با 50 ٪ خاموش اکو نمایش 8 است که به آن با ارزان ترین قیمت و در عین حال

شما می توانید دوباره خرید آمازون اکو نمایش 8 فقط برای £59.99 – اما نه در آمازون خود را. اگر شما می خواهید برای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 فروردین 1399

شما می توانید دوباره خرید آمازون اکو نمایش 8 فقط برای £59.99 – اما نه در آمازون خود را.

اگر شما می خواهید برای گرفتن دست خود را در اکو نمایش 8 در این قیمت استثنایی قبل از ماه است, Currys PC World دارای قیمت همسان آمازون 50 درصد کاهش قیمت خواهد شد و حمل و نقل از آن که خیلی دیر است.

خرید در حال حاضر: آمازون اکو 8 فقط برای £59.99 (50% off)

اول آمد هوشمند, بلندگو, پس از آن به نظر می رسد تنها طبیعی است که هوشمند نمایش خواهد به سرعت به دنبال آمازون برای تولید سه نفر از خود را بسیار خود اکو نشان می دهد دستگاه های. اکو نمایش 8 نشسته کف دست زدن در وسط آمازون محدوده – هر دو طرف از آن نشستن اکو نشان می دهد 5 و اصلی اکو نشان می دهد دومی که دارای یک صفحه نمایش با قطر 10 اینچ.

با اندازه صفحه نمایش 8 اینچ, اکو نمایش 8 ارائه می دهد یک صفحه نمایش HD با بلندگو wedged در بازگشت به تکرار مرتب کردن بر اساس-از ایستادن. اکو نمایش 8 همچنین می آید با یک 1MP دوربین اجازه می دهد تا شما را به تماس تصویری با دوستان و خانواده با توانایی استفاده جسمی قرار دادن یک مانع در مقابل آن با یک شاتر اسلاید و همچنین یک دکمه برای روشن کردن دوربین و میکروفن و همه برای امنیت فوق العاده.

اما آنچه نقطه از یک صفحه نمایش هوشمند? خوب, آن را اجازه می دهد تا آمازون هوش مصنوعی دستیار الکسا برای ارائه بصری بیشتر نتایج به پرس و جو خود را مشغول به کار در پشت سر هم با دیگر دستگاه های هوشمند مانند اکو بلندگو. این نتایج شامل درخواست الکسا برای دستور العمل کشیدن تا شعر در حالی که شما گوش دادن به آهنگ ها و یا حتی تماشای چیزی در نخست ویدئو در حالی که شما طبخ.

با سازگاری با دیگر خانه های هوشمند, لوازم, شما همچنین قادر خواهید بود به درخواست الکسا به شما نشان می دهد زندگی می کنند تصویری تغذیه هوشمند دوربین های امنیتی و مانیتور کودک هوشمند و doorbells. در بالای این مقدار مانند هر دستگاه اکو شما می توانید بپرسید الکسا برای کنترل امثال Philips Hue لامپ و ترموستات آشیانه.

یک ابزار بسیار خوب است که به احتمال زیاد افزایش روزانه runnings خود, خانواده, خرید در حال حاضر و کیسه های آن را برای نیمی از آن RRP پایین برای فقط £59.99 در Currys PC World.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن