برندگان & بازنده: جف بزوس غنی تر می شود در حالی که استرالیایی ها در حال پاره پاره کردن بر روی آی فون SE 2

آمازون سهام پرورشی این هفته ساخت ثروتمندترین مرد زنده حتی غنی تر است. شاید بزوس می توانید به اشتراک گذاری برخی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

آمازون سهام پرورشی این هفته ساخت ثروتمندترین مرد زنده حتی غنی تر است. شاید بزوس می توانید به اشتراک گذاری برخی از خوب بخت و اقبال با کسانی که از ما در انگلستان که در سمت چپ خالی کردن یک کمی اضافی برای جدید mid-range آی فون ،

همانطور که با هر صنعت دیگر در دنیای تکنولوژی در حال حاضر به شکل مداوم جهانی همه گیر. اما در حالی که برخی از شرکت ها دیده می شود یک شیب در سود آن را مانند به نظر می رسد بزرگترین تقاضا تحویل شرکت بسیار خوب انجام شده است برای خود. چه کسی می خواهم که thunk است که اتفاق می افتد زمانی که همه مجبور به ماندن در داخل ؟

در ضمن آیفون SE 2 راه اندازی شد با تعداد زیادی از مردم به استقبال از این گوشی امکانات و قیمت مناسب برچسب شده است. اما برخی از استرالیایی ها بودند کمی miffed زمانی که آنها متوجه شدم که وجود دارد کاملا یک شکاف بزرگ بین آنچه که این گوشی را در هزینه بریتانیا در مقابل خارج از کشور.

1

برنده: آمازون و جف بزوس

آمازون در حال انجام است سخاوتمندانه خود را به عنوان قیمت سهم رسید به تمام زمان بالا در روز پنج شنبه. با توجه به آمار و ارقام جدید از نگهبان شرکت raking در $11,000 هر ثانیه از مشتریان در سراسر جهان است.

این به این معنی است که شانس جف دیده است $6.4 میلیارد دلار افزایش ثروت خود را به طوری که او تا به یک کل بزرگ از $138 میلیارد.

تحویل غول تبدیل شده است چیزی از یک سرویس حیاتی در این بیماری همه گیر است و حتی در یک اضافی 100,000 کارکنان با توجه به بکارگیری 75,000 بیشتر. و گزارش های جدید نشان می دهد که آن را به بازی بخشی جدایی ناپذیر در همه گیر در انگلستان آن را به عنوان به نظر می رسد مانند "آمازون تدارکات" استفاده خواهد شد به ارائه Covid-19 تست کیت.

اما آن را تمام شده صاف قایقرانی برای شرکت. پس از اتهاماتی که به آن نشده است به اندازه کافی محافظت از کارگران در یک دادگاه حکم داد که آمازون مورد نیاز برای جلوگیری از فروش غیر ضروری کالا برای یک ماه تا زمانی که آن را اجرا کرده است بهتر است اقدامات ایمنی. به عنوان یک نتیجه, آمازون بسته شده است خود را از مراکز توزیع و گفت که عملیات خود را بیش از حد پیچیده و پتانسیل €100 میلیون جریمه بیش از حد بزرگ یک خطر برای ادامه عملیات.

با وجود رشد موشکافی آن شرایط کاری این شرکت هنوز هم به نظر می رسد گردآوری شنیع مقدار از ثروت است. به طوری که بزوس خود را به تازگی احساس بیش از حد سخاوتمندانه و اهدا $100m به تغذیه امریکا است.

اما او آمد و زیر آتش زمانی که به کسی اشاره کرد این بود که کمتر از 0.1 درصد از ثروت خود را.

iphone se 2

بازنده: استرالیایی ها خرید آی فون SE2

شما فقط می توانید سفارش گوشی جدید آنلاین, به جای در یک آجر و ملات فروشگاه بنابراین شما باید صبر کنید قبل از اینکه شما می توانید خود را به دستگیره در مدل واقعی – اما آیفون SE2 که برای خرید در دسترس در حال حاضر.

اساسی 64GB گوشی شما را تنظیم می کند £419 این نسخه 128GB هزینه £469 و بزرگترین 256GB مدل £569. جدید mid-range سری های به روز شده A13 Bionic پردازنده اما در بسیاری از راه های دیگر آن را نسبتا شبیه به اپل 2017 گل سرسبد.

بنابراین شما ممکن است فکر "چه خوب! من می توانم به روز رسانی آی فون 8 برای بیش از 400 پوند." این درست است اما در خارج از انگلستان است که از همان تلفن فقط شما را به مجموعه $399 است که حدود £320. که در کل 100 پوند جریمه فقط برای زندگی در انگلستان که به نظر می رسد غیر ضروری چرخش از اپل.

و در حالی که این هم درست است که نهایی مالیات نیست از جمله در آمریکا قیمت, هنوز هم وجود دارد قابل ملاحظه شکاف بین آمریکا برچسب قیمت و انگلیسی یکی حتی زمانی که شما برای حساب کاربری که.

ما توصیه ؟ اپل ممکن است متوقف ساخت بسیار شبیه iPhone 8, اما شما هنوز هم می تواند پیدا کردن مدل به صورت آنلاین از طریق شخص ثالث و خرده فروشان.

اما اگر شما می خواهید که براق جدید مدل شما باید به چنگال کمی اضافی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب