 24 فوت, هوای آزاد, رشته چراغ

به دنبال چیزی کمی بیشتر چشمگیر و جشن? اتمام این تغییر رنگ چراغ رشته از Govee. با WiFi, بلوتوث و چند حالت کنترل از طریق یک برنامه کنترل از راه دور و یا خانه های هوشمند hub مانند آمازون الکسا یا گوگل صفحه اصلی—شما می توانید عمل Govee چراغ از فقط در مورد هر نقطه و شما می توانید عملیات خود را به محتوای قلب خود را, با 16 میلیون رنگ انتخاب و ویژه برنامه نویسی حالت مانند تنظیم لامپ برای تغییر رنگ در هماهنگی با موسیقی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن