ویندوز 10 را در گوشی خود نرم افزار اضافه کردن موسیقی و شنیداری کنترل

دستی ویندوز 10 گوشی شما برنامه را به زودی به کامپیوتر کاربران این شانس را به کنترل موسیقی و پخش صدا در گوشی های هوشمند آندروید.

از ویژگی های جدید در حال حاضر در حال آزمایش در پیش نمایش نسخه دسکتاپ سیستم عامل مکان یک بازی نوار عنوان منبع و هنر آلبوم در داخل نرم افزار. آن را نیز قادر می سازد به کاربران برای سوئیچ بین منابع متعدد با استفاده از یک قطره در داخل پخش کننده های صوتی.

مایکروسافت می گوید که این برنامه با این نسخهها کار با صدا خدمات مانند Spotify, Pandora, Amazon Music, Google Play Music, YouTube, Music, Xiami موسیقی و گوگل پادکست.

شما نیاز به یک تلفن آندروید در حال اجرا نسخه 7.0+ و یک کامپیوتر در حال اجرا ویندوز 10 اکتبر 2018 به روز رسانی و یا بعد. اگر چه آن را تنها در دسترس برای کسانی که در حال اجرا ویندوز 10 Insider Preview Build 19619 نشان داد امروز در حال حاضر.

مرتبط: بهترین لپ تاپ سال 2020

این برنامه تلفن شما را تبدیل به یک کلید بخشی از تلاش مایکروسافت برای اطمینان از تلفن همراه و رومیزی همکاری در پست Windows Phone عصر. این برنامه در حال حاضر باعث می شود آن را آسان برای صاحبان گوشی های هوشمند برای دسترسی به عکس های خود را, پیام ها و دیگر اطلاعیه ها, تماس ها و حتی آینه خود را در صفحه نمایش گوشی های هوشمند. این فقط آخرین رشته در تعظیم.

در یک پست وبلاگ این شرکت نوشت: “ما هیجان زده به پیش نمایش یکی دیگر از ویژگی های هیجان انگیز است که اجازه خواهد داد که شما را به کنترل موسیقی خود را و برنامه های صوتی از درون خود نرم افزار تلفن. در حال حاضر شما می توانید دسترسی و کنترل برنامه های صوتی در حال پخش از گوشی خود به طور مستقیم در داخل برنامه بدون نیاز به تقسیم توجه خود را بین دستگاه و یا شکستن گردش کار خود را. آهنگ های صوتی خود باقی خواهد ماند و در همگام سازی بین گوشی و کامپیوتر خود را و شما می توانید سوئیچ بین منابع مختلف با استفاده از منوی کرکره ای در بازیکن. آن را امتحان کنید و اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم!”

در جای دیگر در پیش نمایش ساخت 19619 مایکروسافت با اضافه کردن Bing COVID-19 ردیاب به جعبه جستجو. که فقط در مورد شما می خواهید برخی از coronavirus اخبار هنگامی که شما در حال تلاش برای تمرکز بر روی چیز دیگری برای پنج دقیقه. با تشکر برای هیچ چیز مایکروسافت.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>