برندگان & بازنده: Netflix ناخن آن را در حالی که توسعه دهندگان خندق Nvidia GeForce در حال حاضر

این شده است یکی دیگر از عجیب و غریب هفته در تکنولوژی. انتشار آیفون SE 2 به طرفداران اپل در چیزی جدید به gawp د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 اردیبهشت 1399

این شده است یکی دیگر از عجیب و غریب هفته در تکنولوژی. انتشار آیفون SE 2 به طرفداران اپل در چیزی جدید به gawp در هفته گذشته اما در حال حاضر ما در حال یادآور شد بار دیگر اجتناب ناپذیر صنعت رکود ناشی از Covid-19 شیوع.

آن را سخت به استدلال می کنند که coronavirus شده است اما هر چیزی وحشتناک برای هر کسی, اما آن را قطعا شاهد افزایش کاربران برای Netflix بکشد, پس از آن این هفته برنده بزرگ است. در کمتر خوش شانس طرف از چیزهایی که ما شاهد تعداد زیادی بیشتر بازی پرش کشتی از Nvidia نوآورانه بازی جریان پلت فرم GeForce در حال حاضر.

ما احساس کمی گناه سیلی به 'بازنده برچسب' on Nvidia GeForce در حال حاضر – آن را به یک پلت فرم است که ما را تحت تاثیر قرار پس از انتشار و ارائه می دهد چیزی واقعا ارزشمند برای پارسه – اما ما نمی احساس بد dishing از برچسب برای 5G پردازان توطئه که دوباره در این هفته عناوین.

این هفته ما گزارش شده است که نظریه پردازان توطئه بود تخریب 50 5G دکل در سراسر انگلستان به ظاهر در اعتقاد به این که 5G می تواند گسترش coronavirus. بدیهی است که مضحک ولی عمیقا مضر بیش از حد. بسیاری از دکل بوده که تخریب بسیار مهم برای خدمات اضطراری پرسنل برای برقراری ارتباط به سرعت و کارآمد که در پاسخ به شرایط اضطراری در سراسر کشور است.

برندگان: Netflix

همه شده است صحبت کردن در مورد ببر پادشاهو هر کسی که صحبت کردن در مورد Tiger King احتمالا مشاهده شده است چیز دیگری در Netflix بکشد. این عجیب و غریب هستند اما بار بزرگ در کسب و کار و سرگرمی در جریان است.

در نامه ای به سهامداران Netflix گفت که بیش از 64 میلیون خانوار در حال تماشا ببر شاه در مراسم افتتاح آن چهار هفته. قرار می دهد که نشان می دهد بر روی یک پایه با بسیار محبوب علمی تخیلی, درام, غریبه, همه چیز, یکی از Netflix موفق ترین سری.

و همچنین به عنوان تولید یکی از مستند ترین صحبت در مورد پدیده فرهنگی در این جریان نیز مورد ضرب و شتم رشد خود را پیش بینی. "عضویت ما رشد کرده است به طور موقت شتاب با توجه به خانه حبس" Netflix توضیح داد: در آن نامه سرمایه گذار این هفته و رشد تقریبا کتمان حقیقت است.

قبل از مستند Netflix پیش بینی کرده بود که این امر به دست آوردن هفت میلیون خالص جدید مشترکان پرداخت می شود اما پلت فرم صعود 15.7 میلیون به جای.

به بالا که خروش موفقیت Netflix مدیر عامل Reed Hastings عناوین ساخته شده برای دلایل درست در این هفته به عنوان او و همسرش, Patty Quillin اهدا $300m به سمت توسعه Covid-19 واکسن (از طریق انواع مختلف).

بازنده: Nvidia GeForce در حال حاضر (و 5G پردازان توطئه)

چیزهایی اول اول, آن را به ارزش گفتن که عشق ما چه Nvidia در تلاش است برای انجام این کار با کارت گرافیک GeForce در حال حاضر. ارائه پارسه فرصتی برای جریان حماسی خود بازی و یا بخار کتابخانه از ابر بر روی هر دستگاه در هر کجا که هستند. که بزرگ است. آن را اجتناب گران منحصر به فرد فروشگاه است که ما دیده ایم در جریان رقیب گوگل Stadia و به گیمر واقعی انتخاب است.

این آخرین خبر بد برای پلت فرم دیده می شود که انتخاب فرسایش. طرفداران GeForce در حال حاضر در حال حاضر تماشا disappointedly به عنوان امثال بتسدا و اکتیویژن بلیزارد رها کنید اما این هفته همه چیز رو بدتر...

برادران وارنر سرگرمی های تعاملی Codemasters ایکس باکس بازی استودیو Klei Entertainment تمام شد اعلام کرد به خروج از پلت فرم. توسعه دهندگان آنها را با برخی از بازی ها از جمله Batman Arkham سری Halo که یک ضربه بزرگ برای کارت گرافیک GeForce در حال حاضر پلت فرم.

در حالی که توسعه دهندگان دیگر از جمله امثال یوبی سافت در بیانیه ای حمایت اظهارات آن را کمی تسکین GeForce در حال حاضر طرفداران. پلت فرم خود را از لحاظ فنی قابل توجه و wowed ما هنگامی که ما آن را بررسی اما به نظر می رسد انویدیا در حال تلاش برای ساخت و حفظ همکاری های مورد نیاز برای بازی جریان پلت فرم به اکسل.

از دست دادن یاد بازی با شخصیت های نمادین مانند Master Chief و بتمن دست مشت تنها می تواند GeForce در حال حاضر سخت تر به بازار و این شرم آور واقعی برای Nvidia و برای علاقهمندان به بازی.

در موضوع بتمن خودتان این سوال را بپرسید – 'چگونه احمق خواهد شهروندان از شهرستان Gotham باید به خرابگری خفاش-سیگنال?'

خیلی احمق درست است ؟ به خوبی به عنوان آن می رسد برخی از مردم در انگلستان در حدود که احمقانه است. این هفته شاهد ادامه موجی از 5G ماست خرابکاری با خرابکاری به ظاهر باور که دکل کمک به گسترش coronavirus.

متأسفانه برخی از این دکل ها بسیار مهم هستند به خدمات اورژانس در زمانی که آنها بیشتر کشیده تر از همیشه. یکی از سایت های که مورد هدف قرار گرفت و بیش از آخر هفته عید پاک ارائه شده قابلیت اتصال به بیمارستان بلبل در بیرمنگام.

"آنچه این افراد انجام می دهند این است که آنها در حال حمله به توانایی بریتانیا برای انجام مستند و به اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن در خانه را به اطمینان حاصل شود که خدمات اضطراری می تواند به کار خود ادامه دهند. بیایید نکنید که یک آمبولانس که رفتن خارج از خانه است نه متصل شده توسط یک خط ثابت آن را متصل با تلفن همراه" گرت الیوت, تلفن همراه, انگلستان سر از سیاست گفت: بررسی مورد اعتماد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن