جانبازان جنگ جهانی دوم به عضویت مغلوب ساختن پیشی جستن در سومین روز مراسم

واشنگتن — هشت جانبازان جنگ جهانی دوم — جوانترین آنها سن 96 — ملحق خواهد شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تاج گل-تخمگذار مراسم جمعه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ در اروپا است. امید خود را به مناسبت این روز در مسکو نقش برآب شد چرا که از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات کاخ سفید توصیف جانبازان به عنوان “انتخاب ملت بر خود” با پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ جهانی دوم مراسم.

“این قهرمانان زندگی پارازیت به روح آمریکایی از پشتکار و پیروزی به ویژه در میان روز تاریک” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

جانبازان پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن شامل گرگوری Melikian, 97, ققنوس که ارسال پیام رمزی به جهان است که آلمانی ها تا به حال بدون قید و شرط تسلیم شد.

شرکت کنندگان در D-روز تهاجم است که تبدیل جزر و مد در جنگ شامل استیون Melnikoff, 100, از کاکیزویل مریلند; مرد Whidden 97 نفر از Braddock ارتفاعات مریلند; Harold زاویه 97 از چمبرسبورگ پنسیلوانیا; و فرانک Devita, 96, از, Bridgewater, New Jersey.

دیگر جانبازان پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال دونالد Halverson, 97, از, مینه سوتا که همواره در برخی از جنگ شدیدترین جنگ در ایتالیا, John Coates, 96, از, مریلند که مبارزه در نبرد برآمدگی و جک مایرز 97 از Hagerstown, مریلند, بخشی از یک واحد است که آزادسازی اردوگاه کار اجباری داخائو.

تیموتی دیویس مدیر بزرگترین نسل بنیاد کمک می کند که جانبازان بازگشت به کشورهایی که آنها جنگیدند گفت: سربازان ایالات متحده در ابتدا میله میله برای سفر به مسکو برای بزرگداشت رویداد. او گفت که با مسافرت های بین المللی از این سوال در طول همه گیر جانبازان او را به صحبت در مورد تلاش برای بزرگداشت این روز در واشنگتن است.

“البته ما به آنها ارائه شده این خطر مواجه هستیم,” دیویس گفت:. “گفتند: مهم نیست که تیم,'” او در ادامه گفت: آنها مشاهده بزرگداشت به عنوان “یک برکت و رحمت برای همه کسانی که جنگیدند درگذشت و خدمت در جنگ جهانی دوم است.”

——

این مقاله در نوشته شده بود توسط Kevin Freking از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>